kuskus• 23 февраля 2023

Як ви думаєте, щось сьогодні вночі буде?

Клементина• 23 февраля 2023
Аж не віриться...
Це був останній мірний вечір рік тому
Еllena• 23 февраля 2023
Ответ дляmalush13
Одужуйте
Спасибо. Вообще не вовремя приболела. Вам всего хорошего🌸
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ для_Барбариска_
А над Люботином збитий дрон, та зі сторони Золочева вранці летів?
а не вночі хіба?
і ще о пів на четверту якесь гівно збили, ми як раз йшли по Стуса, чую десь - бумммм...
але ж то не ті масові запуски шлюхедів, як зазвичай перед масованими обстрілами
A no name• 23 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
Я как-то пропустила эту тему. Помню перед 16 много тем было, а вот перед 24, каких-то особенных тем с реальной информацией не помню
Я пам´ятаю, в ніч проти 24 були тут теми, зараз би їх назвали хвилювалочки. Спочатку відписалися ті, у кого знайомих викликали вночі на роботу з документами для евакуації. Це були держструктури у Києві і чомусь НБУ. Це писали ще до півночі. Потім дівчата зі сходу почали писать, що у них почалися відкриті бої і узькі пішли в наступ. Це було ще до 2 ночі. Я шукала ті теми, але їх видалили.
Malysh2• 23 февраля 2023
Ответ дляНиколь1986
Хорошо с бункера вещать.
Ага, он мне напомнил медсестру со шприцом в руке откуда то из детства ’это будет не больно, это маленький укол’
Mede• 23 февраля 2023
Не буде нічого такого, чого вже не було
_Барбариска_• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
а не вночі хіба?
Люботин близько 15 годин, зі сторони Золочева-вранці
чаревна• 23 февраля 2023
Надеюсь, что нет.
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ для_Барбариска_
а, то виходить шо я чула - Люботин
на Салтівці дуже віддалено чутно було
виканастя• 23 февраля 2023
Ответ дляGirlSuper
Уже началось
Друг написал, едет колона танков
Последний раз он был на Донбассе, возможно где то там …
Больше ничего не писал.
Попросил молитв.
🙏🙏🙏
НамСвоюРобити• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
а не вночі хіба?
Та останні рази без мопедів були. Ігнат сказав, що змінили тактику.
Може закінчилась партія дрициків.
_Барбариска_• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
а, то виходить шо я чула - Люботин
на Салтівці дуже віддалено чутно було
Так, мабуть
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Може закінчилась партія дрициків.
тиждень тому в нас мопеди літали, а після них і нічого.
хоча на Ха все одно тільки с 300, дорогоцінні ікси на нас не витрачають
Paolla• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Випускний? Так він пізніше був
Який випускний? Мається на увазі удар по Макеєвському ПТУ, коли сотні чмобіків загинули під бій куранів. Ми просто дізналися не одразу
alenka3108• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
На Новий рік наші нічим не привітали, наскільки я пам‘ятаю) це ми в коридорі до ранку спали
А макєєвське ПТУ? Там же всі на 200 здали, якраз в новий рік екзамен від наших був русні)
Loraine• 23 февраля 2023
Спати не буду, бо уже днів 5 нормально вночі не сплю. По дві-три години. Боюсь, хочу вірити, що ні. Я от 23 лютого минулого року, плов варила. Тут сьогодні у своїх питаю, що приготувати, кажуть плов... Мене аж перетрусило, дежавю, чи то сама себе накрутила, зробила голубці
Wendy Rhoades• 23 февраля 2023
Ответ дляKatie899
А мені чогось здається, що всіх кацапи здивують, ізєбн...ся якось, до 28 числа..( хз, отакі відчуття погані.
если завтра никакую ракету по нам не запустят - я прям сильно удивлюсь)
Это будет очень-очень непредсказуемо))
Марго 152• 23 февраля 2023
Ответ дляMalysh2
Какой сон? Расскажите. Может комуто похожий снился.
Вище писала.
Blossom__• 23 февраля 2023
Странно вспоминать себя год назад. Я в это время была на тренировке и не думала о плохом. Думаю, что сегодня ничего не будет.
чаревна• 23 февраля 2023
❗️Україна може завдавати ударів на 100-150 км і навіть трішки більше, – Данілов.

«Відстань, повірте, вже на сьогоднішній день для нас великого значення не має».
.
Пусть русьня переживает
автор kuskus • 23 февраля 2023
Ответ дляLoraine
Ну, і правильно, ефект метелика ще ніхто не спростував)
Yegonyashka• 23 февраля 2023
завтра ж китаец вывалит мирный план, явно ж согласованный с рашей, врядли до этого будет обстрел
GirlSuper• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
шо началось
Катя Герман• 23 февраля 2023
Ответ дляBell-k@
Мені здається, що сьогодні ні. А на декілька днів пізніше
Теж так здається, захотять обмануть, щоб типу розслабилися
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ длячаревна

.
Пусть русьня переживает
так, бо в них нема нічого нового, а в нас - є.
Nat-li• 23 февраля 2023
Ответ дляGirlSuper
Уже началось
Друг написал, едет колона танков
Больше ничего не писал.
Попросил молитв.
Наших танков, надеюсь?😏
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ дляGirlSuper
фото
ну то їхні колони вже рік рухаються туди-сюди
то шо ’началось’?
Елена1265• 23 февраля 2023
Ответ дляA no name
Жаль, что я пропустила эти темы. Вообще ничего такого не видела. Может я 23 не заходила на советчицу, но совсем это все мимо меня прошло. Вот в ночь на 16 помню были темы
Nat-li• 23 февраля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Это будет очень-очень непредсказуемо))
Я тоже аж сильно удивлюсь.
Прям заподозрю неладное 😁
Плаття-терапія• 23 февраля 2023
рік війни, а вам ще і досі страшно? Що такого в них нового може бути? та нічого)
віримо в ЗСУ, все буде чікі-пікі