Нетутешня• 21 февраля 2023
Как думаете что меня ждёт?
Есть тут видящие?
Нетутешня
• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
У Вас зараз складні стосунки, кожен закрився і по аркану смерть Ви можете закінчити цю історію,але в душі Дмитро думає,шо він може шось зробити і якось налагодити все.
Глянула на найближчі 3 місяці,то у Вас будуть гарні енергії , але когось для стосунків зустріти не вийде,бо Ви і самі будете тримати дистанцію.
Вам порада, нікому не розказувати про свої плани, і як щось задумали - не розказуйте нікому
Скажите и мне что ждёт с тем вторым?
Плекаю думи• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Ні,не про стосунки,а взагалі,як шось думаєте робити, то не діліться планами, це стосується взагалі вас.
Спілкування може бути,але стосунків серйозних не видно, скоріше за все Ви розчаруєтесь в якомусь королі пентаклів....це стабільний чоловік,який має достаток, впевненість в завтрашньому дні, але Ви розчаруєтесь
Щодо стосунків, колишній хоче зустрічей. Не знаю чи варто.
Інший знайомий просто спілкується.
Схема сыра• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Доброго дня. Підкажіть мені, якщо можна) Олеся, чи летіти мені за океан шукати вдома щастя, недивлячись ні на що? дякую!
Милашка-оторвашка• 22 февраля 2023
Ответ дляСхема сыра
таке враження, що ви самі відповіли - шукати вдома щастя
Кто крайний?• 22 февраля 2023
Ответ дляСхема сыра
Ви зараз обдумуєте це рішення, на виборі і роздороджі(фото як зараз)
Запитала по переїзду -10 мечів,це або не вийде переїхати, зрив планів, не отримаєте те,чого хочете.
Кто крайний?• 22 февраля 2023
Ответ дляСхема сыра
А з приводу пошуків щастя почекайте до кінця весни...маю на увазі теплий період починаючи з кінця весни і протягом літа до вересня десь так, щастя саме Вас знайде.
Класні карти у Вас вийшли на цей період
Нарисовалось• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
А можно мне по переезду, пожалуйста пожалуйста
Настя
Рекламама• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Можно и мне узнать? Как относится ко мне Руслан и какие его намерения? Я Анна.
Кто крайний?• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Настя
Уточніть що саме,на знайомство, фінанси в плані переїзду.
Нарисовалось• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Финансы и морально поможет ли?
Стану ли счастливее, или просто спокойнее ’где-то’ там?
Кто крайний?• 22 февраля 2023
Ответ дляРекламама
Руслан вийшов таким стриманим, холодним на емоції і прояв почуттів.
Відношення до Вас трохи легковажне,ніби поки серйозно не сприймає, і дещо тримає дистанцію.
Також є якась жінка ще, з якою є спілкування
Рекламама• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Спасибо. Все сходится. Это новое знакомство. И он держит дистанцию и не проявляет эмоций. Насчет другой не знаю, но мысли посещают. Спасибо за просмотр. Чувствую что он не серьезный.
Кто крайний?• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Финансы и морально поможет ли?
Дивіться,Вам випало так, що в плані фінансів при переїзді покращення буде,але поступовими кроками і не одразу.
А от морально випало втома,виснаження,спустошеня.
Ніби шось хороше і може бути,але ви навіть цього не помічатимете
Гадаю_По_шнуркам• 22 февраля 2023
Ответ дляГубка Боб
в течение полугода какие-то проблемы на работе, причем несправедливо что-то будет и в мужчине сомнения
И мне про работу скажите пожалуйста
Схема сыра• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Класні карти у Вас вийшли на цей період
Дякую ще раз. але в мені білети на початок березня вже на руках. Але поспішила я мабуть, не готова внутрішньо зовсім
Нарисовалось• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Оооо это я всегда такая((((
Ото и не вижу смысла дергаться, если я везде в депресии((((
Спасибо. Хотя и деньги нужны
А можно вообще как-то задать вопрос, типо Что в принципе может улучшить моё моральное состояние? Таблетки? Или еще что?
Если не напрягаю. Буду благодарна
Спасибо. Хотя и деньги нужны
Если не напрягаю. Буду благодарна
Кто крайний?• 22 февраля 2023
Ответ дляРекламама
Він хоче,шоб типу до нього виявляли увагу і не дуже хоче щось робити.
Але інша є ,можливо чисто спілкування, переписка, не суттєво
Рекламама• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Дякую. Там можливо і колишня не дає спокою. Я точно не знаю. Це мої думки. Але все так, як ви сказали.
Кто крайний?• 22 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Оооо это я всегда такая((((
Спасибо. Хотя и деньги нужны
Если не напрягаю. Буду благодарна
Спасибо. Хотя и деньги нужны
Если не напрягаю. Буду благодарна
Ось ваш розклад, бачите зверху паж пентаклів...фінанси трохи підуть в гору,а от Ваш стан моральний внизу - сумна русалка
.
Давно у Вас такий внутрішній стан,шо нічого не радує?
. Давно у Вас такий внутрішній стан,шо нічого не радує?
Нарисовалось• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
.
Давно (перманенто)
Последний с ноября 22го (не учитывая опять же в принципе военный фоновый депресняк)
С ноября периодами и хочу уехать. Но всё бьюсь и немзнаю куда. И не знаю права ли я и кучу, кучу, кучу НО....((((
Морально, я хуже той русалки, но стараюсь играть на публику. Запуталась
Нарисовалось• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
.
Вы наверное спать пошли. Спокойной ночи. Если сможете напишите мне, вдруг что-то пойму.
И СПАСИБО большое
Меряно-перемеряно• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
.
А можна і мені?
Таня. Що чекає мене з роботою в ближайший час?
Золотая орда• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
.
Доброго ранку. Може побачите повідомлення і відповісте і мені)
Що чекає на мене в особистому житті? Чи збережеться шлюб? Наталія.
Дерево береза• 22 февраля 2023
Есть два мужчины, которые проявляют ко мне интерес - Виталий и Сергей. Интересно было бы узнать что они чувствуют ко мне. Я Даша. ))
ПуФФынка_мисс• 22 февраля 2023
Можно и мне. Марат и Катерина(муж и жена), что ждёт в ближайшем будущем.