Ответ для_Барбариска_
А над Люботином збитий дрон, та зі сторони Золочева вранці летів?
а не вночі хіба?
і ще о пів на четверту якесь гівно збили, ми як раз йшли по Стуса, чую десь - бумммм...
але ж то не ті масові запуски шлюхедів, як зазвичай перед масованими обстрілами
Ответ дляЕлена1265
Я как-то пропустила эту тему. Помню перед 16 много тем было, а вот перед 24, каких-то особенных тем с реальной информацией не помню
Я пам´ятаю, в ніч проти 24 були тут теми, зараз би їх назвали хвилювалочки. Спочатку відписалися ті, у кого знайомих викликали вночі на роботу з документами для евакуації. Це були держструктури у Києві і чомусь НБУ. Це писали ще до півночі. Потім дівчата зі сходу почали писать, що у них почалися відкриті бої і узькі пішли в наступ. Це було ще до 2 ночі. Я шукала ті теми, але їх видалили.
_Барбариска_• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
а не вночі хіба?
Люботин близько 15 годин, зі сторони Золочева-вранці
НамСвоюРобити• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
а не вночі хіба?
Та останні рази без мопедів були. Ігнат сказав, що змінили тактику.
Може закінчилась партія дрициків.
_Барбариска_• 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
а, то виходить шо я чула - Люботин
на Салтівці дуже віддалено чутно було
Так, мабуть
alenka3108• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
На Новий рік наші нічим не привітали, наскільки я пам‘ятаю) це ми в коридорі до ранку спали
А макєєвське ПТУ? Там же всі на 200 здали, якраз в новий рік екзамен від наших був русні)
Спати не буду, бо уже днів 5 нормально вночі не сплю. По дві-три години. Боюсь, хочу вірити, що ні. Я от 23 лютого минулого року, плов варила. Тут сьогодні у своїх питаю, що приготувати, кажуть плов... Мене аж перетрусило, дежавю, чи то сама себе накрутила, зробила голубці
Wendy Rhoades• 23 февраля 2023
Ответ дляKatie899
А мені чогось здається, що всіх кацапи здивують, ізєбн...ся якось, до 28 числа..( хз, отакі відчуття погані.
если завтра никакую ракету по нам не запустят - я прям сильно удивлюсь)
Это будет очень-очень непредсказуемо))
Ответ дляLoraine
Ну, і правильно, ефект метелика ще ніхто не спростував)
Yegonyashka• 23 февраля 2023
завтра ж китаец вывалит мирный план, явно ж согласованный с рашей, врядли до этого будет обстрел
Катя Герман• 23 февраля 2023
Ответ дляBell-k@
Мені здається, що сьогодні ні. А на декілька днів пізніше
Теж так здається, захотять обмануть, щоб типу розслабилися
Ответ дляA no name
Жаль, что я пропустила эти темы. Вообще ничего такого не видела. Может я 23 не заходила на советчицу, но совсем это все мимо меня прошло. Вот в ночь на 16 помню были темы
Плаття-терапія• 23 февраля 2023
рік війни, а вам ще і досі страшно? Що такого в них нового може бути? та нічого)
віримо в ЗСУ, все буде чікі-пікі