ПешитеБесАшипок• 22 февраля 2023
В кого діти в старших класах і зараз за кордоном?
Як вони навчаються в Україні?якщо не встигають на онлайн( навчаються в місцевій школі)Чи допомагає їм кл керівник.В мого не веде жодного урока.А на питання про його навчання? У Вас є кл.електронний щоденник.Чи повинен вчитель якось контролювати і говорити батькам?На сімейне його не перевели.і інше теж.Інколи здає тести.В школі змішане навчання,і онлайн і офлайн.в Клас румі не завди з´являються завдання.Вчитель за рік не разу не зателефонувала.
Прасковична• 22 февраля 2023
Моя учится только в Украинской школе и наши репетиторы, походили в местную посмотрели еще весной🤦♀️только наша дистанционка, средняя так же
Сорока-ворона• 22 февраля 2023
Мои не учатся в Украине, хватает местной школы. Учат язык и вливаются в коллектив
Пластилин_Колец• 22 февраля 2023
У вас есть доступ к журналу электронному, вы не можете контролировать сами это?
Мама девчонок• 22 февраля 2023
Діти навчаються лише у місцевій школі. З української забрали документи.
Я инженер, меряю от 1• 22 февраля 2023
Забрали документы. Не имеет смысла в двух школах учиться. По моему мнению.
Борода• 22 февраля 2023
учатся в платной он-лайн школе, 1000 грн в месяц. Пара укр репетиторов. В местной школе только язык учат, особо на местное образование не надеюсь, это чисто для социализации.
Руда ліса• 22 февраля 2023
Учимся в 1 школе .
Из-за часовой разницы , учеба в Украине не реально.
Сегодня не целуюсь• 22 февраля 2023
Семенное обучение 9 класс. Два раза в год контрольные по всем предметам. Поддержки и помощи ни от кого нет.
Меня устраивает.
Мастер Класс• 22 февраля 2023
в моєму класі є діти за кордоном.
частина з них на сімейній формі навчання (це з Німеччини) - вони навчаються в місцевих школах, а в нашій лише раз на рік здають тести і проходять усне опитування з вчителями предметниками. для них існують спільноти у вайбері, куди вчителі закидують їм завдання ще на початку півріччя. я, як класний керівник, лише слідкую за графіком вже контрольних робіт, і щоб всі здали все.
є діти, що не ходять в місцеві школи, а лише дистанційно в українській. навіть, коли клас виходить в школу, то з кабінету вчитель предметник виходить он-лайн на зв´язок. тобто урок одночасно іде і в школі і он-лайн. коли ж повітряна, то в школі уроки продовжуються в бомбосховищі, а в зумі, звісно, ні.
для таких дітей, як і для тих, хто в Україні, але батьки їх не пускають в школу, то для них є спільнота у вайбері - куди закидуються всі завдання і посилання і відео. частина вчителів дають завдання в гугл клас румі.
оцінки в електронних журналах.
якщо учень щось не записав чи вчитель не відправив, бо в школі під час уроку сказав, то є ще і учнівська спільнота, де діти там обнінюються інформацією.
класний керівник не зобов´язаний передавати інформацію по ДЗ учням.
але знати, де знаходяться його учні зобов´язаний.
тобто з батьками своїх закордонних учнів я зв´язувалась декілька разів по певним питанням (початок року, вид навчання, пояснення сімейної форми навчання, графік КР, результати семестру, початок нового семестру)
оцінки в електронних журналах.
Дівчина_загляденіе• 22 февраля 2023
Моя заканчивает 11 класс в Харькове. На уроки не ходит, делает все задания, сдает контрольные и тд. Помощи классного руководителя не требуется
Дівчина_загляденіе• 22 февраля 2023
Ответ дляPerla9
Мой учится в 2. Бросать 11 класс было бы глупо.
+1, моя бросила местную, хотя нравилось. Смысл учиться 13 лет вместо 11?
Я инженер, меряю от 1• 22 февраля 2023
Ответ дляPerla9
Сын в 9 классе. Не вижу глупости. После 9 тут обязательно нужно поступать. Не нужна на данный момент вторая школа.
Маурита• 22 февраля 2023
Физмат лицей в Польше. В Харькове бросили. Не вижу никакого смысла. Решение более чем осознанное