Просто я• 22 февраля 2023

Хвылювалочка. Заранее.

По просьбам.
123zaq• 22 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Всем привет)
Кіт класний!
А кухня яка
Покажіть, якщо можете.
tarveldy• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
От куди треба їхати на відпочинок, ще і щуку зловити, наробити котлет і сидіти з коньячком дивитись на захід сонця
нажаль у найближчі років 5 ні((( йобані кацапи... хоча по посадкам будем і їх знаходить

..а от спогад з дитинства
Батько взяв мене малу на рибалку, збиралися мужики з села, брали велику сітку і йшли по Тетереву, боже, чого тоді тіки не ловилося, соми в мій зріст, а діти (місцеві безстрашні, бо я городська мені то все страшно було) з відрами йшли і по норам раків збирали
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Ось
На етапі запихання в ту штуку він мене і порве))
ЛЮБА• 22 февраля 2023
Ответ дляnnata
И шо ,не царапются, когда их моете ?
Нет конечно , максимум шипит )))
Сестры Гримм• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
В голосеево тоже так
Мій улюблений ліс. Як мене все задовбувало до біса, чоловік мене вивозив і я там гуляла. Пару годин в тиші і ти як нова копійка.
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Усім привіт! Мене теж до відьмочок запишіть . Не хочу дублювати тему, тому пишу тут. Є інфа, що і шахеди вже запустили .
Якщо цікаво - напишу орієнтовний час, коли можуть з´явитися у повітряному просторі України. Минулого разу повідомила, так мене чуть не з´їли
Мы в курсе про шахеды.
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ дляtarveldy

..а от спогад з дитинства
У нас вчора в лісі в БЦ знайшли гранатомет заряджений. А скільки ще таких сюрпризів?
Нічого, все з часом владнається!
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа

Я блоху знайшла, треба таблетку впихнути, ніяк не наважусь) Від глистів всунула коли спав:)
Есть капли на холку. Сразу от всего. Типа мегастоп.
Gupa• 22 февраля 2023
Ответ дляtarveldy

..а от спогад з дитинства
В мене чоловік там років 10 щоліта відпочивав, в батьків база від роботи там була
Ностальджи...
Люсильда.ua• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Мы в курсе про шахеды.
О, то мабуть я спізнилася. Ну добре, що в курсі. Сподіваємося, що вони не долетять.
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляGupa
І хто з нас збоченка?
Це мстя з минулої хвилювалочки!
Tata_F• 22 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
Мой кот, наверное, считает меня тираном
То купаю, то уши чищу, то глаза протираю. А ему все это не нравится!
Ви взагалі совість маєте?
nnata• 22 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Саме роботи навалили і чоловік з вахти повернувся - ремонт зрушився далі - нема коли, відпустить, воно в основному болить коли нагинаюсь чи присідаю, а так то навіть сплю на спині вже.
Спина?
Мовалис 15мг таблетки.
Можно сначала пару лней 15 мг на ночь, потом по 7,5 они делятся 2 р. Ну и диклак .. гель .
любительница• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Не доверяю Я этим вашим психологам. Выкачка денег. То ли дело бабка, выкачка яйцами.
Я котик что говорит?
кенгуруша• 22 февраля 2023
Ответ длямама троих
Обожаю белочек! У нас примета семейная: встретил белочку - день будет удачным.
Я тоже всегда с орешками в сумке хожу))) по городу бегают. Недавно 4 бельченка играли, гонялись друг за другом))
Belosnezka1980• 22 февраля 2023
Боже, до мене кума колодку волоче! Я морально не готова так зранку
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Я коли взяла, краплями обробляла, воно шипіло як дракон. Мені простіше таблетку всунути в сплячого кота, а не тримати))
Tata_F• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Просто вылижи его и всё.
alena2013• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа

Берите капли на холку.
ЛЮБА• 22 февраля 2023
Сидит муркает )))
Сестры Гримм• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Нічого, все з часом владнається!
Слухала на днях Тимочко. Аж плакала - як ці потвори позасирали нашу землю і скільки часу буде відновлюватися природа.
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Так, бо там пучок нервів )))
Добре було б систематично лазню повідвідувати. Але ж троє дітей, то не факт, що знайдете для себе час. Я з візитами в лазню забула де, що боліло в мене чи в шиї, чи в спині чи в суглобах, а мала проблеми , в басейн ходила регулярно до війни, але то не давало такого ефекту, як пропарка віником. (добрий ефект давала термальна вода на Арабатці, там зараз окупація, і тут Всесвіт мені послав можливість паритися в лазні)
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Нічого, все з часом владнається!
Блин. Кто нашёл? Жаль что не Я. Спрятала бы в погреб, мало ли, что может в жизни случиться.
Nata.t.1970• 22 февраля 2023
Ответ дляKlodia
Мое почтение)
А я вчера помирилась с инструктором по вождению, пошла после месячного перерыв. Все вспомнила, очень горда собой, поняла про повороты на перекрёстках и все такое))) он так обрадовался, когда я пришла, что-то пытался бормотать извинения, объяснить своё поведение, но я великодушно ответила, что все хорошо, не стоит о прошлом - только вперёд в будущее) чудесно откатали 2 часа, напихали женщине, которая налево при выезде не смотрела и второй такой же, которая по телефону трепалась и нарушила.
Пришла домой, открыла гавайскую горячую пиццу и с лимонным пивом отпраздновала свою настойчивость и силу воли))) а то ж бросить уже думала.,.
Какая Вы умничка 🍷🌷
кенгуруша• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Белочек тащите нам. Нравятся мне они.
В последнее время мало фоткаю. Ныкаются)) так что нарыла старые фото
sobacura• 22 февраля 2023
Ответ дляnnata
Спина?
Мовалис 15мг таблетки.
Жопа... на копчик впала, 1,5 неділі назад.
Сестры Гримм• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
що таке колодка?
tarveldy• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Нічого, все з часом владнається!
у тому лісі досі з 2 світової снаряди((
Алёна-01• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Нічого, все з часом владнається!
В мене ліс з вікна видно, а йти туди туди страшно(

Кім говорить, що область одна із найзабрудненіших боєприпасами
alena2013• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Какую колодку?