ТихоЯ• 23 февраля 2023
Тонер Drmalogica
У кого такой тонер? Стоит покупать?
жар-птица Нюра• 23 февраля 2023
Це він 1700 грн вартує здається? Я вчора зайшла, подивилась на ціну на тонер та пінку і закрила сторінку)
ТихоЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Можно найти за 1200
жар-птица Нюра• 23 февраля 2023
Ответ дляТихоЯ
Можно найти за 1200
та все одно дорого на мою думку. За крем чи сироватку гарну мабуть віддала б, але за тонер?
ТихоЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Тонер играет немаловажную роль в уходе
жар-птица Нюра• 23 февраля 2023
Ответ дляТихоЯ
Тонер играет немаловажную роль в уходе
Для мене не настільки щоб платити за нього 1200, коли повно варіантів удвічі дешевше
Правда в мене і шкіра гарна усе життя, можливо для проблемної від дійсно такий потрібний.
ТихоЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Каким вы пользовались тонером ранее?
жар-птица Нюра• 23 февраля 2023
Ответ дляТихоЯ
Каким вы пользовались тонером ранее?
Звичайними тоніками, переважно нашого виробництва
Губки-уточкой• 23 февраля 2023
Был Dermalogica Multi-Active Toner - хороший базовый тонер, так же как и Academie, Ericson и им подобные, но я, в принципе, от тоника многого не жду - он должен не делать хуже и выполнять роль проводника для последующих средств.