АнтиТроль• 23 февраля 2023
Люди, де ви на то все гроші берете?
Бачу в людей ремонти, нові паркани за шалені гроші, кухні за папу тис дол...
Скіки то треба заробляти??
Живемо маленьке смт, у мене зп 20, у чоловіка невеличкий бізнес- 2магазини, але ж там оренда, зарплата, податки..а ше шось довкласти.. виходить чистим майже то шо в мене.
І виходить від зп до зп. Продукти, вдягнутися, 2 дітей, шось дохати якісь дрібниці, чоловік нирки лікував, дітям зуби, собі гінеколог.
Не стягую то всьо
Ось дрова на наступну зиму привезли- 20 тис і ше мало..
Дивлюся- ремонту в ванній років 20 вже, то комп´ютер дитині, то постіль оновити, то витяжка зламалася, то машини заправити, а сервіс...
Де то взяти ті гроші на бруківку на подвір´ї? У нас 100м2- це ж шалені гроші.
І паркан єдиний на вулиці дерев´яний штахетник..
Відкладали перед війною все пішло на фасад утеплення, але так і не пошпаклювали і не фарбоване лишилось
Де люди гроші беруть?
Поділіться
Скіки то треба заробляти??
Не стягую то всьо
Де люди гроші беруть?
Поділіться
Оловянный_Прагматик• 23 февраля 2023
Ответ дляСеменна Семеныч
я бух по зп, у нас у многих зарплата более 100000 грн на руки. А годовые премии так вообще, максимальная например около 8 миллионов гривен. И это все официально, полностью белая. Еще есть квартальные премии.
Вы в Нафтогазе))? Или в ВР бухгалтер
Оловянный_Прагматик• 23 февраля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Я раз купила парфо і виставила
Заплювали, почали принижувати що бідна
То только тут. US поло тут тоже закидают. А я вижу, что многие с еще дешевле ходят и ничего
Говорящая галограмма Чингисхана.• 23 февраля 2023
Ответ для4мама
У сенсі щоб що? Щоб задовільнити базові потреби піраміди Маслоу. Цього року обирали між витратити гроші на оренду житла за кордоном чи вкласти тут у альтернативні джерела опалення/освітлення - під ці діла треба щось підмурувати, дашки зробити і тд і тп. Цемент, пісок, цегла, брус, черепиця. Не просто купити генератор і під дощем та снігом його залишити.
Тобто, ви купили найдорожчий генератор на піку вартості (які вже в кілька разів подешевшали) поставили найдорожчий дах? І така історія повторюється з року в рік?
Точная копия плова• 23 февраля 2023
Живем на съеме, снова переезжаем, спасибо родственники помогли немного деньгами...
Одежды минимум у меня,у детей тоже, никаких ремонтов, нет машины, нет заначки, нет работы, долги за ипотеку....
Фрекен бок• 23 февраля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Як на мене у вас,автор,все чудово,порівняно з багатьма іншими.Чоловік мій 18 тис.зп,це я не працюю і ще двоє дітей школярів.Так що дякуйте і не гнівіть Бога.
Ми ще на меньше живемо з двома дітьми, чоловік перед війною заробляв десь 17 тис, а за останній місяць отримав 4, скоро закінчиться заначка, що будемо робити не знаю, містечко на 40 тис.населення
А ви звідки?
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Чим ви читаєте?
Я порівняла ремонт з сумочкою за сотню/сотні баксів.
Генератором та тепловим насосом ми озадачились у травні 2022 року.
Вивчали ринок пропозицій - щоб були гарантії встановлення, обслуговування і тд і тп.
Але під це все щастя ще потрібні додаткові нюанси. Тому й написала, що як почали - кінця і краю не бачили. І бруківку відклали бо елементарно це не те, на шо треба влазити у кредити. Але все одно хочеться, планується. Для чого люди взагалі працюють, а не живуть на мінімальних виплатах.
Тра Ля Ля• 23 февраля 2023
Ответ дляСеменна Семеныч
Может и не повсеместен, но когда я приезжаю в огромный Эпицентр, там толпы народу, которые тратят огромные деньги, очереди на кассе длиннющие и сразу создается впечатление массовости.
Кстати, еще один пример, моя подруга устроилась до войны в международный Благотворительный фонд на зарплату 2000 долларов по курсу НБУ на момент выплаты, тогда это было 50000 грн. Когда началась война, у них работы стало намного больше, т.к. они занимаются эвакуацией, поставкой необходимого на фронт и т.д. и в связи с этим им сразу же увеличили зарплату в 2 раза, правда ей приходится и задерживаться после работы и иногда выходить в выходной. Но теперь у нее зарплата 4000 долларов, а курс то НБУ уже 36,57, вот и считайте. И это она рядовой сотрудник отдела кадров.
