Губы_зубы• 22 февраля 2023

Мене напевно відфудболили.

Спілкуюся з людиною, він старший на 10 років. Якось я закімарила на 5 хв, я приснился дивний сона з ним, він мене мучив, і я вирішила написати. У відповідь тиша! Я написала повторно, що ти образився? Він зайшов у ваучер, але повідомлення не відкрив, хоча зміст сидно на екрані. Мені якось недобре стало. Все кінець відносинам?
Пожмаковна• 22 февраля 2023
У вас і не було відносин
dulenok• 22 февраля 2023
у вас були відносини? Щоб їм кінець наступив?
Плюшевая дыба• 22 февраля 2023
Скільки вам років?
СовНарКом• 22 февраля 2023
Это опыт))
Не надо грузить мужика, особенно малознакомого, своими снами
Молчунья• 22 февраля 2023
Ви ж тільки спілкуєтесь))) які відносини? Звісно, що ви мужику не потрібні.
Леди Репях• 22 февраля 2023
Рано делать печальные выводы)
Может, он очень занят или любые другие обстоятельства.
Даже сутки не прошли.
Не накручивайте себя)

А сны - это просто сны)
автор Губы_зубы • 22 февраля 2023
Ответ дляdulenok
Не відносини, ми просто постійно переписувалися, дуже часто зустрічалися, так як зв´язує одна людина.
Плюшевая дыба• 22 февраля 2023
А що ви йому написали?
автор Губы_зубы • 22 февраля 2023
Ответ дляЛеди Репях
Рано делать печальные выводы)
Даже сутки не прошли.
Не накручивайте себя)

А сны - это просто сны)
Він передивився всю інформацію в групах спільних, а моє ні.
Регионщица• 22 февраля 2023
Навіщо взагалі таке розповідати чоловікам? Мало що вам привидилося чи приснилося. Ви не знаєте, про що казати, а про що помовчати?
автор Губы_зубы • 22 февраля 2023
Ответ дляРегионщица
Знаю, але сон в руку був, подруга сказала, що так і є. А він мовчить.
Плюшевая дыба• 22 февраля 2023
Ответ дляГубы_зубы
Думає шизонута якась
Интеллектуальные оладьи• 22 февраля 2023
Мужчина подумал ’чокнутая’ какая-то, может садизмом или мазохизмом страдает и дал заднюю подальше от странных дам
Регионщица• 22 февраля 2023
Ответ дляГубы_зубы
А що він вам має відповісти на такі заявки? Поставте себе на його місце...
Подставка для припева• 22 февраля 2023
Может вас слишком много.Про сон,а до этого,что поела,что видела,что слышала
Хочу в БАНю• 22 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
Это опыт))
Мне муж каждое утро рассказывпет свои сны. А мне как-то пофиг. Даже не так, терпеть не могу обмусоливать сны. Зачем? А тут еще и малознакомого мужика
А поговорить?• 22 февраля 2023
Автор, напишіть приблизно що ви йому написали,шоб можна було зі сторони подивитись на ситуацію.
автор Губы_зубы • 22 февраля 2023
Ответ дляА поговорить?
А нащо, всі пишуть, що чокнута, шизанута. Самооцвнка і так врала.
Зашла на 5минут• 22 февраля 2023
Який моветон. Переказувати свої сни малознайомій людині. Ви себе виставили недалекою дурепою. Він не напише. Тому що на це нема навіть адекватної відповіді. Ви вже призвели погане враження.
Молчунья• 22 февраля 2023
Ответ дляГубы_зубы
То чоловік так не вважає, хіба не видно? Ви для нього знайома , не більше.
А поговорить?• 22 февраля 2023
Ответ дляГубы_зубы
Короче ясно, шо нічого не ясно.
Ви створили тему де не зрозуміло що і як сталося, може Ви йому написали щось непристойне типу у сні було,то це інша справа.
Молчунья• 22 февраля 2023
Ответ дляГубы_зубы
Ну так воно виглядає, те що ви зробили. Впевнена ви відштовхнули чоловіка , навіть якщо він і хотів з вами стосунків. Але побачивши, що ви з валєтами, рішив ігнорувати.
Це йому скільки років?
Молчунья• 22 февраля 2023
Ответ дляА поговорить?
Короче ясно, шо нічого не ясно.
Сон пересказала, де її мучив цей чоловік. Ну от що відповісти на таке?)))
автор Губы_зубы • 22 февраля 2023
Ответ дляА поговорить?
Короче ясно, шо нічого не ясно.
Непристойного нічого. Я його вітала із святом, а він мені я віруючий, дякую не святкую. А в житті, я часто вітаю. А тут як осяйнуло, я вітаю, а він ціх свят не святкує. От і запитала. А подруга підьвердила мої слова, він віруючий.
Бачу_майбутнє• 22 февраля 2023
Ответ дляМолчунья
А я подкмала, що її сон мучив і вона розказала.
Молчунья• 22 февраля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
А, може і так))))
А поговорить?• 22 февраля 2023
Ответ дляГубы_зубы
Типу секта якась?
Ответ дляГубы_зубы
Ну вы только представьте ситуацию свою: мужчина при общении с вами хочет получить позитив, приятное общение, а получил описание сна, в котором он мучал (каким образом даже страшно представить) свою собеседницу.
Молчунья• 22 февраля 2023
Автор, чоловік хоч не одруженний? Бо пишите, що віруючий. То може він і не знає, що у вас стосунки?
автор Губы_зубы • 22 февраля 2023
Ответ дляА поговорить?
Типу секта якась?
Не знаю, але сказала, що не християнин.