kuskus• 23 февраля 2023

Як ви думаєте, щось сьогодні вночі буде?

opium_black• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
склади там в колбас’єві
ще 14 армії генерала Лєбєдя.
місцеві молдовани подейкують (зокрема, господар квартири де я жила, колишній мент досить високопоставлений), що там давно все розікрали. і залишилось саме лайно іржаве.
але й воно вибухає.
100% що все давно розкрадено й продано на брухт. Там досі радянський союз. Якщо в Україні все підряд тягали, то що говорити за непризнану республику

MananaPryadko• 23 февраля 2023
меня больше волнует что скажет завтра этот си из Китая....че то я вся на нервах аж горло болит
Ольга-f5e3• 23 февраля 2023
Интересно, что Китай завтра озвучит?
opium_black• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
склади там в колбас’єві
ще 14 армії генерала Лєбєдя.
але й воно вибухає.
Молдован там майже немає - українці й руські
автор kuskus • 23 февраля 2023
Ответ дляБасина
То навіть страшно. Ми відрізані від цивілізації були з перших днів. Запас месалазину був на 2 тижні. Потім замовляли через батькове начальство і нам човном ліки привозили на весь кооператив. Боялась, щоб серйозне загострення не почалось, бо там тільки крапельниці... але пережила)
То добре, що вам месалазін допомагає, у мене дитина на біології недавно знов загострення зловила.
промокашка• 23 февраля 2023
Наверное Байдена слушать надо , что он говорит? Год назад же точно сказал , вряд ли в этом молчали бы , если бы что намечалось , В Чернигов Макдональд возвращается , это вселяет надежду , Сосед моей мамы дрова в обед рубить начал , чем не слабо так взбудоражил пол села
Плаття-терапія• 23 февраля 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Интересно, что Китай завтра озвучит?
щоб русня звертала манатки і сушила березову кору?)
Китаю вірити нізя, там свій фен-шуй
opium_black• 23 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Я думаю буде,русні б не повірила б,але є інфа від інших джерел ще.і Ваня Яковина каже ,давно пора той гнійник видушить.Це серпом кабаєву буде по тому місцю.гіркін те ж каже,що всьо..Хоть би без жертв з нашого боку,пишуть,що там у русеі служба лафа була,всі хотіли туди-гарна зарплата,житло службове,халявка,нічого не робиш,спокійний регіон,животи понаїдали,хто там полізе захищатись..село Колбасне якось так склади-русня пише
Яка лафа? Там бідося, застрягло все, як при союзі. Ніхто туди не хотів, бігли всі, навпаки.
РойЛеля• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
А я пам‘ятаю, як рік назад була тема ввечері і хтось написав, що знайомі напоготові і відправились на службу.
І мабуть цю люлину, яка написала, одразу з гімном змішали, як тут і годиться...

Басина• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
На якому препараті?
kryasanchik• 23 февраля 2023
Ответ дляMobyMoby
Удалили. Там реально столько дерьмища налили. И это спустя год войны. Но продержалась долго, на удивление
Там матрешки старались или наши сепарши?
pumadinika• 23 февраля 2023
Ответ дляopium_black
Та я про військових ,не мирних.Служба-лафа ,нічого не робиш
автор kuskus • 23 февраля 2023
Ответ дляБасина
На якому препараті?
Хуміра
4мама• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Я пригадую тему про Гарі. Ще всі там ржали.
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ дляopium_black
молдовани в Кишиневі
природка• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Хуміра
Здоровья вашій дитині. Нам теж колись пропонували цей препарат. Ми довго вагались і відмовились.
Marsunia• 23 февраля 2023
Ванек написал что эти твари бдят и чего то ждут, очень надеюсь что мы им сегодня что то запулим.
Jsolo• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
ласкаво просимо
А я чотири рази була. Майже вже в метро почала орієнтуватися. А моркв‘яний торт з ,,Хлебница,, - то було святе. Шо тут говорити
РойЛеля• 23 февраля 2023
Треба спати, бо події непередбачувані, а я не можу відключитись. Якесь внутрішнє хвилювання як червячок підточує. І все здається пропощу важливу інформацію

