Всім привіт, дівчатка. Хто зараз робить ремонт в новобудові? Коротко про нас - жили в квартирі, яку подарували батьки, але завжди хотіли власне , особисте житло; 36 років і збулася мрія - купили велику квартиру в новобудові, за рік до війни. Звичайно затримали здачу будинку, і от в жовтні ключі у нас, не роздумуючи почали ремонт…. Але як зараз дорого, страшні суми, думали 1 000 000 вистачить на все , разом з технікою та меблями…. та де там. Хто зараз також робить ремонт в новобудові - в яку суму вклалися ? Страшно навіть уявити скільки ще потрібно грошей.
Ответ дляМамулька
Ми теж 3 роки тому закінчили ремонт і переселилися. Кучу грошей, часу, нервів, все- рівно не все так, як хотілось. Тепер думаю, навіщо те все було. Це тільки в нас якась повальна мода на супер-мега ремонти. Треба було зробити простіше і поїхати відпочити. Європейці красять стіни в білий колір, меблі з Ікеа і щасливі. А ми тягнемось і життя не бачимо...
Отож. Я якщо й придбаю квартиру в новобудові, то вже з ремонтом. По факту внесу якісь несуттєві зміни та й усе
Маруська Му• 23 февраля 2023
Ответ дляЗалізна пані
0, мы своей машиной ездили
т е грузовичек брата в Польше
газ стоимость
т е грузовичек брата в Польше
газ стоимость
А растаможка?
Ответ дляМотористка
С нуля????
У нас 72кв.м , уже 10т дол потрачено, а ещё по факту видимых результатов особо нет. Ремонт сейчас называется «всё по 100т грн»
Свет муж проводит сам, канализация / водопровод тоже сам
О так, це точно, менше ніж 100 000 нічого не було… 100…150…,300 000, ми вже коли дивилися на ручки до дверей, чи дзеркала - здавалося що вони безкоштовні на фоні усих тих витрат.
Залізна пані• 23 февраля 2023
Ответ дляМотористка
С нуля????
был вайт бокс .
муж, папа, свекр , я с руками.
фартук на кухне сама ложила, в ванной мокрые зоны только.искали остатки итси +алик (весь свет и сантехника)
например наша раковина в гостевом с/у
муж, папа, свекр , я с руками.
например наша раковина в гостевом с/у
Маруська Му• 23 февраля 2023
Ответ дляМамулька
У нас не супер-мега ремонт. Все обычное - крашенные стены , потолок, пол винил , санузлы плитка и керамогранит. только мебель под заказ потому что нестандартная высота. И все равно 800 уе за квадрат
Тоскующая• 23 февраля 2023
У кожному повідомленні пишуть за техніку ще. До цього часу у вас не було пральної машини, холодильника і т.п? Все треба з нуля купити?
Залізна пані• 23 февраля 2023
Ответ дляМаруська Му
А растаможка?
0, все шло как личные вещи.
Никто не рылся особо, коробки поснимать=проблем нет
грузовичек ,люди домой возвращаются
ремонт делали под решения икеа
грузовичек ,люди домой возвращаются
ремонт делали под решения икеа
Маруська Му• 23 февраля 2023
Ответ дляТоскующая
Ну да. А откуда она возьмётся если до этого к примеру на съеме жили?
У нас из техники переехали только компы и телевизор.
Все остальное покупать надо. Особенно кухонная - она ж встройка.
Залізна пані• 23 февраля 2023
Ответ дляMede
Робити в новобудові ремонт самотужки ще дорожче
у нас это не первая, сами вполне.
дизайн знакомый сделал
я месяца три ходила разнорабочей
работала по ночам
дизайн знакомый сделал
я месяца три ходила разнорабочей
работала по ночам
МошеЙница• 23 февраля 2023
Ответ дляМаруська Му
А что входит в стоимость кв м?
Маруська Му• 23 февраля 2023
Ответ дляМошеЙница
А что входит в стоимость кв м?
Все от нуля. И кухня без техники.
Чучело-Мяучело• 23 февраля 2023
Ответ дляМамулька
Що білий що кольоровий одна ціна а обоі до речі вийшли дешевше фарби
Залізна пані• 23 февраля 2023
Ответ дляMede
І нах... воно потрібно? Тоді й квартирі тій не радий будеш. Кожен повинен займатися своєю справою
я люблю деньги -только по-этому
через 4 месяца въехали.
Не готова платить такие деньги за ремонт
через 4 месяца въехали.
Продавец овец• 23 февраля 2023
Ответ дляvitysya
95 кВ м
Робимо 120. Далеко долько не мильон… тай то, багато чого куплено до війни, бо ремонт почався до її початку.
Залізна пані• 23 февраля 2023
Ответ дляПродавец овец
мы за паркетом ездил в Канев
остатки чьей-то мечты
Стриптизерка• 23 февраля 2023
Вспомнила знакомую из Краматорска- за 10 тьіс купила однушку и 20 тьіс вложила в ремонт.... Безумству храбрьіх.... Хотя нет, сдает ее посуточно, там сейчас есть спрос
Я_канеша_извиняюсь• 23 февраля 2023
Сьогодні аншлаг на порадниці. ПЛАЧ мульйонерів. Виють нещасні.
Всех в сад• 23 февраля 2023
Ответ дляvitysya
Мабуть так і вийде 800 доларів за метр, можливо трохи більше з технікою. Ми , дійсно, купуємо якісне все, підлога - дерево, плитка - якісна, сантехніка і світло брали ще по довоєнних цінах, те що на складах, зараз вже замовляти - дорожче. Кондиціонери брали середня вартість, але прокласти всі ті трубки, вентиляцію - як вартість самих кондиціонерів. Стіни - буде венеціанка, меблі частину вже купили, боюся уявити скільки коштує кухня ….вже б і техніку купили, та немає де складати.
Унитаз золотой надеюсь?
75В• 23 февраля 2023
Весной делала 47кв- с мебелью и техникой застеклением 2х балконов, теплым полом вышло 22000тыс
Сейчас заканчиваю 48кв- не делаю теплый пол и не стеклю балконы, выходит 17.
Начала вторую 48кв- душевую зачем то ставлю- 19 получится, уже все купила, работу оплатить только.
И каждая этт другая цена. 400-500$/кв. Ремонты средние, симпатичные, но материалы не самое дешевое.
Гжегож Бженчишчикевич• 23 февраля 2023
Ответ дляvitysya
Можете фото показати ? Я думаю - ремонт у Вас дуже гарний.
подруга недавно закончила 120 м2, 4,5 млн гривен.
Начала ремонт еще до войны, часть материалов закупала еще по старым ценам.
ФрекенБок• 23 февраля 2023
У нас не супер крутий ремонт,але хороший.Приблизно половина вартості квартири.За 2 роки до війни,Київ.