Аноним Первый• 22 февраля 2023
Дівчата, хто розбирається в темі косметології? Маю питання
Раптом ви вже цікавились або робили собі ниткові системи або радіес, розкажіть коротко які відмінності, що краще/гірше, ефективніше і тд? Чесно, інформації в мережі багато, читати не особливо хочу, а цікавлять відгуки безпосередньо тих, хто розбирався/робив собі дані процедури. Дякую всім за відповіді)
Счастье_же_вот_оно• 22 февраля 2023
Каждому свое. Лучше спрашивать у специалиста. Я делала просто рассасывающиеся нити, нити с насечками, Радиесс. Последний мне понравился больше всего. Это даже не сравнимо по эффекту, реабилитации, продолжительности
Аноним Первый
• 22 февраля 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А можна детальніше трошки? Як вам нитки? Чому перейшли на радіес?
Счастье_же_вот_оно• 22 февраля 2023
Ответ дляАноним Первый
Я не перешла на Радиесс. Делала то, потом то через время. Мне нитки совсем не зашли, никогда не буду их повторять. Но у вас будет своя история и мнение, когда попробуйте.
Любимка-анонимка• 23 февраля 2023
Раджу поцікавитися негативними відгуками про Радієс та подумати двічі перед ін’єкцією, бо препарат можливо розчинити тільки перші 10 днів. Далі тримається довго та може мігрувати( Теж думала ставити, але сумніви здолали, хоча косметологу довіряю і собі вона його коле.