Глаголица• 24 февраля 2023

Чи реально зараз купили Хілак Форте?

Час від часу стаються загострення з ЖКТ, завжди виручав Хілак, обзвонила багато аптек Києва, ніде немає. Може є якісь інтернет аптеки, чи ще щось, де б можна було купити?
...аяприкольная• 24 февраля 2023
Замовити в европі
автор Глаголица • 24 февраля 2023
Ответ для...аяприкольная
Замовити в европі
А як не підкажете, через якийсь сайт?
Не стесняюсь• 24 февраля 2023
Странно что он пропал.. Может заказать через посредника, что покупает в европ.аптеках?
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Так в ньому нічого особливого.
...аяприкольная• 24 февраля 2023
Напишіть мені на ватсап 48 662 480 498
автор Глаголица • 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Так в ньому нічого особливого.
Я не знаю, але він мені дуже покращував травлення.. Зараз в шлунку важкість, наче він стоїть.
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Дистрибютор teva, а це бізнес зятя лаврова, ймовірно під санкціями
Не стесняюсь• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
так что от тевы нет лекарств теперь?
Не стесняюсь• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Это же вроде Израиль и директор и основатель там помню иностранцы какие-то...
автор Глаголица • 24 февраля 2023
А в Польщі Хілак продають? Знайомий скоро їде у відрядження туди
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
так что от тевы нет лекарств теперь?
А є? Остачі хіба. Або хто через інших продає.
Не стесняюсь• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Да, например троксевазин. Жизненнонеобходимый мне...Ранее всегда была Болгария и уже год наверное или больше в наших аптеках тева, я еще удивилась т.к. знаю что это Болгария делала всегда.