ОливьЕЖечка• 23 февраля 2023
Чом він не робить кроків?
Знайомі вже майже рік.
Спочатку спілкування я була заміжня, потім - розїхались та в процесі розлучення, на початку червня офіційно розлучилась. Він - вільний, в розлученні та пошуках багато років.
Спілкування було по справах, але потім він поїхав служити та спілкування продовжилось в переписці. Особисто бачилась з цей час не раз, але то на день приїздив, то - на чотири. Водив пити каву, в кафешку поїсти, в мій любимий грузиський ресторан, допомагав у справах, як просила, мені, а я - йому. Заходив до мене на півгодинки, йшов за чотири - п´ять годин, бо захоплювало спілкування, я до нього - теж забігала з таким самим результатом. Мені з ним поруч тепло й спокійно, я йому довіряю. Але він жодного разу не зробив якихось кроків, щоб затягнути мене у ліжко, навіть, не цілував, тільки обіймав на прощання. Я точно-точно знаю, що зараз в нього немає нікого, але чому так? Я йому не подобаюсь?
Ми спілкуємось щодня, ініціатива його, в більшості випадків, спілкування досить відверте. Я думала, що подобаюсь йому. Але поводиться він дивно.
220В• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Автор розлучилась майже рік назад, офіційно - в червні.
Та немає сексу більше року вже ) Але з ким попало не може
Почекайте ще. Потім вже буде не потрібно
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляДоставучая
Не рискуйте. Потеряете друга. Хотел бы - давно было бы. Даже просто секс. Полно других мужчин
Я все себе вмовляю, що коли на 1 день зустріч якось не зручно кидатися одразу в ліжко ) От нещодавно він був 5 днів у відпустці, то щодня бачилась, але він лише на третій день обійняв мене за талію
Може, ще за 10 днів поцілував би та за два тижні запросив у ліжко
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляСерьезная баба
Автор,не треба! Йому ініціатива не потрібна. Хотів би то проявив. Тим більше військовий. Не проявляє на більше-значить не на часі йому і Ви не пріться в ту ініціативу.
Він тимчасово військовий, по суті він та армія - зовсім далеі одне від одного.
ПростоБелка• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
То він швидкий естонський хлоп
Доставучая• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Хотел бы - потащил. Значит все очень плохо. И с потенцией и с кукухой
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляДоставучая
Пока вибрик лучше купите. Чтобы холодной головой оценивать окружающих мужчин
Це рішення, мабуть
Серьезная баба• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Я не хочу за нього заміж )
Я не проти його в коханці.
Але пустити когось в спільне проживання не готова.
Я не проти його в коханці.
Автор,Вам потраха..сь ні з ким? Нащо перекакувати чудову дружбу, поміч,підтримку? Ну нащо тягнути в ці відносини секс,причому мужчина явно не зацікавлений. Буде у Вас і чоловік і родина,всьому час. І з другом лишитеся. Цінуйте
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
Ответ дляСерьезная баба
100%
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляПростоБелка
То він швидкий естонський хлоп
Так... Він дивний. Навіть у справах, довго щось планує розкачується, перфекціонзм свій включає... Я б вмерла вже від нетерпіння.
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляСерьезная баба
Та не хочу я родину та чоловіка. Мене б якраз влаштували зустрічі інколи з людиною зі схожими цінностями, інтересами та способом життя. Для обоюдного задоволення.
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
У вас різний темперамент і різні очукування від стосунків.
привіт
я чоловік
з колишньою з якою я багато років прожи разом ми познайомились на роботі, коли звільнились якось зустрілись в транспорті , десь бачились, допомогали один одному.
я не вважав її привабливою достатньо для мене
але пройшов час і я дізнався яка вона людина і тоді якось запропонував - вона була не проти.
Тому і кажу - не вважайте, що є якісь проблеми- їх може не бути, може людина не хоче щоб ви страждали якщо з ним щось станеться на війні.
я чоловік
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ для220В
Сподіваюсь, до буде не потрібно не дойде ) Я ще молода.
Просто я гидую аби з ким, мені потрібно довно до людини звикати, відчути потяг...
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
Ответ дляD_A_V
привіт
я чоловік
Тут головне питання- шо автору зараз робити з її почуттями? Чекати? В 39 можна й не дочекатись тих кроків.
Робити рішучі кроки? Навіщо, коли він незацікавлений?
Серьезная баба• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Е,автор,то він казав,що сексом можна відносини зіпсувати? Слухайте,думаю,що в нього все печально і з потенцією і з лібідо. А відносин,підтримки,спілкування хочеться. От він може привчати Вас до себе,щоб жити без нього не могли,а тоді вже він Вам вивалить крихітні зів´ялі фактики.
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
Ответ дляСерьезная баба
зів*ялі фактики, клас.
220В• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Я така ж. Це був власний досвід. Роки через 3 вже звикаєш
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
Так, мабуть, різний темперамент. Він все нове й цікаве залишає на потім.
Навіть, на новому дивані досі не спав, хоча дуже його хотів, сам розповідав...
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Ой гвалт, таки коні.... Він і вам не дасть на того дівана сісти. Синдром відкладенного життя.
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляD_A_V
привіт
я чоловік
Можливо, Ви праві. Дякую, що поділились думкою.
Бо ми тут вже майже вирок винесли )
ПростоБелка• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Синдром відкладеного щастя
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
Так отож, ділема.
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляСерьезная баба
Це було б дуже ницо з його боку
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
Ви маєте розуміти, автор шо в 45 іншим він не стане. Це сформована особистість. І коли за плечима ...цать років шлюбу,купа дітей, то просто мирися. У вас конфетно букетний період має бути. Я вам бажаю щирого, справжнього кохання до метеликів у пузі. Ваш обранець поки що не тягне на таке.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 23 февраля 2023
скорее всего не настолько заинтересован. Но все же есть шанс, что скромный, боится спугнуть, не хочет пока близких отношений и тому подобное. Чтоб не жалеть, я бы лично попробовала сама соблазнить - вино и кино) а там поближе сесть, поцеловать и прочее. У меня такой, что даже пригласив с целью секса и то - стеснялся первым начать)
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Стеснялся в 45?
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вино й кино тут складнувато - ми обидва не вживаєм алкоголь )
Він знає, що мене прям воротить від запаху з певного моменту (якраз причина розлучення), а він, з його слів, звісно, може хіба інколи після вмовлянь за компанію випити зовсім трохи пива чи коньяку або віскі, але в моїй присутності, він точно не буде пити. Ми п´ємо каву )
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В 29
Це величезна різниця. За плечима в 45 вже можуть бути шлюби і не один. Сором*язливість в цьому віці вже щось не зовсім нормальне.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Тогда как-то придвинуться поближе)