Нетутешня• 21 февраля 2023
Как думаете что меня ждёт?
Есть тут видящие?
Нетутешня
• 21 февраля 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Сегодня Вас ждет оргазм и спокойный сон. Вижу так
Уже был оргазм 🤣
Виннипуховна• 22 февраля 2023
Даже для Таро надо хотя бы имя))) не говорю уже про остальную эзотерику
Нетутешня
• 22 февраля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Ирина
Нетутешня
• 22 февраля 2023
Ответ дляЯ не Тролль
таки щось бачу
Супер!
Можете уже подрабатывать
Губка Боб• 22 февраля 2023
в течение полугода какие-то проблемы на работе, причем несправедливо что-то будет и в мужчине сомнения
Нетутешня
• 22 февраля 2023
Ответ дляГубка Боб
Все очень плохо значит?
Не зря нашла запасной вариант
Губка Боб• 22 февраля 2023
Ответ дляНетутешня
Все очень плохо значит?
Не зря нашла запасной вариант
да, не очень, вы будете разочарованы в нем
Нетутешня
• 22 февраля 2023
Ответ дляГубка Боб
В запасном варианте?
Я не Тролль• 22 февраля 2023
Ответ дляНетутешня
Супер!
Можете уже подрабатывать
Автор, скажу Вам так, в плане личных отношений, будет все хорошо там, где меньше всего ждете
Кто крайний?• 22 февраля 2023
Ответ дляНетутешня
Роман
Глянула коротко, що між Вам є якісь таємниці і обман з боку чоловіка,шось приховує,недоговорює.
І ніби цей Роман зараз по відношенню до Вас не робить ніяких кроків, ви чекаєте дій,але він не робить нічого,шоб розвивати історію з Вами.
На ближній місяць дивитись?
Нетутешня
• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
На ближній місяць дивитись?
Это мой муж синим мы вместе 18 лет
Нетутешня
• 22 февраля 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Меньше всего ожиданий от другого человека второй вариант. Муж плохо себя ведет
Кто крайний?• 22 февраля 2023
Ответ дляНетутешня
Это мой муж синим мы вместе 18 лет
Ну значить він не робить нічого з того,що чекаєте від нього,якщо це на чоловіка.
Я думаю чому випав імператор і імператриця,це дивно що разом вийшли..
І королева пентаклів,жінка земної стихії....цікаво
Нетутешня
• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
И что это значит императрица и император конец всему?
Плекаю думи• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
На ближній місяць дивитись?
Можна мені, будь ласка? Я Ірина. Розлучуся з чоловіком Дмитром? Почнуться нові стосунки?
Нетутешня
• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
А что может быть с тем вторым?
Кто крайний?• 22 февраля 2023
Ответ дляПлекаю думи
У Вас зараз складні стосунки, кожен закрився і по аркану смерть Ви можете закінчити цю історію,але в душі Дмитро думає,шо він може шось зробити і якось налагодити все.
Глянула на найближчі 3 місяці,то у Вас будуть гарні енергії , але когось для стосунків зустріти не вийде,бо Ви і самі будете тримати дистанцію.
Вам порада, нікому не розказувати про свої плани, і як щось задумали - не розказуйте нікому
Плекаю думи• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Дякую! Не розповідати про плани на розлучення? Чому?
У мене є 2 знайомі чоловіки, які не байдужі. Колишній розлучений хоче стосунків
Милашка-оторвашка• 22 февраля 2023
Ответ дляГубка Боб
Добрый вечер! А что у меня будет с работой, подскажите пожалуйста? найду ли?
Кто крайний?• 22 февраля 2023
Ответ дляПлекаю думи
Ні,не про стосунки,а взагалі,як шось думаєте робити, то не діліться планами, це стосується взагалі вас.
Спілкування може бути,але стосунків серйозних не видно, скоріше за все Ви розчаруєтесь в якомусь королі пентаклів....це стабільний чоловік,який має достаток, впевненість в завтрашньому дні, але Ви розчаруєтесь
Плекаю думи• 22 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Шкода...може це колишній.
Ви, напевно, бачите, що плни зриваються, коли розказую колезі по роботі. І після спілкування з нею все не виходить