У мене романтік) сама собі влаштувала, а то помреш і не діждешся ні від кого.
Ответ дляПанВиктория
Зараз переглядаю супермаму. А от вже якщо завтра, то буду вставати в 6, щоб зварити холодець. Тушковане мясо. Котлети. Прати. Прибирати. Мама прийде торт мені пекти. Чекаю чоловіка😌 та й день народження мені)
І надіюсь, що якщо ті падлюки будуть пускати ракети, то вони розвернуться і полетять на їх будинки, де сидить їх рідня.
У мене в сина день народження 12 років.
Ответ дляSara-a
Автор , а что на второй фотке было ? Почему ее удалили ?
Я в білизні на фоні свічок
мабуть адміни не пережили такого видовища
Ответ дляlilu502
бляха, ну для чого це фото на ніч
Я вчора пельмені варила посеред ночі, нормас
Ответ дляlilu502
класно Вам. А я на інтервальному голодуванні. Постійно голодна
Раніше, як сита була взагалі не знала, що приготувать, а тепер одні страви в голові. Все б приготувала, та нема коли їсти
Так я також на інтервальному. Цілий день ніц не їла, ввечері добренько наїлась і напилась)) чим не інтервальне?) Цілий день голодувати це вам не хухри-мухри
Ответ дляЧитака
так річниця 24-го, а завтра 23, чому всі пишуть за річницю, я чогось не розумію?
Завтра працювати буду, не вийде посидіти. А сьогодні настрій був і час
Ответ дляGvenna
Ну да.
Я вже рік дома не живу, і що, мені це піцею святкувати?
Як забажаєте)
Ива Купальская• 22 февраля 2023
а у нас 23 февраля каждого года годовщина, на прошлое 24е были куплены билеты в театр...
Ответ дляlammama
А здесь автор ответила за день до войны. Интересно, как она и где сейчас.