Туфли в чешуе• 23 февраля 2023

Розацеа/купероз, ваш досвід

Що допомагає вам, які препарати/процедури/косметика? Наперід вдячна за відповіді 🥰
Первоклашка Я• 23 февраля 2023
Видалення жовтим лазером, позабавило мене від куперозу. 3 рік у ремісії
Червона калина• 23 февраля 2023
Гель метрогіл
А я на шпагате• 23 февраля 2023
Я все лікуюсь але толку мало.
А я на шпагате• 23 февраля 2023
Ответ дляЧервона калина
Гель метрогіл
Вам помог?
Червона калина• 23 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Вам помог?
Да. Розацеа
Oks234• 23 февраля 2023
Ответ дляА я на шпагате
Я все лікуюсь але толку мало.
Здайте аналіз на хелікобактер і глисти , вони можуть бути причиною
Непогодка• 23 февраля 2023
крем розекс спас від розацеі і перорального дерматиту, але франція, а не наш вітчизняний
Ду да ду да ду• 23 февраля 2023
Не совсем по теме
Меня пару месяцев назад обсыпало прыщами через недели три после начала использования ретинола
Кошмар какой-то был, причем мне 45 лет
Может причина и не в ретиноле, но пишу как было

Купила крем NOON с азелаиновой кислотой, его используют при акне и розацеа

Прошел месяц - у меня чистая кожа, поры без черных точек, возможно, даже стянуты немного
Я пользовалась раз в день на ночь, хотя нужно 2 раза в день
Шмоточницаца• 23 февраля 2023
Только сегодня тема была https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3288948
Кнопкотык• 23 февраля 2023
Если генетика,все лечение будет иметь воеменный эффект
РоманаВ• 25 февраля 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Не совсем по теме
Кошмар какой-то был, причем мне 45 лет

будь ласка, можете скинути фото або посилання, бо в гуглі багато результатів і багато зайвих, але є сумніви, що я правильно знайшла... І підкажіть, яка у Вас шкіра суха, жирна ? Яким ретинолом користувалися ? В мене нічого майже немає крім тоніку і звичайного крему мас маркет, а вже наближаюся до 40... вивчаю тему, але не можу фінансово доволити собі непродумані покупки ((
Можливо ще можете поридити хароші засоби в яких Ви вбачаєте необхідність для догляду та від яких Ви бачите ефект? Дякую ( в мене шкіра схильна до сухості, тонка, в області щік бувають почервоніння, біла носу капіляри (мабуть розацеа )
Ду да ду да ду• 25 февраля 2023
Ответ дляРоманаВ
В нас з Вами різний тип шкіри
В мене комбінована
Реинол брала від Медик8
Скинути фото відкрему від noon? Ось він