Пищалка• 23 февраля 2023
Payoneer. Не можу разобратися, підкажіть
Я на Payoneer зареєструвалася як фізична особа місяць тому. Весь цей час намагаюсь сформувати запит платежу (request a payment) на компанію з Європи (вона не є користувачем Payoneer). Але в мене видає помилку на останньому кроці - виникла помилка,спробуйте пізніше! І так з першого дня реєстрації і до сьогодні. Паралельно весь час спілкуюсь з тех.підтримкою. Але, нажаль, стандартні відписки по типу: в мене все працює, ця послуга активна, це мабуть тех.несправність в системі. На питання чи повинна компанія-платник бути їх користувачем, отримую відповідь, що НІ. Відправляла скріншоти з помилкою,чекала поки розберуться з цим. Сьогодні отримала листа, що не можу зробити запит платежу, тому що аккаунт компанії неактивний. ЩО?? В мене питання, як він може бути неактивний, якщо в них його немає та і, як сказала сама підтримка раніше, не обов´язковий він для можливості оплати мені. Написала це в підтримку і отримую ще більш оригінальну відповідь: нажаль, клієнт, якому ви намагаєтесь відправити запит не може його прийняти. Нехай зв´яжиться з нами. ЩО вдруге??? Як він може прийняти запит, якщо я не можу направити йому нічого і навіщо їм зв´язуватись з Payoneer, якщо в компанії немає там аккаунту?
Підсумовуючи: я не розумію, як вийти з цього замкнутого кола і отримувати платежі? (чи то в Payoneer чи може є інші способи) Проблема в тому, що компанії не зручно кожного разу ходити в банк для swift-платежу. І всі ці "танці з бубном" тільки, щоб можна було б робити оплату з Європи з "картки на картку" без походу тієї сторони в банк. Підкажіть, будь ласка, може у когось був подібний досвід.
Пищалка
• 23 февраля 2023
Ответ дляIcosmo
спробуйте іншу платіжну систему якщо з пайоніром не виходить, наприклад той самий револют
Я б з радістю, але не можна ж зараз на ньому зарееструватися, знаходячись в Україні
долой_лама• 23 февраля 2023
Ви ж отримувач, вірно?
Нащо стільки заморочок?
Відкрити в моно віртуалку, доларову чи євро, вислати відправнику свої реквізити, iban, тої картки
Діла на 5хвилин
Нащо стільки заморочок?
Діла на 5хвилин
Пищалка
• 23 февраля 2023
Ответ длядолой_лама
Ви ж отримувач, вірно?
Нащо стільки заморочок?
Діла на 5хвилин
Нащо стільки заморочок?
Діла на 5хвилин
Так отримувач. От я так і зробила першого разу. навіть в 3 хвилини вклалася )). І в мене дійсно проблем не має з цим. а от компания попросила пошукати альтернативу, бо для такого переказу їх генеральному директору треба кожного разу топати до банку і заповнювати бумажки на мене. а це не дуже зручно ї краде їх час
Пищалка
• 23 февраля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Спробуйте Wise, це дуже дешевий і зручний спосіб для таких платежів.
ДЯкую. але тут історія така ж як і з револютом. неможливість реестрації, находячисть в Україні. VPN і ’ліва’ адреса - це не варіант
долой_лама• 23 февраля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Якщо відправник компанія, юр особа, то вони не будуть проводити жодних оплат ччерез прокладки, типу вайс, фіндо, пейсенд і т.п.
Операції тільки на пряму, на банк рах, на iban
Всі ці плат сервіси, лише для переказів між фізичними особами
Г@Л@В@ломка• 23 февраля 2023
Ответ дляПищалка
Wise прекрасно у нас працює і навпаки активно допомагає користувачам з України.
Г@Л@В@ломка• 23 февраля 2023
Ответ длядолой_лама
Я ФОП, працюю з десятками немаленьких компаній в різних країнах, і більшість не любить SWIFT платежі, особливо для не дуже великих сум, бо вони дуже дорогі, і самі пропонують WISE або Payoneer, це нормальний легальний спосіб для них.
