ХуАнита• 22 февраля 2023
Ukraine express из Польши, подскажите сроки
Посылка доставлена 16 числа, Уже 7 дней висит как "готовится к отправке"
Заказала первый раз
Подскажите по срокам, сколько еще будет там и сколько в среднем идёт доставка с Польши к нам?
Заказала первый раз
НЛОша• 22 февраля 2023
У мене те саме, і Німеччина, і Польща отримано 16.02 на склад, і теж в статусі готується до відправки..
ХуАнита
• 22 февраля 2023
Ответ дляНЛОша
А до этого заказывали когда-то? Я просто первый раз
НЛОша• 22 февраля 2023
Ответ дляХуАнита
Польщу вперше. А Німеччину замовляла, явно швидше було ніж зараз.
ХуАнита
• 22 февраля 2023
Ответ дляНЛОша
Странно
Думала будет быстрее
ХуАнита
• 22 февраля 2023
Ответ дляНЛОша
А еще не подскажите, внизу пакування в картон это бесплатно? Нужно ли оно вообще?
ХуАнита
• 22 февраля 2023
Ответ дляaleksa.k
Додадкове пакування платные.посилка їде десь 2-3 тижні. залежить від того в який день тижня отримана на склад і скільки по часу її відсортовували .
А оно нужно вообще? Или хватает в чем пришло изначально
ХуАнита
• 22 февраля 2023
Ответ дляaleksa.k
Якщо в вас одяг чи взуття, то не потрібно.Для крихкого можна дозамовити .Приходить усе в пакетах .
Косметика, лучше добавить наверное?
ХуАнита
• 22 февраля 2023
Ответ дляaleksa.k
И по цене может подскажите, сколько это выходит примерно?
Ответ дляХуАнита
Доставка с Великобритании
во все регионы Украины - 3.40 GBP за кг.
Доставка c Польши
во все регионы Украины - 9.00 PLN за кг.
Доставка c Германии
во все регионы Украины - 2.60 EUR за кг.
Доставка c Италии
во все регионы Украины - 2.90 EUR за кг.
Доставка c Испании
во все регионы Украины - 2.80 EUR за кг.
Доставка c Португалии
во все регионы Украины - 3.00 EUR за кг.
Доставка c Франции
Доставка c Польши
Доставка c Германии
Доставка c Италии
Доставка c Испании
Доставка c Португалии
Доставка c Франции
ХуАнита
• 22 февраля 2023
Ответ дляaleksa.k
Я би не добавляла .Там рідне пакування гарне.Хоча дівіться самі .Будете платити за пакування і його додаткову вагу.
Мне добавили такое фото к этой посылке, ко мне она так же прийдет или в пакетах как вы выше сказали?
ХуАнита
• 22 февраля 2023
Ответ дляaleksa.k
Доставка с Великобритании
Доставка c Польши
Доставка c Германии
Доставка c Италии
Доставка c Испании
Доставка c Португалии
Доставка c Франции
Доставка c Польши
Доставка c Германии
Доставка c Италии
Доставка c Испании
Доставка c Португалии
Доставка c Франции
Эти я знаю, я за пакування в картон имею ввиду
ХуАнита
• 22 февраля 2023
Ответ дляaleksa.k
Я думаю так само тільки в пакеті зверху. Такі маленькі вони не перепаковують наскільки пам´ятаю .
Спасибо, буду надеяться, что прийдет все целое 🙏🏻
Тоскующая• 22 февраля 2023
Ответ дляХуАнита
эта услуга бесплатно,
отправка со склада 1 раз в 14 дней.
Возможно на выходных\пн\вт отправят ваши треки.
отправка со склада 1 раз в 14 дней.
Тоскующая• 22 февраля 2023
Ответ дляХуАнита
когда эта надпись исчезнет, значит уже через день\два отправка.
ХуАнита
• 22 февраля 2023
Ответ дляТоскующая
Спасибо
Тётушка Лошадь• 22 февраля 2023
У меня 2 посылки зашли на склад 09.02 и только сегодня появился статус отправлено.
Меня не звали• 22 февраля 2023
Автор, внизу там де пише Бажане пакування в картон то вам потрібно натиснути на цю кнопку. Бо ЮЕ посилки розпаковують і пакують в свої пакети, а якщо натискати на те Бажане пакування то тоді залишається рідна упаковка в якій прийшло до них на склад. З Польщі від 10 лютого в мене нічого не рухається.
ХуАнита
• 22 февраля 2023
Ответ дляМеня не звали
Спасибо большое!
У них всегда такая долгая доставка?
Меня не звали• 23 февраля 2023
Ответ дляХуАнита
Спасибо большое!
У них всегда такая долгая доставка?
Я тільки в цьому році почала користуватись юе, то терміни мене вражають, дуже довго їде( Дівчата писали на форумі що раніше так довго не було. Я раніше міст користувалась, но вони там ціни загнули, але якщо щось хочу швидко отримати то замовляю на міст. Польща Міст експресом близько тижня доставка, а Іспанія 14 днів.
Успокойся_Успокойся• 23 февраля 2023
Ответ дляМеня не звали
Я вже років три користуюсь ЮЕ і так, раніше посилки їхали нормально по часу, а зараз це просто треш. В мене посилки вже по два тижні лежать на складі Польші та Іспанії і відправляють їх тупо по одній раз в два тижні
Меня не звали• 23 февраля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Та це просто жесть, за 30 січня ще не відправлені в Іспанії, Польща за 12 лютого теж готується до відправки. Я їм була написала, то відповідь ні вибачте ні пробачте, скажіть дякую що взагалі працюємо у такий складний час.