Австриец в Австрии подрабатывает в Красном Кресте и его заарплата составляет 700 € (точно не знаю сколько часов и, по-моему, это без вычета налогов), а вы про подругу пишите с ее 4 000, что вряд ли.
Ответ для4мама
Чим ви читаєте?
Тим і читаю. Порівнюючи ремонт з сумкою, ви таки акцентуєте на прирві:’Як у прірву то все, ті ремонти. Ніби й заробляємо, дякувати Богу, але ремонти то щось страшне. Кінця і краю тому нема ’
Ось у мене і пропозиція: нащо безкінечно в ту прірву вкладатися, якщо для вас це суттєво? І так, я вважаю, що бруківка не суперважлива пропозиція, особливо беручи до уваги, як пише авторка, 100 квадратів.
Звісно що треба прагнути до кращого. Але якщо, як у авторки, ледь жевріє з доходом, вищим за середній в Україні, то може треба зупинитися? Підти купити піци та не накручувати себе відсутньою бруківкою в 100 квадратів - немає то й немає. І це лише малий приклад: звичайні шпалери, наприклад, виглядають не гірше ніж венеціанка, і це ніяк не впливає на життя. Список можна продовжувати довго і безкінечно.
Семенна Семеныч• 23 февраля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Так в такого рода компании так просто не попасть. Там жёсткий отбор
Отбор жесткий, это правда. Но у нас не берут по принципу кум-сват-брат. Я нашла вакансию на ворк.юа, но и конкурс там был где то 1,5 месяца ждала, 3 этапа собеседований, но я отклоняла все другие предложения, ждала окончательный результат, хотела именно сюда попасть. Так что все реально, если сильно захотеть, без всяких блатов, вакансии в открытом доступе. Кстати в вакансии у нас никогда не пишется уровень зп, хотя зарплаты намного выше среднерыночных
Семенна Семеныч• 23 февраля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Вот я вас и нашла. Когда мою переплату за газ вернете?
малость ошиблись, мы к газу не имеем абсолютно никакого отношения, так что мимо
Семенна Семеныч• 23 февраля 2023
То скажіть що за компанія? Я в обласному центрі, недалеко від Києва, в нас багато корпорацій та філіалів. Все, що вони можуть запропонувати по зарплатні - від 10 до 15 тис. Ну, звісно, крім директорів і главбухів...
я вот ничего конкретного не написала, кроме уровня зарплат, а некоторые сумасшедшие уже судом пригрозили (пост 150), а если напишу, то точно побегут, роняя тапки
Ответ дляСеменна Семеныч
Я можу відкритися, і напишіть мені у приват? Який суд, особливо, якщо платити більше будуть, ніж оті всі холдинги, корпорації та інші компанії з іноземними інвестиціями, з зарплатнею ледь вищою за мінімальну.
Так автор напевне так і робить. І я так роблю. І багато хто. Ставимо на паузу, робимо передишку і потім надалі.
Автор просто поцікавилась де люди беруть гроші. 100500 її знайомих навпевне також думають про автора.
Все норм. Люди працюють, заробляють, у щось вкладають.
В ремонти, особливо в приватному секторі можна вкладати вічно та безкінечно - навіть оті 100к зарплати з 8м преміями підуть і не помітиш - було й не стало. У сауну, басейн і тд.
Ответ для4мама
Ну то так, аби поплакатися. З урахуванням середньої зарплати по Україні, у авторки не вистачає на літак. А подавляюча більшість справді виживає і не розуміє авторку. То чому дивуватися?
Ответ дляСеменна Семеныч
Я так зрозуміла, що малося на увазі - суд - то зарплата суддів.
Ну нехай автор того посту поправить.
Та я не дивуюся. Просто насмішив допис про вихваляння сумками за сотні долл. Мені хотіли втюхкати декоративний шнур для оздоблення (будинок дерев´яний) кімнати для продуктів (ну типу великої кладовки) за 20 тисяч гривень

ше й такі оченята - кліп, кліп - йой, я вже замовив, то невдобно відмовлятись. Ну, кажу, замовив - то собі й оздобиш кладовку. І отакі ’дрібнички’ - то до безкінечності можна розвивати. Тому й написала про прірву. Реально меж нема, є лише доходи і пріоритети у витратах. Ну особисто в мене зараз пріоритет лише на дійсно необхідне, бо купа рідних та близьких друзів у ЗСУ - туди також як у прірву.

Баррикадница• 23 февраля 2023
Ответ дляМотылек
я б скорее зависть увидела у комментаторов, чем у автора.
У автора скорее невроз, потому как все время надо лавировать между доходом и расходом.
И вписываться в нормы, и распределить важность трат и приоритетность.
