По просьбам.
Ответ для Просто я
Ночью нормальные бабули дрыхнут. Они же не знали, что тебя какого то хрена понёсет через Смелу.
А я знала? Подружка - давай поїздом, я ж за компанію. Квитки вона брала, я про графік вже на вокзалі дізналась)
Ну не може людина їздити автобусом/бла-бла каром. Поржали, зато вранці нас ’У Черного моря’ оркестр стрічав
Ответ дляZelenkа
После того, как один раз подруга мне взяла билеты не на те даты, а я не проверила и приехала на вокзал через два дня после того, как мой поезд ушел, Я беру билеты сама.
Ответ для Просто я
Норм идея. Желток сверху мажем всё равно, а белок остаётся, так чего пропадать добру
Є дуже крутий рецепт утилізації яєчного білка, не для робочого класу Після Великодня завжди залишаються зайві білки(морожу, але ...). В книзі ’для развєдчіків’ за 1970 рік, рецепт під кодовою назвою ’риба смажена у тісті’
Ответ дляok1904
Заморачиваться надо, но наверное вкусно выходит.
Ответ дляZelenkа
В сотий раз дивлюсь, я ці дні особливо багато дивлюсь про все, що тварі забрали.
Не дивіться в мене сердце крається. Чоловік був пройшов конкурс за рік до війни, на якусь посаду топа в проект укр антонов+ боінг, а потім проект зупинили, тепер зрозуміла причина