kuskus• 23 февраля 2023

Як ви думаєте, щось сьогодні вночі буде?

автор kuskus • 23 февраля 2023
Ответ дляКлементина
Я помню!
И за ним ещё последователи стали идти. Шаман что- то знал)))

А вообще, вы себе представляете уровень рашки : пуйло с бункерами и кучей охраны боится какого то чувака, который идёт просто пешком без ничего. Настолько боится, что вместо того, чтобы игнорить отправляют в психушку
Я не знаю початок цієї історії, але на каналі Невзорова регулярно з‘являється інформація про цього Габишева
Басина• 23 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Я про зараз. Сиджу на стрьомі
Треба голову помити...
Алтыншаш• 23 февраля 2023
Може повторюся, тему всю не читала. Чисто мої відчуття від того, як вони нєрви тріпають мирним...
Не буде нічого ні сьогодні, ні 25, ні навіть 26. Кожен сам себе доведе до вибуху з середини оцим безсонням, очікуванням, рисканням по новинам...
А от коли буде здаватися, що все страшне минулося, на виснажену нервову систему вони, сука, щось утнуть.
Після величезної напруги, коли тільки-тільки почнемо розслаблятися, саме в той час ми не зможемо нормально зреагувати і в тому найбільша небезпека!
Тому прямо кожній хочеться сказати - рідненькі, спробуйте не згадувати 2022, візьміть себе в руки, не читайте новини. Ви ж знаєте вже, що ті прогнози нічо не варті.
Тримайте себе в купі і здоровому глузді, день прожили і добре.
Буде небезпека - тоді й реагуйте за обставинами, а не спросоння від безсоння і таблеток.
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну мы с 21 чимось новеньким Мариуполь достаем
Данілов тролить кацапню

По словам секретаря СНБО Алексея Данилова, в Мариуполе сейчас происходит то, что должно происходить – наши военные уничтожают россиян.

’И расстояние, поверьте, уже на сегодняшний день для нас большого значения не имеет. То ли 100 километров, то ли 150 километров, то ли немного больше’, - добавил Данилов.
LudaSHS• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Данілов тролить кацапню

Дааа
Мы вообще мало им вбросов и такого нервирующего пускаем, надо больше
yanus6ka• 23 февраля 2023
Ответ дляБасина
Треба голову помити...
Я навіть пофарбувала))
І брови на всяк випадок
Malysh2• 23 февраля 2023
Ответ дляGirlSuper
Удалено администрацией...
А что такое к-2 из вашего скрина? Это трасса? Посмотрела гугл карты, вроде нет там дорог с таким названием.
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ дляБасина
У Вас же там бнр с300 запускає постійно(((
в нас тут ще йде попередження мишебраттям з сусідньої республіки. коли в них активність пускових - в нас тривога. а це вони своє любімоє певео активують. коли до них летить.
та тут взагалі у прифронтовій зоні багато цікавинок
Н-усик• 23 февраля 2023
Ответ дляtascka
Я 10 лютого святкувала. Після обстрілів збігала на ярмарку і до вечора все встигла. Обійшлося без кафе, без караоке, але хоч якесь перезавантаження. Так що не закривайтеся в собі , святкуйте
Дякую, так і буде. Це дівчата тут мене перезавантажили)
Минулий рік, я просто ревіла під час кожного привітання в телефон. Але всеодно не ті відчуття і зараз, багато знайомих, рідних воюють, один друг в полоні з ЧАЄС, нічого невідомо
Irusik-0874• 23 февраля 2023
я сегодня проснулась от двух взрывов, оказалась - показалось
Люсильда.ua• 23 февраля 2023
Ответ дляIrusik-0874
У моего ребёнка уже такое бывает (((
Оленёнок• 23 февраля 2023
Все самое страшное уже было
RAVM• 23 февраля 2023
Ответ дляMalysh2
І ТГ миропільської сільради нічого не пише ні про які танки
Irusik-0874• 23 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
У моего ребёнка уже такое бывает (((
детей особенно жалко . Это непростительно, что нашим детям пришлось это пережить
opium_black• 23 февраля 2023
Ответ дляMalysh2
Это подводная лодка
LudaSHS• 23 февраля 2023
Ответ дляMalysh2
Думаю барышню ввел в оману знакомый с военки. Сам десь почув не дочув. Скопиастил. Она ему пишет - он не отвечает,
То писала Донбасс, да там идут новые резервы рф, потом пишут - сумы.
95% военных знают инфу только их участка . И целую картину не видят
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ дляopium_black
Это подводная лодка
в степах України
загинула в повітряному бою
Джулияробертс• 23 февраля 2023
У мене День народження буде... Пам´ятаю той рік, ювілей, до речі, вгадатайте, скільки? Традиція - заходжу сюди і читаю.... Потім вмикаємо тв, потім свекруха приходить вітати, а я їй - мамо, війна...
Плаття-терапія• 23 февраля 2023
Ответ дляДжулияробертс
вам буде 31? чи 36?
Джулияробертс• 23 февраля 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
вам буде 31? чи 36?
36)
ИринаКа• 23 февраля 2023
Ответ дляБасина
Треба голову помити...
Я вже. Ми не засцяні, але сьогодні спимо в теплих піжамах і в носках)
RAVM• 23 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Може його на сумський напрямок перекинули
opium_black• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
в степах України
загинула в повітряному бою

Звідки знаєте??? Теж родичі в СБУ?
Басина• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Тримайтесь! Щодня душа болить за Харків, Херсон... за всі прифронтові міста, села, за окуповані... Важко, але поборемо!
Jsolo• 23 февраля 2023
Ответ дляАлтыншаш
А як може здатися, що найстрашніше минулося, коли ще війна? І чим допоможе не згадувати 2022?
rybka21• 23 февраля 2023
мене 24-го о п’ятій ранку розбудив старший син дзвінком. каже - спите?
я - а шо
він - ну шо...війна. путін напав
і десь чую - бах, бах.
потім стала до вікна, дивлюсь - по моїй вулиці безперервний потік автівок. я дивилась, дивилась...і не знайшла нічого кращого, як лягти і заснути.
прокинулась вже десь о дев’ятій. і молодшого не будила, він ще довго спав.
Джулияробертс• 23 февраля 2023
Ответ дляИринаКа
Пам´ятаю перші дні війни, майже не спала, в куртці, читала молитви,боялась голову помити.
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ дляopium_black

Звідки знаєте??? Теж родичі в СБУ?
#постояннообщяюсьсвоєннимі
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ дляБасина
та тримаємось, дякую.
я ще більше до свого міста прикіпіла душею, хоча куди вже більше...які ж в нас тут люди неймовірні
Lizavel• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
не гарантую достовірність джерела, але читала, що китайський варіант - це кордони 91 року, а натомість припинення постачання зброї в Україну і її позаблоковий статус
Это будет не плохой вариант,будем сами оружие изготавливать тихонько)