Твоя подруга• 21 февраля 2023

Вы любите украшения, или тоже не видите в этом смысла?

Вот не знаю захотелось подвеску, нежную с камушком, типо такую. А стоит ли? Максимум на леске камушек носила, не любитель, или не так воспринимаю себя. Реально так красиво и лучше брать?
Чики-брык• 21 февраля 2023
Автор, я з дитинства полюбляю різні прикраси. В мене пар 10 золотих сережок, напевно ще більше срібних, багато каблучок, всіляких підвісок. Але ніколи я не зважала на те хто що носить. Просто купувала те, що подобається мені

Горизонтальный самовар• 21 февраля 2023
Я только крестик ношу постоянно. Ожерелья как-то не прижились. На руке только помолвочное с бриллиантом и обручальное. Сейчас вообще нет желания что-то одевать.
Смячиком• 21 февраля 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Я не люблю украшения на шею. А вот браслеты, кольца очень.
Я полюбила браслеты из натуральных камней. Ношу свои янтари кучей, обожаю
СhanelKa• 21 февраля 2023
Люблю прикраси і маю свою маленьку ювелірну колекцію
Але, для мене то індивідуальні речі ( не повторюються )
кошкомышь• 21 февраля 2023
Когда мне было 20-30, я очень любила украшать себя...это реально было мило. Сейчас смотрю кожа на руках не та, шея не та.....не ношу даже обручалку, ногти нюд...вообще не хочу привлекать внимание. Хотя видела всяких бабушек в кольцах с рубинами на крючковатых пальцах, серьги крупные в растянутых мочках ушей...мне нелепо, им кайф
всегдаДаДа• 21 февраля 2023
Ответ дляЧики-брык
тобто якщо вам подобається Порш каєн, а їх вже багато на дорозі, то все, не можна купляти?
Это как каен 2000 года
Вроде и порш но уже не актуальный.
Жена аллигатора• 21 февраля 2023
А я люблю вінтажніу біжутерію : Monet, Napier, Anna Klein…
Elengo83• 21 февраля 2023
Ой, я в секті не-любителів. Мені все заважає - і кольє-ланцюжки-підвіски всякі, і браслети, і каблучки... На четвертому десятку зрозуміла, що я до візуала ще й кінестет, і мені оце все просто заважає, ніби по мені мурахи повзають...
А по темі - симпатично) Якщо є, під що носити, і головне, якщо хочеться(!) - беріть. Скоріш за все, це не просто так захотілося, це якись перебдзиньк в голові стався (в позитивному сенсі). В наші дні мета будь-якої прикраси, імхо - не стільки прикрашати, як піднімати своїй хазяйці настрій і, взагалі, давати відчуття, що життя триває. Це весна в вас говорить) Весна, сонечко і віра в перемогу)