ОливьЕЖечка• 23 февраля 2023

Чом він не робить кроків?

Знайомі вже майже рік.
Спочатку спілкування я була заміжня, потім - розїхались та в процесі розлучення, на початку червня офіційно розлучилась. Він - вільний, в розлученні та пошуках багато років.
Спілкування було по справах, але потім він поїхав служити та спілкування продовжилось в переписці. Особисто бачилась з цей час не раз, але то на день приїздив, то - на чотири. Водив пити каву, в кафешку поїсти, в мій любимий грузиський ресторан, допомагав у справах, як просила, мені, а я - йому. Заходив до мене на півгодинки, йшов за чотири - п´ять годин, бо захоплювало спілкування, я до нього - теж забігала з таким самим результатом. Мені з ним поруч тепло й спокійно, я йому довіряю. Але він жодного разу не зробив якихось кроків, щоб затягнути мене у ліжко, навіть, не цілував, тільки обіймав на прощання. Я точно-точно знаю, що зараз в нього немає нікого, але чому так? Я йому не подобаюсь?
Ми спілкуємось щодня, ініціатива його, в більшості випадків, спілкування досить відверте. Я думала, що подобаюсь йому. Але поводиться він дивно.
автор ОливьЕЖечка • 23 февраля 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
Ви маєте розуміти, автор шо в 45 іншим він не стане. Це сформована особистість. І коли за плечима ...цать років шлюбу,купа дітей, то просто мирися. У вас конфетно букетний період має бути. Я вам бажаю щирого, справжнього кохання до метеликів у пузі. Ваш обранець поки що не тягне на таке.
Дякую
Так, зрозуміло вже, що в такому віці людина не зміниться. І я теж не змінювась.
Мене б багато чого влаштовувало.
Власно кажучи він мені мені подобається тим, що я з ним роблюся кращою версією себе, я сама собі подобаюсь, бо колишній не цінував багато важливих для мене речей...
автор ОливьЕЖечка • 23 февраля 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
Це величезна різниця. За плечима в 45 вже можуть бути шлюби і не один. Сором*язливість в цьому віці вже щось не зовсім нормальне.
В нього за плечима один шлюб, доросла дитина і купа стосунків потім, все шукав чогось...
Судячи з висловів, його жінки добряче покусали, а він все шукав таких, як майже не існує...
ИНЬэтовамниЯНЬ• 23 февраля 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
Не согласна) Возраст не всегда означает опытный и хороший любовник и так далее. Особенно если всего один брак, долгий, одна женщина. Там и секса толкового могло не быть) Они потом не знают как себя вести.
автор ОливьЕЖечка • 23 февраля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Тогда как-то придвинуться поближе)

Треба налаштуватися.
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А ми не говоримо про його досвід у ліжку. Я пишу про життєвий досвід. Саме він робить чоловіка впевненим. Тим більше він зараз служить, страху там немає. А якщо боятись жінок в 45, то неварто навіть починати з таким стосунки.
автор ОливьЕЖечка • 23 февраля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Це точно не той варіант, він більше 15 років розлучений, потім були стосунки і не одні, розповідав різне, але в житті було багато років викинутих через війну, коли скоріш за все, не було толком стосунків...
ИНЬэтовамниЯНЬ• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка

Треба налаштуватися.
Вы ж лучше его знаете чем мы. Может другие правы, а я нет, и не стоит первой начинать. Мы часто принимаем желаемое за действительное, простое внимание за чувства, так что хз. Обломаться тоже неприятно (
ИНЬэтовамниЯНЬ• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Значит все же опытный)
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Обломатись в 39, не так страшно, як витратити свій дорогоцінний час на того кому непотрібен.
автор ОливьЕЖечка • 23 февраля 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
Не скажіть, якщо служить, то страху немає. Вони ж не залізні, тим більше, людина вже з досвідом і досі жива, то багато чого бачив та обережний... Просто: якщо не ми, то хто? Може, вміє виконувати бойову роботу, зібрався та пішов.
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Я про те що взяти вас як фортецю, то не проблема. Ви готові здатись.))
автор ОливьЕЖечка • 23 февраля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Таке діло, як піде.
Я не знаю ще, коли я його побачу наступного разу.
І які будуть обставини.
Телепузик• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Я все себе вмовляю, що коли на 1 день зустріч якось не зручно кидатися одразу в ліжко ) От нещодавно він був 5 днів у відпустці, то щодня бачилась, але він лише на третій день обійняв мене за талію
Може, ще за 10 днів поцілував би та за два тижні запросив у ліжко
Так, автор, не спешите!! У меня такое 6 лет назад было. Тоже все гулять ходили да кино у меня смотрели. Есть у меня друг, ему рассказывала, не понимала, что это за фигня такая, тоже думала, что не нравлюсь. Он мне сказал самой не лезть к нему, он просто выжидает и не спешит. Ну ничего... уже 5 лет вместе живем, все идеально)))
автор ОливьЕЖечка • 23 февраля 2023
Ответ дляТелепузик
Цей мені якось теж розповідав про якісь свої колишні стосунки, що ’придивлявся’ до жінки...
Може, бувають і такі люди, просто інші.
Муууумие• 23 февраля 2023
Женіть його. Або ціну собі набиває і тішиться вашим інтересом до нього, або проблеми з потенцією, або грає за іншу команду, чоловічу.
Жодний з цих сценарієв не обіцяє нічого приємного.
Нормальний мужчина вже б визначився, чого він від вас хоче.