У мене романтік) сама собі влаштувала, а то помреш і не діждешся ні від кого.
Мне не тревожно. Родственник пограничник на границе с белорашкой, ему верю больше всех. А на Востоке страны и так эти козлы лезут. Но вряд ли они именно к дате смогут прям добежать куда-то.
Что ещё там? В 5 утра как год назад сирены и обстрел может быть? Хм… сирены и обстрел, впервые, что ли?
Поэтому причин для паники лично для себя не вижу. Но тут дело каждого, можно и гробить себя нервами и здоровье подорвать.
Машенька Ивановна• 22 февраля 2023
Ответ дляLyudaT
23го тоже был спокойный вечер
В цей день багатьом вже принесли повістки, певно це й був початок.
Ответ дляLyudaT
А мне приснилось, что путин повесился
в туалете. А там такая плитка темно-синяя.
Та ладно? Серйозно? Оце у вас мощна сила думки звісно...
Ответ для vihola
Ви що зібрались вмирати і перед смертю поїсти та випити?
Та нєє...щось згадався минулий рік, коли ще все ок було. Але я протупила і мені здалось що сьогодні 23

Svetlana-7070• 22 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Що дивитесь.
Я думаю щось включить і помалювать.
Теж перу друге прання на всяк випадок.
Кайфую від світла, особливо подобаєттся вуличне освітлення. Прям білі ночі за вікном, злітна смуга. Виглядую періодично подивитись і який кайф
Я думаю щось включить і помалювать.
Теж перу друге прання на всяк випадок.
Думала я одна така. Прям кайфую що з вікна все світиться 👌 періодично підходжу дивитись у вікно
Ответ дляРойЛеля
Що дивитесь.
Я думаю щось включить і помалювать.
Теж перу друге прання на всяк випадок.
Я думаю щось включить і помалювать.
Теж перу друге прання на всяк випадок.
Щоденники вампіра😄. В юності не дивилася, коли всі подружки сохли по Деймону Сальваторе, а зараз дійшла і до нього
Ответ дляЛушпаечка
В якій юності? А скільки вам років?
Ответ дляContento
Провожу также как и остальные дни. А начало войны нужно как - то по - особенному отмечать ?
Ну у кого початок війни, у когось кінець спокійного життя, кінець планам, кінець звичному устрою.
ПанВиктория• 22 февраля 2023
Ответ дляЛушпаечка
Дякую! Насправді це не дуже складно і при бажанні освоюється. Але вимагає часу така любов)
Це складно. Ще й як🤣 я могла тільки ось цю перву косичку зробити, а далі до мене не доходило як з´єднати з іншою😁😁 тому нафіг бросила. Але завжди мріяла навчитися в’язати, особливо шкарпетки 😁☺
Передивилась уривки відео , зняті моїми в окупації. Перечитала наші смски, які долітали як попало, бо зв´язку не було:( ’ живі’, ’ ще живі’.
Поплакала. Написала ’ дякую за ту підтримку’ до переписки рік назад з чужими людьми - такими самими родичами - з якими намагались витягнути своїх з окупації. Напьюсь валеріанки і подякую Господу, що живі. 🙏 У кожного своя історія за цей рік.
катерина12009• 22 февраля 2023
Як згадаю ... не вірила, і чоловіку не вірила коли кричав щоб виїзжали срочно..
. Наїлася зараз смаколиків і рахую баланс і декларацію. З п´ятниці худну.
Ответ дляContento
Так практически у всех конец спокойной жизни и начало войны совпадают . Вот я и уточняю. Этот день надо как то по - особеному праздновать\отмечать ?
Це просто два різних дні. Перший да, особисто для мене, захотілось щось.