Просто я• 22 февраля 2023

Хвылювалочка. Заранее.

По просьбам.
Алёна-01• 22 февраля 2023
Ответ длякенгуруша
Такую беру. Вкусная.
Ммм... Как же хочется рулетика

автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Не знаю Вже не бачились з 14 лютого. Пише що +, можливо знову десь там, де гаряче
Обнимаю вас. Терпения желаю. Держитесь, мы с вами.
Алёна-01• 22 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Обнимаю Вас! Все будет хорошо!
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
В товарах з Польщі баночка 850 г вже перетертого маку з цукатами 100 грн, я брала на НР, зробила через сраку два пиріжка і заморозила решту.
Я смотрю, шо через сраку, это у тебя любимый путь любого действия
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Ночью нормальные бабули дрыхнут. Они же не знали, что тебя какого то хрена понёсет через Смелу.
А я знала? Подружка - давай поїздом, я ж за компанію. Квитки вона брала, я про графік вже на вокзалі дізналась)
Ну не може людина їздити автобусом/бла-бла каром. Поржали, зато вранці нас ’У Черного моря’ оркестр стрічав
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Нє, просто я лінива стала і якась інертність. В мене бабуся мак терла і я допомагала, сядеш під телеком на підлогу з макітрою і макогоном і шур-шур. А зараз всі ми ліниві сраки)
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
После того, как один раз подруга мне взяла билеты не на те даты, а я не проверила и приехала на вокзал через два дня после того, как мой поезд ушел, Я беру билеты сама.

ok1904• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Норм идея. Желток сверху мажем всё равно, а белок остаётся, так чего пропадать добру
Є дуже крутий рецепт утилізації яєчного білка, не для робочого класу Після Великодня завжди залишаються зайві білки(морожу, але ...). В книзі ’для развєдчіків’ за 1970 рік, рецепт під кодовою назвою ’риба смажена у тісті’
Nasta9019• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Сил вже нема. Тут тримаюсь а потім через хвилину мене розвизить. І це він не постійно на нулі. Я не уявляю дівчат і їх стан, у яких вони там 24/7.
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляok1904
Заморачиваться надо, но наверное вкусно выходит.
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Дуже вишукано. Рєдчайший.
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
У вас дети, вам нельзя разкисать.
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
А бачите не могли написати соус тартар , майонез з корнішонами (радянська цензура). От цікаво як теплий томатний соус зветься в класичній кухні.
кенгуруша• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Хорошо, что уточнили, что ни одна из ваших белочек не пострадала
На них уже кое-кто зуб положил 🤣
Zelenkа• 22 февраля 2023
В сотий раз дивлюсь, я ці дні особливо багато дивлюсь про все, що тварі забрали.
Nasta9019• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
У вас дети, вам нельзя разкисать.
Я знаю. Але воно само(
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ длякенгуруша
На них уже кое-кто зуб положил 🤣
В кота мука в очах, бережіть білок, це хижак
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляok1904
Незнаю. Если с фаршем, то Болоньезе. А так не знаю.
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
https://www.youtube.com/watch?v=9mQF1pTlCmQ
Не дивіться в мене сердце крається. Чоловік був пройшов конкурс за рік до війни, на якусь посаду топа в проект укр антонов+ боінг, а потім проект зупинили, тепер зрозуміла причина

автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
О, только хотела это написать. Но рано или поздно, кошатина придумает как до них добраться.
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Нєєє, тут до риби.
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ дляok1904
Ви ще нас будете водити на екскурсію, чого ніс повішали?
кенгуруша• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Она в гостях была) это старшего сына кошечка. Уже ушли🙂
Мы ей стелим пеленочку на клетке, чтобы и белкам защита и ей лежать удобно)) наблюдательный пункт
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляok1904
Нєєє, тут до риби.
Та ясно. Я просто не знаю как этот соус назвать.
Nasta9019• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ці тварі забрали найдорожче - це життя. Мого братика немає через них. Ненавиджу всіх. Помирати буду але не забуду все...
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Іноді в старих книжках дуже цікаві варіанти проскользують, впевекна ’трофейні’.
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Кіт білку приманить і потім когтями витягне частинами. Тру сторі з папугою у друзів.
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ длякенгуруша
Слава богу, хоть за белок буду спокойна
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Співчуваю. Низький уклін.
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ длякенгуруша
І киця з білками чують запахи один одного, їй та пеленка, тююю)))