Пез Году Неделя• 24 февраля 2023
Кінець зими близько. До весни залишилось 4 дні
Хай буде весна,
Поки ми стоїмо до кінця,
І нас не зламає війна,
Наша віра єднає серця,
Україна навіки жива.
Поки ми стоїмо до кінця,
І нас не зламає війна,
Наша віра єднає серця,
Україна навіки жива.
Бронетапок• 24 февраля 2023
Да, весна на носу, но что-то ничего не радует к большому сожалению, пустота в душе(
Доктор Хаос• 24 февраля 2023
Мне было как-то муторно осенью, переживала как мы эту зиму все переживём. Да и нормально все, пережили, практически весна уже.
Даже отключения света мы все достойно пережили и перетерпели.
МаксХмара• 24 февраля 2023
Жовто-блакитне серце
І плаче, і сміється!
Жовто-блакитне серце
Ніколи не здається!
В кожній новій надії
Там є моя надія,
Допоки серце б´ється,
Моя країна б´ється!
I am Ukraіne! I am Ukraіne!
І плаче, і сміється!
Жовто-блакитне серце
Ніколи не здається!
В кожній новій надії
Там є моя надія,
Допоки серце б´ється,
Моя країна б´ється!
I am Ukraіne! I am Ukraіne!
Путающаяся• 24 февраля 2023
В наче зимы я на эти темы реагировала как же долго еще) сейчас кайф. Весна.
Знать отсчет до конца войны)
палка-копалка• 24 февраля 2023
для мене всі пори року супер. Я не чекаю закінчення війни, не чекаю манни небесної, живу тут і зараз
Пез Году Неделя
• 24 февраля 2023
Ответ дляБронетапок
Зараз такі дні, що ігнорувати спогади вийде лише у тих, у кого склероз чи амнезія. Це мине. Ми не будемо жити минулим, а майбутнє у нас точно є.
Пез Году Неделя
• 24 февраля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ужас, год жизни под хвост коту(
І це неможливо забути і пробачити
Пез Году Неделя
• 24 февраля 2023
Ответ дляпалка-копалка
Ви - приклад
ПанВиктория• 24 февраля 2023
Дай боже теплої весни. Щоб хлопці не мерзли вже.
Ділюсь для себе дуже хорошою новиною -- чоловік через 2-3 години буде вдома. Нарешті відпустка. І мені день народження. 🌸🌸 я так хвилююсь стосовно нашої зустрічі . Наче перше якесь побачення😁
Ответ дляДоктор Хаос
А мы переживали за парней в окопах, как они в минус 20 без обогрева сутками в земле сидят, без возможности обогреваться.
Ответ дляПанВиктория
З днем народження
Й суперського побачення