долой_лама• 23 февраля 2023
Ответ дляПищалка
Вище то саме і написала
Про пайонір, якщо регались на Укр дані, то отримаєте обмежений, урізаний функціонал,
Картою зможете розраховуватись, отримувати прості перекази, і все
Запасная спина• 23 февраля 2023
Авторе, у вашому питанні уже є відповідь. А саме, якщо компанія не зареєстрована в системі Payoneer, тому ви не зможете їм виставити рахунок за свою роботу.
Пищалка
• 23 февраля 2023
Ответ дляЗапасная спина
Це ваш досвід? Бо мені тех.підтримка сказала, що компанія-платник може бути НЕ зареестрована. Це не заважає мені робити запит платежу на них, а їм сплачувати мені
долой_лама• 23 февраля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Це якщо вони теж фопи, а не компанії, або суми до 200долл,
Любий офф платіж, любої компанії, юр особи - проводиться тільки на iban
Гугл в поміч
Запасная спина• 23 февраля 2023
Я з свого досвіду. Тільки компанії- партнери. Але якщо вам техпідтримка сказала, то треба у них шукати пояснень, що не виходить.
Г@Л@В@ломка• 23 февраля 2023
Ответ длядолой_лама
Гугл в поміч
Нащо мені гугл, якщо я регулярно отримую офіційні платежі від компаній і далеко не на 200 доларів, той же Wise має легальні облікові записи для бізнесу, якими компанії і користуються. Для них це абсолютна норма.
долой_лама• 23 февраля 2023
Ответ дляПищалка
Можна нескладно провірити чи Ваша карта може приймати платежі
Поставити додаток fin.do
Додати в нього свою ту карту пайонір
Подивитись чи додалась карта в 2 колонки чи лиш в одну, для оплат
Поставити додаток fin.do
Додати в нього свою ту карту пайонір
Пищалка
• 23 февраля 2023
Ответ дляЗапасная спина
так от сказали, що це тех.проблема у них і будуть перевіряти аккаунт мій, що не повинно бути так. А так, кожен фахівець тех.підтримки по черзі 2 варіанти говорить: то чекайте лагодим, проблема в нас, то 2 варіант: проблема в компанії, яка не може прийняти.
Пищалка
• 23 февраля 2023
Ответ длядолой_лама
Поставити додаток fin.do
Додати в нього свою ту карту пайонір
Поставити додаток fin.do
Додати в нього свою ту карту пайонір
Дякую. Спробую
Пищалка
• 23 февраля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А розкажіть, будь ласка, яким чином зарахування на wise проходить? Rомпанія в Італії. Мені все одно будуть то длолари чи євро від них. Тільки б була можливість їм переказ зробити ’не виходячи з дому’ , а не через swift.
Пищалка
• 23 февраля 2023
А Zen то не аналог wise? Там реєстрація з України є. Може він би підійшов?
Г@Л@В@ломка• 23 февраля 2023
Ответ дляПищалка
Можна зареєструватися і відкрити в них баланс у доларах або євро, тоді гроші приходитимуть на баланс, або ви можете не реєструватись, а просто дати замовнику IBAN своєї валютної картки, але валюту узгодьте заздалегідь, і вони надійдуть безпосередньо на картку.
Пищалка
• 23 февраля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
IBAN - це хіба не swift від них буде ?
Г@Л@В@ломка• 23 февраля 2023
Ответ дляПищалка
IBAN - це хіба не swift від них буде ?
Якщо через Wise, то це буде не свіфт, а про Zen нічого не знаю. А чому Ви вирішили, що не можна з України реєструватись? Вони, здається, тільки свої картки перестали новим користувачам давати.
Пищалка
• 23 февраля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Бо подруга хотіла відкрити для можливості поповнення брокерського рахунку. От буквально місяць тому. І казала,що не можна, що тільки через vpn з ’несправжньої’ адресою. А я так не хочу.
Г@Л@В@ломка• 23 февраля 2023
Ответ дляПищалка
Для цієї мети його давно закрили, бо народ масово гривню конвертував в долари і НБУ цю можливість обмежив, а для отримання коштів можна спокійно реєструватись.