Человек стремится к комфорту, это нормально.
на сегодня 40 тыс на 4 людей не такие уж большие и деньги. 30 % из них уйдут только на еду. цены растут.
если кто-то живет за меньшие ,просто еще больше ограничиваетесь и ужимаетесь. и первое на что часто забивают, это здоровье. Тут всегда почему-то можно потерпеть, пока совсем не припечет.
Плюсую.
Не побачила заздрощів у автора
А як напали..
Не побачила заздрощів у автора
А як напали..
Баррикадница• 23 февраля 2023
Ответ дляБентливуман
по поводу западной можно понять. как началась война, что западная сделала? многие уехали в польшу как беженцы и сдавать стали свои конуры за баснословные цены. вот потому на западную сейчас все и гонят. они сами виноваты. я до сих пор помню, как видела объявления: село самое забитое, вода в джерели в лиси, дрова в лиси, старое-поваленное всё такое, что страшно смотреть, и брали денег за эту конуру 15 тысяч. начало войны было. нет совести у людей.
А те що багато хто безкоштовно приймав людей? А, та то нічого.
Можна плювати на всіх, бо зтось там без совісті?
Мої сусіди три роки закордоном живуть, незнайомим преселенцям здали безкоштовно свою двоповерхову хату з ремонтом і всім чим треба і на скільки треба.
Кого це хвилює?
Нікого., бо хтось свиня, і треба похрестити так всю ЗУ.
Це не совісно
Кого це хвилює?
Це не совісно
Сиреневая цапля• 23 февраля 2023
Польща.
Чоловікоіа колега, полька, потрапила в лікарню від недоїдання.
Зарплата- мінімальна, з якої має оплатити аренду квартири та комунальні. Дітей нема. Є собаки та коти. І чоловік, який не працює
Обоє палять.
Велком, в ЄС
Обоє палять.
Велком, в ЄС
Сиреневая цапля• 23 февраля 2023
В Україні добре живуть ті, хто ще має можливісь обдурити закони
Дуняша• 23 февраля 2023
Ответ дляБармалеина
Це і реклама, і асортимент, і якісь покращення.
Було б бажання) Ні у вас, ні у авторки його немає.
Про мои желания вы не можете знать, успокойтесь и не переходите на личности и хамство
Сиреневая цапля• 23 февраля 2023
Ответ дляБентливуман
Не нагнітайте.
Багато людей пропонували безкоштовно своє житло в селах. Але - біженці крутили носами
Блондинка в Законе• 23 февраля 2023
Ответ дляСеменна Семеныч
Не обращайте внимания.
1. Спасибо, что подробно отвечаете. 🌷
2. Иностранный язык же обязателен? Какой у вас уровень?
1. Спасибо, что подробно отвечаете. 🌷
Блондинка в Законе• 23 февраля 2023
Ответ дляСеменна Семеныч
🌷
Баррикадница• 23 февраля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Не нагнітайте.
Ага, я тут пропонувала своє смт. Але ні, треба місто, щоб була робота. Місто типу Львова підійде.
А Львів місто туристичне, там ціни завжди були високі. Приїхалиб тимчасово в смт, але ні..
з города та в смт?.. Тільки місто, тільки гарні умови і тільки дешево.
От скільки коштує мені зараз купити квартиру у Львові?
Я не в курсі, тисяч 35-50?
А зробити ремонт?
Ще 15-30 тисяч.
А тепер скільки треба брати за оренду щоб за 5 років відбити витрачене в бізнес?
Хтось рахував?
Звісно гарні умови у Львові - це космос
Я не в курсі, тисяч 35-50?
А зробити ремонт?
Ще 15-30 тисяч.
Хтось рахував?
Звісно гарні умови у Львові - це космос
Сиреневая цапля• 23 февраля 2023
Ответ дляБаррикадница
Я не в курсі, тисяч 35-50?
А зробити ремонт?
Ще 15-30 тисяч.
Хтось рахував?
Звісно гарні умови у Львові - це космос
Я не в курсі, тисяч 35-50?
А зробити ремонт?
Ще 15-30 тисяч.
Хтось рахував?
Звісно гарні умови у Львові - це космос
От- і я про те.
А згодом теми,’ які гидкі западенці та вінниччани’
Сиреневая цапля• 23 февраля 2023
Додам. Люди, які вирвалися з пекла Енергодару, Ірпіня, Маріуполя, Бородянки- їм було пофіг , де жити.
Вони були просто щасливі, що живуть..
Блондинка в Законе• 23 февраля 2023
Ответ дляKusalochka
В каком смысле?) Там где муж работает тоже зарплаты отличные. Украина и украинцы к этому отношения не имеют, к счастью.
Розкажіть ще про чоловіка , пліз. Він теж в міжнародній компанії працює?