По просьбам.
Nata.t.1970• 22 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Я одразу запахи згадала. Там весь час змінюються запахи. То хвоя, то листяні дерева, то ще щось...
О....даааа
И запахи тоже
Сестры Гримм• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
То обряд такий) Тиждень волочать, в неділю закопують.
Так, пішгла гуглити. Там повинен бути секрет. Бо наш народ так просто нічого не волочить з тиждень і не закопоує.
Belosnezka1980• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ой, як я люблю ці традиції, в дитинстві і Купала, і Різдво, завжди гулянки і ходили компанією у костюмах колядувати зі сценками. Вже того нема:(
Ага) Кума в позаминулому році, притягнула таку велику, розфарбовану в хустині, їхала з нею у метро, від Шулявки до Дарниці. Я як побачила!
Леди на мопеде• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
В школу водили?
Ну да, у нас под домом. Еще и на улице почти час гуляли
Nata.t.1970• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Мать моя-женщина😱
И Где они її волочать?
Сестры Гримм• 22 февраля 2023
Ответ дляok1904
Я в суботу трошки перезавантажувалася під Києвом, жалкую, що не вдягла ґумові чоботи, побродила би більше.
Як класно. Свіже повітря, тиша, природа. Ще трошки і можна буде гуляти досхочу.
Belosnezka1980• 22 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Мать моя-женщина😱
И Где они її волочать?
Ну де, у гості з нею ходять)
Nata.t.1970• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ну де, у гості з нею ходять)
Я так поняла: Не в гости,а По гостям?
Сестры Гримм• 22 февраля 2023
Ответ дляTata_F
Гадаю, це чергується з застіллям
Оце вже мені зрозуміло.
Belosnezka1980• 22 февраля 2023
Ответ дляnnata
Тоже первый раз слышу про эту колоду
Я виросла в селі у бабці, то ще моя бабця з подругами таке робила. У містах мало про таке знають.
Леди на мопеде• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Главное, чтобы наливали😂
Сестры Гримм• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
❗️Сумська, Чернігівська, Київська області, незрозумілі цілі в повітрі
Не ігноруйте сигнали тривог
Повітряна тривога 🚀
Не ігноруйте сигнали тривог
Повітряна тривога 🚀
НЛО