WomAnn• 23 февраля 2023
Ответ дляvikapolya
Теж цей день 2022-го перед очима у всіх подробицях. Живу в Глевасі. Хто знає, той зрозуміє, що тут у нас поряд. 23-го на роботі була, ввечері прочитала про Титан... Їду додому, виходжу з метро, навкруги людно, вітрини, ліхтарі, звичайна вечірня метушня. А думка раптом - сьогодні останній мирний вечір. Аж зупинилась від неї. Сама себе почала заспокоювати, що це нерви, скоро весна, все буде добре, це ж 21 століття, космос освоюємо, штучний інтелект створюємо, яка війна? І ні новин, нічого читати не стала. Але про всяк випадок згребла всі документи, склала. Тривожну валізу - ні. Лягла спати. Прокинулась о 4.50 від незрозумілого звуку. Вирішила, що хтось у під´їзді так гучно двері зачинив, ми ж упередмісті, тут часто дуже рано на роботу люди їдуть. Сіла на ліжку і тут як бабахне, вікна, скло в дверях ходором. І гуркіт літаків страшенний. Сусідка телефонує і її клинить на одній фразі. Та мені і так все було ясно. Розбудила малу, покидали так-сяк дещо з речей у валізку і вийшли. На першому поверсі сусіди, всі один на одного дивимось з німим питанням... Спустились у будинковий підвал. На вулиці літаки, вибухи, капець просто. Потім вирішили у шкільне бомбосховище перейти. Серед дороги сусіди вирішують їхати десь машиною. Залишились ми з малою вдвох. Біжимо і просто над головою вибух, зарево. Заскочили у під´їзд поряд. І тут я згадую, що не можна при обстрілах перебувати на сходах. А де ж? Темно, страшно. Добігли до бомбосховища. Я мамі в Київ телефоную - війна. Вона мені - яка війна? он сусідка на роботу щойно пішла... Коротше, все у найменших подробицях перед очима досі...
Я теж 23-го вже знала, що ось ось почнеться війна. Що це останній мирний день.
Безникая• 23 февраля 2023
думаю завтра ничего не будет, и будет только ракетный обстрел. наступать никто не будет, сегодня у шелеста слушала эксперта, он сказал что ’знающие люди’ его предупредил про 24 фев, а тот не поверил, а теперь эти ’знающие люди’ сказали что наступления наземного не будет, обстрел только . но я и без него точно так думала
Басина• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Хуміра
Мені перед війною пропонувала лікар на інфліксімаб перейти, але треба було свіже обстеження пройти. Не вийшло... а зараз не до нього
Wendy Rhoades• 23 февраля 2023
Ответ дляLizavel
Читали про Тутси и хуту? Как пропаганда унесла около миллиона жертв?
Руанда?
Да, это кошмар.
Но эти рашистские упыри такое же творили бы, если бы не получили по зубам.
Marsunia• 23 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
В мене не виходить( Вечором тільки подрімала годину і все
автор kuskus • 23 февраля 2023
Ответ для4мама
Про Гарі то окрема тема, за весь цей час не бачила, що б хтось зізнався, що був першоджерелом теми по Гарі
Нина____• 23 февраля 2023
Я уверена что завтра мы какой-то сюрприз им сделаем . Ну вот прямо уверена
opium_black• 23 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Якось не сильно їх там й лазило. Стояли на мосту через Днестр постійно. Але, мама мені каже, що наше містечко було більш менш спокійним.
Можливо служба й лафа була, але ж бідося, дефіцит. Того ПМР - чотири містечка й села.
Blossom__• 23 февраля 2023
Ответ дляОлеся 13
А представьте, мы завтра проснемся... а на дворе 24.02.22... мы проснемся дома, в своих кроватях. А наши родные и близкие покрутят у виска и скажут ,,ну и сны у тебя,,
Я сегодня мечтала о таком)
автор kuskus • 23 февраля 2023
Ответ дляприродка
Дякую.
Чому відмовились і хто пропонував? Який діагноз і на чому тримаєтесь?
ebbi• 23 февраля 2023
Ответ дляMarsunia
Попала в ютубе случайно,а прямо в тему.К годовщине войны для тех тварей
https://www.youtube.com/shorts/eoynUaSBKP8
Не нагнетаем,не накручиваем себя,сейчас мы сильнее ,чем год назад.И я думаю,что ничего страшнее для нас,чем было уже не будет.Теперь страшные дни начнутся у русни

Ссылка коряво как то стала...