kuskus• 23 февраля 2023

Як ви думаєте, щось сьогодні вночі буде?

noree• 23 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Визуализация это хорошо!
Почему в терапии важно - прокручивать позитивные сценарии. Потому, что это установки и оно потом работает.
Саме так!
Я навіть конкретно уявляю де саме вони мають їм гепнути!
От завтра уявляю початок бліцкригу по звільненю лівого берегу Херсонщини 😉
Чітко уявляю)
Завтра зранку буду читати гарні новини!
Н-усик• 23 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Та ми тут всі з Вами!
Так, зараз тільки ці бажання
автор kuskus • 23 февраля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Та ну блін)
Ніхто нічого виводити не збирається.
Першим пунктом буде припинення вогню. На тому все виконання і закінчиться з боку русні.
На х@, на х@ такі мирні плани, ми вже це проходили. Цю тактику ведення війни «не мытьем, так катаньем» всі добре вивчили, тому ніяких постуокбути не може. Достатньо почитати скільки років тривало завоювання Кавказу, що б зрозуміти, що кацапня по сантиметру завойовує території, тому поступки означатимуть лише одне-параша перемагає
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Я про зараз. Сиджу на стрьомі
то і в нас зараз нема
а з ранку були і вдень. а ще вночі
Нина____• 23 февраля 2023
Ответ дляYegonyashka
завтра ж китаец вывалит мирный план, явно ж согласованный с рашей, врядли до этого будет обстрел
Разница во времени. Он может вывалить свой план, и это время как раз придется на раннее утро или позднюю ночь.
Malysh2• 23 февраля 2023
Ответ длялюбительница
ізєбн...ся - це що?
Тоже захотелось полный вариант слова увидеть
Be_me• 23 февраля 2023
Чомусь здається, що 25 буде. Типу завтра всі в напрузі, потім видихнуть, що тихо, а 25го знов обстріл. Ці ж падли на нервах грають, в першу чергу. Але відчуття, що не буде вже удару тієї сили, що бували раніше. А от від наших захисників чекаю привітання, яке болотяні запам‘ятають надовго🙏
Zelenkа• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
то і в нас зараз нема
а з ранку були і вдень. а ще вночі
У мене мозок вимикається думати, що рік вже
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Харьков выгретает с наземных пусковых
Твари
в нас одночасно с Донецькою областю
то означає активність арти по лінії зіткнення
а як летить з бенеерії на Ха, то воно спершу летить, а потім тривога.
irach50• 23 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Моя думка: затишшя перед бурею. Тварі можуть в будь-який момент.
І в мене таке ж відчуття 2 й день, зоча й прилітало в Херсоні та Харкові… але ми вже на адреналіні рік сидимо, самі себе пдбурюємо на нерви(
Плаття-терапія• 23 февраля 2023
дівчата меі так хочеться вам щось сказати, блін і не можу)
28 числа буде щось дуже вагоме для нас всіх) тримайте кулачки
Люсильда.ua• 23 февраля 2023
Я сегодня хочу постараться чуть пораньше заснуть, а с утра - подольше поспать. Нашу школу так и не перевели на дистанционку . Но сегодня было половина детей в классе. Поэтому я разрешила малому завтра пропустить уроки. А на работе нас настоятельно отправили на дистанционку на эту пятницу.
Плаття-терапія• 23 февраля 2023
русня буде вигрібати 100%
нічого не бійтесь
Isa Dora• 23 февраля 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
Хорошее?)
Плаття-терапія• 23 февраля 2023
Ответ дляIsa Dora
Хорошее?)
так
Клементина• 23 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Кстати
Шамана помните? Он шел пешком, много сот км.-изганять беса от путина,
Так его в психушку поместили
Я помню!
И за ним ещё последователи стали идти. Шаман что- то знал)))

А вообще, вы себе представляете уровень рашки : пуйло с бункерами и кучей охраны боится какого то чувака, который идёт просто пешком без ничего. Настолько боится, что вместо того, чтобы игнорить отправляют в психушку
Басина• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
більш нічого не написано було
та й те що прочитала - хз хто його автор
на одному з місцевих наших ТК
але канва виглядає вирогідно, співпадає з китайською позицією на усі сто, я б сказала
щодо гарантій безпеки хтось в коментарях зауважив, що в такому разі сам Китай повинний бути гарантом із залученням власних збройних сил для зупинки можливої агресії
Китай ненадійний гарант(((
tascka• 23 февраля 2023
Ответ дляН-усик
В мене завтра день народження, не хотіла святкувати, але буду, дівчатка тут писали, що я тютю, треба святкувати. Тому я загадаю перемогу, а друге, щоб всі військові повернулися додому живими
Я 10 лютого святкувала. Після обстрілів збігала на ярмарку і до вечора все встигла. Обійшлося без кафе, без караоке, але хоч якесь перезавантаження. Так що не закривайтеся в собі , святкуйте
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ дляБасина
Китай ненадійний гарант(((
отож
Space_girl• 23 февраля 2023
Мені здається ні, взагалі відчуття, що обстріл буде 25го
noree• 23 февраля 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
О! Я приблизно так і уявляю. Завтра почнемо, а 27-28 закінчимо!
Точно будуть чудові новини!
LudaSHS• 23 февраля 2023
Ответ дляКлементина
Я помню!

Да это уже клиника .
Люсильда.ua• 23 февраля 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
русня буде вигрібати 100%
нічого не бійтесь
О, и я тоже это чувствую. При чём вижу картины, как грациозно поднимается наша авиация и обстреливает скопления этих вонючих клопов, их базы, склады.
автор kuskus • 23 февраля 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
Еее, якщо ви щось знаєте з офіційних джерел-мовчіть, не можна нічого казати
LudaSHS• 23 февраля 2023
Ответ дляnoree
Точно будуть чудові новини!
Ну мы с 21 чимось новеньким Мариуполь достаем
Басина• 23 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Кстати
Так его в психушку поместили
Пора випускати)))
Плаття-терапія• 23 февраля 2023
Ответ дляnoree
Точно будуть чудові новини!
дівчата тримайте кулачки
noree• 23 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Таааак🥳
Протестували)
Пристрілялися😉
Басина• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
три чи чотири було сьогодні
У Вас же там бнр с300 запускає постійно(((
Плаття-терапія• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
нічого не кажу, хоча дуже хочу
тримайтеся і не панікуйте - все буде ок