kuskus• 23 февраля 2023

Як ви думаєте, щось сьогодні вночі буде?

автор kuskus • 23 февраля 2023
Ответ дляYegonyashka
завтра ж китаец вывалит мирный план, явно ж согласованный с рашей, врядли до этого будет обстрел
До речі, як хто думає, що буде в цьому плані? Мабуть будуть пропонувати зафіксувати кордони на теперішній час)
чаревна• 23 февраля 2023
Ответ дляGirlSuper
Уже началось
Друг написал, едет колона танков
Последний раз он был на Донбассе, возможно где то там …
Больше ничего не писал.
Попросил молитв.
Извините, торможу, но я не поняла, что началось? Для нас это хорошо
Nature is a miracle• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Випускний? Так він пізніше був
31 грудня 2022 ЗСУ здійснили три атаки на будівлю РСЗВ HIMARS о 23:57, 23:59 та 00:00 годин, що стало причиною детонування російських боєкомплектів, які складувалися у підвалі будівлі.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Макіївське_ПТУ_№19
GirlSuper• 23 февраля 2023
Ответ длячаревна
Подождите
Не отвечает он.
Сама ничего не знаю.
виканастя• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Думаю да, что то типа заморозки(
MobyMoby• 23 февраля 2023
Ответ дляGirlSuper
фото
Це ваш скрін? Бо я його вже бачила
Katie899• 23 февраля 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
рік війни, а вам ще і досі страшно? Що такого в них нового може бути? та нічого)
віримо в ЗСУ, все буде чікі-пікі
Цих долбоє..в не треба недооцінювати. Ставки виросли, їм нічого втрачати, тому чекати можна що завгодно. Тут діло не в страху, а в невідомості.
Marsunia• 23 февраля 2023
Меня сегодня зафукали в другой теме, что я нервничаю и уже две ночи нормально не сплю( Не знаю что такое вот разум вроде нормально все понимает, а на душе как то неспокойно. Выпила бифрен, сижу, жду действия.
noree• 23 февраля 2023
Будемо бомбити русню 100%
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
не гарантую достовірність джерела, але читала, що китайський варіант - це кордони 91 року, а натомість припинення постачання зброї в Україну і її позаблоковий статус
Yegonyashka• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
я думаю да
Плаття-терапія• 23 февраля 2023
Ответ дляKatie899
ми готові, і що завгодно бути не може
Розвідка працює, видно переміщення техніки та живої сили - невідомості немає
Olga_31• 23 февраля 2023
Я думаю, что на линии фронта, на Востоке особенно, там будут удары
Как то нет тревоги, как многие пишут, предчувствие и т.д.
Киевская область.

Утром посмотрим
Loraine• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Ну, і правильно, ефект метелика ще ніхто не спростував)
Ви хоч тему не закривайте, це як рятівний круг, тривога, то відразу сюди, якщо не пишуть нічого в телеграмі. Минулого року тільки з порадниці про початок війни дізналась, як почало гриміть, все передивилась, тоді ще у мене телеграма не було, новини мовчали. Знайшла тему де дівчата все написали.
любительница• 23 февраля 2023
Ответ дляKatie899
А мені чогось здається, що всіх кацапи здивують, ізєбн...ся якось, до 28 числа..( хз, отакі відчуття погані.
ізєбн...ся - це що?
Клементина• 23 февраля 2023
Ответ дляBlossom__
Странно вспоминать себя год назад. Я в это время была на тренировке и не думала о плохом. Думаю, что сегодня ничего не будет.
А я згадую як пізно ввечері йшли додому з колегами. Щось планували на завтра. Навіть подумати не могли, що ’завтра’ хтось буде на фронті, хтось за кордоном...((
автор kuskus • 23 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Ну, параша на це явно не погодиться, але варіант цікавий
Stiflers Mom• 23 февраля 2023
Знімуть з мене анонімний бан за матюки :) Мирний народ, не заганяйте самі себе у стрес, потушили каганці, полягали спати. Слава ЗСУ, нас захищають
Katie899• 23 февраля 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
ми готові, і що завгодно бути не може
Згодна, але не думаю,що 100% щось точно нам скажуть, в мене на війні брати, багато не можна казати, сами розумієте
Moco• 23 февраля 2023
Все думали что и 21 и 22,23 что то будет.. я думаю ничего не будет
rybka21• 23 февраля 2023
Ответ дляkuskus
а я думаю, що якщо такий план існує, він з руснею погоджений як раз
автор kuskus • 23 февраля 2023
Ответ длялюбительница
ізєбн...ся - це що?
Изголяться
Katie899• 23 февраля 2023
Ответ длялюбительница
ізєбн...ся - це що?
Щось зроблять не таке, як всі думали чи думають.
СhanelKa• 23 февраля 2023
Вночі нічого не буде
Плаття-терапія• 23 февраля 2023
Ответ дляKatie899
я теж маю інфу - нічого не буде) 24 так точно
спіть спокійно
і 25 теж нічого не буде)))
MobyMoby• 23 февраля 2023
Ответ дляGirlSuper
Уже началось
Друг написал, едет колона танков
Больше ничего не писал.
Попросил молитв.
Так ответ будет? Вброс откуда притащили?))
Katie899• 23 февраля 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
спіть спокійно
і 25 теж нічого не буде)))
велеріанку і спать
Натусик Я• 23 февраля 2023
Сподіваюся,що ті тварюкі кацапські сьогодні так нажерлися на честь свята своєї недоармії,що завтра повиздохнуть .
GirlSuper• 23 февраля 2023
Ответ дляMobyMoby
Сумы
MobyMoby• 23 февраля 2023
Ответ дляKatie899
Неужели самоликвидируются?