Пишущаяся• 24 февраля 2023
Чоловік постійно дає гроші подрузі - ви б таке зрозуміли?
Ситуація - чоловік мобілізований, має пасивний дохід. Є в нього давня подруга - зараз волонтерить і ніде не працює(зазвичай ніде і не працювала до війни)
В неї постійно щось стається і їй треба гроші, то щось купити, кіт захворів то племінник то син і т п. Вона з ним спілкується, просить гроші і він завжди радо допомагає - суми різні, 5, 20, останній раз 30т грн
в мене свої доходи, потреби в грошах нема але сама ситуація мене дивує, він вважає це ок і міняти нічого не планує. На мої розмови що якщо їй треба гроші хай йде на роботу каже вона багато робить для перемоги.
Ви б зрозуміли таку дружбу? Змогли б зрозуміти і змиритись що ваш чоловік утримує ще одну сім’ю а то і дві?
Курс капусты• 24 февраля 2023
Сподіваюсь, ви троль)) бо інакше - не бачите коханку в себе під боком
Пишущаяся
• 24 февраля 2023
Ответ дляБолеИменее
Дурдом. Син його?
Ні, в синів племінників є батьки і матері
БолеИменее• 24 февраля 2023
Ответ дляУтка_в_тапках
Ні, не розумію.
Один раз ладно, а на постійній основі - ні
Та і один раз дати 30 штук це якось підозріло. Цеж не в борг
Пишущаяся
• 24 февраля 2023
Ответ дляКурс капусты
Старша за мене на 15 років, поки не можу в це повірити але хто зна
Чудо в декрете• 24 февраля 2023
Щось трохи мутне.
Я взагалі не вірю в дружбу між чоловіком і жінкою.
Не хочу нагнітати, але в колишнього була подруга, він мені клявся, що просто з нею спілкується іноді. Але потім після розставання його друг мені сказав, що то була за ’подруга’ така(
БолеИменее• 24 февраля 2023
Ответ дляПишущаяся
Ага, головне щоб рідні батьки))
Україна понад усе!• 24 февраля 2023
Ответ дляПишущаяся
Ну, може, й не коханка, але він в неї закоханий, як мінімум. Але 30 т тягну ь на більш, ніж мінімум
Пишущаяся
• 24 февраля 2023
Ответ для90x60x90
Троляка,30 к он подруге кидает,муж билл гейтс?
30к зараз не великі гроші
Мульйонерша• 24 февраля 2023
Шта???😄 Познакомьте меня с вашим мужем. Буду ему верной и лучшей подругой. Обещаю, без всякого сексуального подтекста. А вообще, вы пятничный тролль, как обычно
Аміна-2506• 24 февраля 2023
Не то даже, что деньги даёт. А, что и подруга имеется. Нет в моей семье такого нет. Я и жена, и подруга, и все деньги мои.
Пишущаяся
• 24 февраля 2023
Ответ дляМульйонерша
В чергу)) не троль чесно, просто вот такий добряк нещасним допомагає
Утка_в_тапках• 24 февраля 2023
Ответ дляБолеИменее
Якщо на лікування, то можливо
Пишущаяся
• 24 февраля 2023
Ответ дляGrekovna
А до війни теж давав? Моя думка,що він спав з нею, можливо давно, потім залишились друзями. Іншого пояснення нема.
Не розказував, до війни часто допомагав їй з різними проблемами але про гроші не казав
Хранительница чешки• 24 февраля 2023
Ответ дляПишущаяся
30к зараз не великі гроші
ну скиньте их мне, писать карту?