Ответ дляНамСвоюРобити
Ахаха, як про мого. Тільки там ще крутіше.
Гепнула ракета. Я побігла, кажу вибух, прилетіло, а він не вилазячи з телефону ’Та то якісь придурки петарду взірвали’. І все це влітку вже.))
Така от захисна реакція...
Мій просто прийшов з роботи о першій годині ночі, втомлений був, а я не могла заснути, лише десь в три задрімала і коли пролунав перший вибух під Броварами, я сразу зрозуміла що це. А мій коли вже сам почув, все одно не міг повірити, виглянув на вулицю, а там повний кіпіш хвилин через 20 почався, люди вибігали, кидали речі в машини і тікали. От тоді і до нього дійшло(
НамСвоюРобити• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Так повернення до кордонів 91 року-це не заморозка, а повна поразка-вони повинні відступити з Криму, Донбасу, Приазов‘я та Причорномор‘я. путло на це нізащо не піде, тому, що це -фіаско, капітуляція
Та ну блін)
Ніхто нічого виводити не збирається.
Першим пунктом буде припинення вогню. На тому все виконання і закінчиться з боку русні.
Ніхто нічого виводити не збирається.
Ответ дляБасина
А які гарантії безпеки?
більш нічого не написано було
та й те що прочитала - хз хто його автор
на одному з місцевих наших ТК
але канва виглядає вирогідно, співпадає з китайською позицією на усі сто, я б сказала
щодо гарантій безпеки хтось в коментарях зауважив, що в такому разі сам Китай повинний бути гарантом із залученням власних збройних сил для зупинки можливої агресії
на одному з місцевих наших ТК
Ответ дляLudaSHS
По теме
Ничего не жду, буду спать, ритмы не сьиваю, будет под утро сирена или днем - буду смотреть что летит, и делать выводы.
Стараюсь высыпаться, и не сбивать гормональный баланс.
Дулю Путину, а не мое здоровье, на ипсо вообще не ведусь.
Стараюсь принимать решения согласно ситуации, а не накручивать себя чем то.
Я приблизно так само)
Тільки я ще лягаю спать з повною впевненостю, що наші їм піз*лів точно дадут вночі! І сама собі така: зранку почитаю і порадію)
От така мантра в мене
Ответ дляWendy Rhoades
я хоть и в Киеве, но взрывы слышала отдаленно, поэтому не пугались так прям сильно. Только когда на даче низко летали наши истребители, рев еще тот стоял.
А мусоровоз - будто реактивный самолет в окно уже залетает)) очень громкий у нас
Я вообще в берушах спала, муж разбудил, его моя мама.
Я ждала с 20-21 как одимпиада закончилась. Ну нет нападения, ну и оки.
А они 24...
Люсильда.ua• 23 февраля 2023
В Киеве мороз ночью будет. А у нас возле дома прорвало теплоцентраль. Батареи остыли. Будет прохладно в квартире. А может к утру починят. Укроемся потеплее и будем спать.
Ответ дляkuskus
А я пам‘ятаю, як рік назад була тема ввечері і хтось написав, що знайомі напоготові і відправились на службу.
Рівно рік тому в цей час я моніторила всі тг канали. Було зрозуміло, що війна неминуча. Я не розбудила чоловіка, лежала біля немовля, плакала і серце вискакувало з грудей. Сьогодні думаю, що нічого не буде.
Ответ дляnoree
Я приблизно так само)
От така мантра в мене
Визуализация это хорошо!
Почему в терапии важно - прокручивать позитивные сценарии. Потому, что это установки и оно потом работает.
Ответ дляZelenkа
В мене стоїть шампанське, на НР була акція на розетці)
Якщо що - будемо всі з горла
В мене завтра день народження, не хотіла святкувати, але буду, дівчатка тут писали, що я тютю, треба святкувати. Тому я загадаю перемогу, а друге, щоб всі військові повернулися додому живими
Wendy Rhoades• 23 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Они не тупые. , ну не все.
Они сами от себя скрывают правду, мозг их блокирует.
Можно ж смотреть или мировые новости, туже альджазиру читать. Нет
Они будут стоять в отрицании, иначе их мир уже не их
так и есть.
Понимать, что ты соучастник страшных убийств, пыток, изнасилований - это испытание для психики.
Вообще в тоталитарном режиме жертвы часто встают на сторону агрессора в надежде, что эта агрессия не будет направлена на них самих.
Давно все это изучено, только от этого нам не легче.
Если не будет смены режима в россии, это все стадо никогда не узнает правду, будет считать себя жертвой и ждать реванша.
Опять таки и здесь ничего нового(
opium_black• 23 февраля 2023
Ответ дляMobyMoby
Удалено администрацией...
Космический корабль, не иначе
Ответ дляЖули-ули
Думаю к утру будут ракеты, шахиды ночью в прифронтовых
Теж думаю,що можуть бути вночі чи вранці.Ще дкиаю,що цього разу дуже багато з цих ракет вже почне залишатися ’вдома’.А ще дкмаю,що від наших захисників буде дуже приємний для і дуууже неприємний сюрприз для кацапні.Скабєєва завтра посиніє а ху@ло знов зі сходів впаде і обдєлаєцца...
Ответ дляMarsunia
О, мой сказал, что я идиот) когда я подорвалась в 5 утра от взрывов с криком война началась. И начал орать что это мусоровоз, но после очередного взрыва, который сам услышал, уже не вопил.
О, і мій чоловік вдень, коли я сказала, що війна буде назвав істеричною. Вночі 23 я його вже навіть не будила. Всю ніч не спала, зранку в сльозах сказала, що війна. Не повірив, сказав дитину в школу збирати. Вийшов покурити з телефоном, все зрозумів(
НамСвоюРобити• 23 февраля 2023
Ответ дляMobyMoby
Удалили. Там реально столько дерьмища налили. И это спустя год войны. Но продержалась долго, на удивление
З поздоровлялками чи що?
Все пропустила)
Але тут періодично портал відкривається(
Все пропустила)
Wendy Rhoades• 23 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
А они 24...
я тоже ждала сразу после олимпиады, но потом подумала, что ничего не будет.
Ага...(