ОливьЕЖечка• 23 февраля 2023
Чом він не робить кроків?
Знайомі вже майже рік.
Спочатку спілкування я була заміжня, потім - розїхались та в процесі розлучення, на початку червня офіційно розлучилась. Він - вільний, в розлученні та пошуках багато років.
Спілкування було по справах, але потім він поїхав служити та спілкування продовжилось в переписці. Особисто бачилась з цей час не раз, але то на день приїздив, то - на чотири. Водив пити каву, в кафешку поїсти, в мій любимий грузиський ресторан, допомагав у справах, як просила, мені, а я - йому. Заходив до мене на півгодинки, йшов за чотири - п´ять годин, бо захоплювало спілкування, я до нього - теж забігала з таким самим результатом. Мені з ним поруч тепло й спокійно, я йому довіряю. Але він жодного разу не зробив якихось кроків, щоб затягнути мене у ліжко, навіть, не цілував, тільки обіймав на прощання. Я точно-точно знаю, що зараз в нього немає нікого, але чому так? Я йому не подобаюсь?
Ми спілкуємось щодня, ініціатива його, в більшості випадків, спілкування досить відверте. Я думала, що подобаюсь йому. Але поводиться він дивно.
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляФамильная фондюшница
Ніхто крім нього не знає що у нього робиться у голові. Можна додумувати тисячу варіантів, і не факт що вгадаєте. Не всі чоловіки одразу тягнуть у ліжко, а буває що чоловік бачить в жінці друга, а бувають просто боягузи або проблеми з потенцією. Особисто я б на вашому місці була б хитріша і дізналась про його симпатію ще через місяць спілкування, а не тягнула рік.
Та я спочатку нічого й не планувала, через місяць просто хвилювалась за нього і хотіла знати, що він живий і все з ним добре. Самі ж розумієте - війна, людина на фронті...
Говорящая галограмма Чингисхана.• 23 февраля 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
Автор, в мене такий чоловік. Якщо тобі треба візьми мене сама. Тому будете ви його кружляти все життя. Ви на це готові?
3 типа мужчин в женитьбе (психология):
1 выбирает жену сам и только ту которую любит
2 его выбирают, он безинициативный! вся ответственность на жене или родне...
3 он подобрал ту, что прицепилась как пиявка.. и просто женился, а шо? не тратит время на поиски, раздумья и выбор... взял первое встречное...
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Так.
Він, навіть, колись ляпнув, що секс псує відносини. Хотіла відповісти ’якщо це поганий секс )’, але стрималась тоді...
Ой мля...Шукайте гарячого, автор це потухше багаття вам підігрівати і підігрівати.
Доставучая• 23 февраля 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
И не факт что разогреет
ПростоБелка• 23 февраля 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
+100%
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Красивый наверное ..
Красива - то я, а він - цікавий, харізматичний, але я б його не назвала красивим. Хоча, якщо порівняти з переважною більшостю чоловиків, може, й красивий
Доставучая• 23 февраля 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
В 45 вже ні.
Думаю, там и в голове тараканы еще те...
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
Ответ дляДоставучая
Як коні.
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Готовы его как друга потерять? Может выйти и та.. может просто дальше дружить?? Или Вам нужен именно секс с ним??
Не знаю... Мене тягне до нього. Але дійсно боюсь, що з сексом щось буде не ок, і це, звісно, кінець спілкуванню, бо чоловік не пробачить...
220В• 23 февраля 2023
3 типа мужчин в женитьбе (психология):
Чем 2 от 3 отличается?
Доставучая• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Это да. Даже понимая, что дело в нем, начнет отдаляться
ПростоБелка• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
То автор заміжня і шукає прутня?
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляДоставучая
И не факт что разогреет
Думаєте, мікрохвильовка не врятує?
Люблю Поумничать• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Мені теж так здається...
Нажаль.
Можливо, я не в його смаку просто. Він щоразу ,як бачить мене, каже, що я така маленька ) або що я стала ще менше. Як наче забуває, яка я, і щось там в уяві малює собі інше.
Насправді, я 160 см розмір 44 наш, а він більше за 190 смзростом та 52-54 розмір в плечах.
Нажаль.
У мене є знайомий, який так і казав - я люблю видних жінок! І дружина у нього висока, з пишними грудьми, така життєрадісна, в будь-якій компанії її видно і чути. Звісно, і такого чоловіка можна захомутати і одружити на собі, але чи ви будете готові, що до його ідеалу ніколи не дотягнете і він буде витріщатися на всіх високих і пишних? Навряд чи.
Доставучая• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Думаєте, мікрохвильовка не врятує?
И даже духовка вряд ли
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
Труба...
Ну я теж не дівчинка, мені 39. Хоча й красива )
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
3 типа мужчин в женитьбе (психология):
Це не психологія.)) Варіантів набагато більше.
Доставучая• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Не в вашем дело возрасте, а в его.
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляДоставучая
О, це так, таргани в нього відбірні, породні...
Але справа в тому, що ми в цьому з ним схожі, таргани однієї породи, так сказати...
Ответ для220В
Чем 2 от 3 отличается?
3 сам женится, без советов и сватовства, сам видит и делает это лично, но не выбирая.... вот как с магазином:
2 - ему принесли и женили (полная безинициативность! ищут ему замену мамки)
3 сам взял, сам видел и сам женился, но это НЕ любимая жена, так женятся от лени выбирать, от неумения любить, пофигизм, абы секс был рядом...
Ответ дляЕтитьская богомышь
У нас тема о другом... вообще-то.
Доставучая• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Не рискуйте. Потеряете друга. Хотел бы - давно было бы. Даже просто секс. Полно других мужчин
ОливьЕЖечка
• 23 февраля 2023
Ответ дляПростоБелка
То автор заміжня і шукає прутня?
Автор розлучилась майже рік назад, офіційно - в червні.
Та немає сексу більше року вже ) Але з ким попало не може
Серьезная баба• 23 февраля 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Автор, попробуйте инициативу проявить сама
Автор,не треба! Йому ініціатива не потрібна. Хотів би то проявив. Тим більше військовий. Не проявляє на більше-значить не на часі йому і Ви не пріться в ту ініціативу.
Доставучая• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Пока вибрик лучше купите. Чтобы холодной головой оценивать окружающих мужчин
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
У нас тема о другом... вообще-то.
Таки да, тема не про чоловіків в шлюбі. Автор ще незаміжня.