Федорино Горе• 23 февраля 2023
Коли завагітніли після завмерлої вагітності?
Пройшло рік і 4 місяці після зв,морально прийшла до тями,але є страхи,що буде щось знову…
Як швидко ви вагітніли після зв?Чи все було добре?
Я розумію,що все індивідуально,але може підбадьорите мене:)
Ежик Хрюха• 23 февраля 2023
Через рік, все ок, 2 дітей. На жаль, по статистиці близько 30 чи 40%, точно вже не пам‘ятаю, вагітностей - викидні і завмерлі. Тобто багато жінок через це проходять. Не накручуйте себе, все буде добре
У знайомої було 8 викиднів, а після того 2 здорових дітей
Белый Лосик• 23 февраля 2023
Через пол года, дочке 12 28 февраля, не думайте о плохом, все будет хорошо
ЛеньГуглить_правда• 23 февраля 2023
Через 10 місяців. Народився син, а ще через 4 роки донечка. Все буде добре!
Крошка Енот• 23 февраля 2023
Через місяць. Сама не сподівалась. Поїхала на контрольну УЗД після викидня, а там вже нова вагітність три тижні)) Виносила і народила без проблем. Нехай і у Вас все буде добре! Не накручуйте себе!
Не прохожу мимо• 23 февраля 2023
Перша вагітність - донька, друга через 5 років завмерла. І вже не змогли самі завагітніти, хоч попередні рази не було жодних проблем.. 4 роки чекали, обстежуватися.. зробили ЕКЗ, вагітна з першої спроби.
Alina Lemeshko• 23 февраля 2023
Через 3 года. Все хорошо было в беременность , тоже боялась. Сейчас двое деток)
Кому там слова не давали• 23 февраля 2023
была замершая, очень переживала, но сейчас понимаю ,что не нужно было так убиваться. рекомендуют после 6 мес.
ПушАпница• 23 февраля 2023
Через два з половиною роки.
Вагітність проходила легко.Зараз сину 5 років
СкрипяСердцем• 23 февраля 2023
Я завагітніла як тільки почали планувати. Через два роки(завмерла була не запланована)
Пьяная вишня• 23 февраля 2023
Первые 3 месяца предохранялись, еще через 3 наступила беременность, т.е. через 6 месяцев после замершей. Беременность прошла легко.
Магиня• 23 февраля 2023
1 рік і 7 місяців. Перші 6 місяців була на гормональних контрацептивах.