Брехушка• 21 февраля 2023
Тик ток канал по таро можно ли телегу ставить?
Веду канал по таро в тик ток можно ли давать ссылку на телеграм или забанят!? Подскажите у кого канал по таро давно в телеграмм спасибо 🙏
Чумачечая_• 21 февраля 2023
можна, але потрібно від 1000 підписників, робити бізнес акаунт і давати посилання на веб сайт - там вставляєте посилання на тг
Брехушка
• 21 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая_
А як зробить бiщнкс акккаунт так у мене є 1000.
Чумачечая_• 21 февраля 2023
Ответ дляБрехушка
в настройках
Брехушка
• 22 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая_
скажіть, будь ласка а прямі ефіри ведете? я ще не добралась до них
Так вже був заробила 6 центів але я там не раді грошей там драйвово