Просто я• 22 февраля 2023

Хвылювалочка. Заранее.

По просьбам.
Амарилис• 22 февраля 2023
Ответ длялюбительница
А моя раньше не понимала, только злилась, когда слышала взрывы. А теперь, если слышит- бегом в ванную комнату, под ванну. Фиг достанешь, если вот так в переноску засунуть и бежать в укрытие, никакие уговоры не действуют
Держіти двері закритими. Я свого взагалі до повідка привчила. Спочатку брикався, качався і виривався, зараз спокійно бігає в тій збруї, може навіть спати в ній лягти.
Belosnezka1980• 22 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Я так поняла: Не в гости,а По гостям?
Ага, і чим більше, тим больчіша голова зранку
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
НЛО
Знову консервні банки з надутими презервативами😂
nnata• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Я виросла в селі у бабці, то ще моя бабця з подругами таке робила. У містах мало про таке знають.
Ну я в детстве была часто в селе, но киев обл. Такого не помню. Блины да.
Ну, правда, конечно, я больше летом была, ну иногда зимние каникулы, но они ж раньше...
Почитала ссылку ..интересно
tascka• 22 февраля 2023
Ответ дляok1904
Я в суботу трошки перезавантажувалася під Києвом, жалкую, що не вдягла ґумові чоботи, побродила би більше.
В мене так, теж під Києвом, фото минулорічні
Леди на мопеде• 22 февраля 2023
Ответ дляTata_F

Як її у метро пустили?
Пусть попробуют остановить🤣
Belosnezka1980• 22 февраля 2023
Ответ дляnnata
Почитала ссылку ..интересно
У мене село на Хмельниччині, там багато чого цікавого на свята)
Nata.t.1970• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Если удачно зайти к кому-то первому, то просто в гости
++++ 😂
И причём, дня на три
Vodoleya• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
❗️Сумська, Чернігівська, Київська області, незрозумілі цілі в повітрі

Не ігноруйте сигнали тривог

Повітряна тривога 🚀
Може це знову ті кульки?
Belosnezka1980• 22 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Пусть попробуют остановить🤣
Я б побоялась) Вона у мене така собі мужеподібна тітка))
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
А где именно? В какую сторону?
Леди на мопеде• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Странная закономерность- когда я просыпаюсь в туфлях, почему-то всегда болит голова
Україна понад усе• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
А шо, нащо мити лисого кота?)))
А нащо люди миються, ми теж майже всюди лисі?
Tata_F• 22 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Теж пішла гуглити і ось що нарила. Гарна стаття
https://mamayeva-sloboda.kyiv.ua/news/kolodka-naro...
То я вгадала, що без смачно поїсти не обійшлося )))
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Як класно. Свіже повітря, тиша, природа. Ще трошки і можна буде гуляти досхочу.
Ага. Я з дитинства памятаю уоли , в нас було багато боліт і пустирів у місті(зараз там новобудови), ми дітьми гралися в болотах, жабячу ікру рятували, з калюж в озерця носили, тритончиків ловили, мати- й-мачуха цвіла жовтим, хвощ цвів, ще щось дууууже жовте дрібне цвіло
4мама• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
То обряд такий) Тиждень волочать, в неділю закопують.
Клас! Не чула про таке!
Треба нам у шкільну програму як мінімум ті всі обряди вводити!
Belosnezka1980• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
А где именно? В какую сторону?
Старокостянтинів, Теофіполь, Красилів.
Nata.t.1970• 22 февраля 2023
Ответ дляok1904
Та я люблю заходити з Мишеловки, щоб ще з дубами поздороватись
Блииин, какая красота 🍃
Это сразу возле Какого метро?
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Видимо, плохое кровообращение
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ для4мама
Клас! Не чула про таке!
О, кстати отличная идея!!!
MarryV• 22 февраля 2023
🇺🇦 🇺🇸 США передали Україні авіабомби JDAM з GPS-наведенням – Bloomberg

Joint Direct Attack Munition могли надійти в рамках пакета допомоги на 1,85 млрд доларів. Вони були позначені як точні авіаційні боєприпаси’.

Як повідомляє Bloomberg, з посиланням на представника галузі, в рамках пакету військової допомоги, оголошеного 21 грудня, США передали Україні не просто авіабомби JDAM, а модифікацію з збільшеною дальністю польоту до 72 км при скиданні з висоти 14 км JDAM-ER (Розширений діапазон).

.Преимущество JDAM в том, что они обладают гораздо большей взрывной силой, чем ракета или артиллерия HIMAR, сопоставимой дальностью полета, могут быть доставлены куда угодно относительно быстро и точны. Только загвоздка с самолета их бросать и успеть нашему пилоту увернуться от руснявого пво С300, С400.
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Старокостянтинів, Теофіполь, Красилів.
Заруддя знаете?
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Блииин, какая красота 🍃
Это сразу возле Какого метро?
Це не коло метро, це маршруткою від проспекту Науки до госпіталю прикордонних військ
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе
То ми ж не можемо так буквою зю вигнутись і все полизькати)))
LudaSHS• 22 февраля 2023
Ответ дляtascka
Чекаємо весну)🌸🌷🌹
любительница• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ага) Кума в позаминулому році, притягнула таку велику, розфарбовану в хустині, їхала з нею у метро, від Шулявки до Дарниці. Я як побачила!
я вже уявляю, як зараз усі жіночки с колодами в метро, в автобусах.
І кацапські фантазійні новини на цю тему- хахли замєрзают без русскаго газа, побєда за нами
Kvitkaliliia• 22 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Чекаємо весну)🌸🌷🌹
А вчора була тема про кінець зими?
LudaSHS• 22 февраля 2023
Ответ дляVodoleya
Може це знову ті кульки?
⚠️ Була робота РЕБ(фальш ціль).
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ для4мама
Клас! Не чула про таке!
А вони і були, я ще застала народознавство як окремий предмет, 90-ті. Потім вже почали міняти програму, всякі валеології і решта дурні.
alena2013• 22 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
А вчора була тема про кінець зими?
Да, она каждый день))