Рыжая бестия• 24 февраля 2023

Мужчина и мой живот)

Девочки, подскажите, как бы вы реагировали, если бы Вашему мужчине не нравился ваш животик., не прям противно.., секс есть регулярный..
Но постоянно обращает внимание на мой живот, говорит что мне нужно заняться спортом и скинуть в животе..
Я в нормальном весе, ножки, руки худенькие, но есть животик и попа ..
Я так хочу ему нравиться какая я есть, и спорт не люблю..
Может кто знает как убрать живот без спорта , может липолитики какие вколоть?
Просто у меня уже комплексы пошли …
Одяг та сумки• 24 февраля 2023
Ответ дляРыжая бестия
хуже, просто самооценка у меня падает когда такие вещи говорит, а хочется быть уверенной в себе)
так будьте уверенны вам же не 19. ну и вакуум с утра делайте пару раз + прес. и уж хочет мужик живот - подарите ему живот)))ну и сами у него что-то просите бицепс)или ...
лаМпочка• 24 февраля 2023
Ответ дляРыжая бестия
фото
Охреневший мужик, однозначно!
лаМпочка• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Капець, думала вам років 20, що ви комплексуєте. У вас гарна фігура, а на 44 роки, то взагалі чудова. Ваш підстаркуватий чоловічина боїться, що на однолітків чи молодших будете дивитись, от і прививає вам комплекси.
Так а тут такого уже понаписывали.
Прекрасно автор выглядит.
BrizLu• 24 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
Мне не надо, тема не обо мне. Так что Качайте сама . Интересно, каким местом вы читали вопрос.
Классно) мне точно надо)
Застряла• 25 февраля 2023
в мене був такий живіт, коли мені було 20, комплексувала страшно. Але слава богу, жоден із чоловіків навіть не заікнувся, що мені треба терміново щось з ним робити (а так, між іншим, у мене був і спорт, і дієти, і все - а ніфіга, животик лишався зі мною).
Але прикол був, коли потім схудла майже до кісток, попала до фотографа, який в мене теж розгледів живіт . Так що, краса в очах того, хто дивиться.
Тож дивіться на себе завжди тільки очима, сповненими любові, і вибирайте чоловіків, які також бачитимуть у вас красу)