русню продовжують обс.икати по всіх дипломатичних каналах. На парламентській сесії ОБСЄ у якій ми, на знак протесту участі не брали, слово взяв депутат із Латвії Ріхардс Колс. Спочатку він обурився, чого це макаки беруть участь у людських заходах, а всі сидять, ніби нічого не сталося, а потім завершив свій виступ фразою про русскій корабель, яку матерною мабуть не вважають вже навіть у церкві.
Ще Генасамблея ООН на спеціальній сесій більшістю голосів закликала русню з’ї.ати нах.р з України.
👉🏻По кримських радіостанціях сьогодні крутили Гімн України і звернення Буданова. І абсолютно раптово сьогодні ж стався вибух на залізниці за 12 км від Сімферополя. Зупинився потяг Севас-Пітер та дві електрички, усіх довелося розвозити автобусами. Відповідальність за цей приємний сюрприз взяли на себе Атеш🔥Газманов таки убився на концерті на честь річниці війни, роблячи чергове сальто, через санкції залишився без двох квартир у Європі: влада Італії заморозила його нерухомість, щоби він її не продав і на якусь куйню не потратив (комуналку платити все одно змушують), а в Латвії ніхто не хоче купувати його квартиру навіть з потрійною знижкою. Бо гидко.
👉🏻Суд заарештував майно Оксани Марченко на понад 5,6 млрд грн за підозрою у фінансуванні лаптів. Серед заарештованого – акції, земля, чотири будинки і десять машин.
👉🏻Броварська міськрада на Київщині розриває договір на оренду землі під церквою УПЦ МП у селі Требухів. Тепер земельну ділянку передадуть ПЦУ. Раніше тамтешня громада ухвалила рішення про перехід у ПЦУ, але московські попи не пускали українців у церкву. Тепер, коли землю також буде передано ПЦУ, нехай хоч самоспалюються. Головне щоби не у нашому храмі.
👉🏻 У Блягородській області впав літак міноборони рф, який «виконував бойове завдання». Сушка рухнула на сарай із сіном, зайнялася пожежа,пілот полетів на концерт кабздона
👉🏻В Албанії заарештовано судно з 22,5 тисячами тонн російської нафти, яку перевозили за фальшивими документами
👉🏻Польща закрила останній пункт пропуску для вантажівок із Білорусі
👉🏻 Зараз вже наступила річниця війни. Про підсумки ми мабуть трошки поговоримо завтра, а нині уявіть собі, як ці вишкребки лежать і трусяться, уявляючи, як і чим ми їх привітаємо. Бо ми привітаємо😈
Мария32_22• 24 февраля 2023
Ответ дляdaiannaSan
Так а шо с газмановым случилось то?))
А шо з ним ? На концерті заклеїв куртку прадо із останнього
Ответ дляnatapril
Про Санду то вже занадто.
Це я вкрала,не моя творчість)
Смотрите онлайн Газманов на концерте в Москве упал-отжался 15 с. Видео от 22 февраля 2023 в хорошем качестве, без регистрации в бесплатном видеокаталог
Ответ дляnatapril
Ясно, шо не ваша, але треба ж фiльтрувати якось.
Та вона не приховує свою позицію,щодо сепаратистів тираспольских
Kolibri_18• 24 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
і яка в неї позиція?
Заре слухаю нашого Зелю це бомба.Який він молодець.Дай Боже йому здоров´я і його команді.Це людина на своему місті.І люди що коло нього.Дай Боже нам усім скорішої перемоги.Дуже скорішої......бо так тяжко....так важко втрачати наших зірочок...їх уже цілий полк на небі.І мирних і військових..Ну Президента я справді поважаю...дуже Поважаю його стійкість.витриманість.людяність.Дівчатка і хлопці миру нашій державі.
Ответ дляseta1983
+1000
мне страшно подумать что было бы с нами всеми окажись на его месте кто-то другой
Ответ дляБонСу
+1000
Если б был кто-то другой, то может к войне лучше подготовились бы. И жертв было бы меньше.
Просто как раз читаю на bbc статью ’Чому Україна пропустила армію РФ з Криму...’
Ответ дляБонСу
+1000
Я і пРо те кажу що людина на своему місті.Людина з великої букви!!Це наша надія!!Стільки гидоти було...нажаль.но віра е!А що насчет там Газманова то чтото не поняла что сним?Скажу так пусть свои Офицеры Офицеры наше небо..и т.д.и т.п... Пісню і виступи свої запхае собі в...дупу і пиздуе (вибачте за мій французький).На війну.І побачить кому він які сраки... лиже.Танцор блин еба.....Вибачте я на емоціях но це правда.
Ответ дляseta1983
А що каже в двух словах?Бо я на болотах,за Придністровя паніка’мальчіков наших там мало і нєкому іх защітіть’,а наші мемчики наклепали-Тирасполь в жовто-блакитних прапорах),і ще переживають за наші ракети на 150км,обсуждєніє
Ответ дляseta1983
+10000
Ответ дляromantica
Вибачте ми наша держава вже загнана була роками в куток...всі самие знаете хто.Хто здох хто у Росії чи на канарах.Наш не втік і береже нас нашу державу.Весь світ звернув увагу на нашу Україну.Ви хоть раз в житті бачили щоб так весь(ну майже весь,)світ підтримували якусь страну як нашу?Президент це голова(це раз повторюся).команду яку він зробив це руки і тіло.кидацте тапцчми но це моя дкмка
TATATA1973• 24 февраля 2023
Ответ дляseta1983
Ответ дляromantica
Дійсно... Зеленський же всі 8 років був при владі )))
Чого ж до нього не готувались
Ответ дляromantica
не надоело одну и ту же чушь пороть?
’лучше подготовиться к войне’ у вашего любимца было 5 лет и почти абсолютная власть, без всяких ковидов и прочих палок в колеса - кто мешал? А кто мешал ему отработать на мировой арене свою прямую обязанность в 2014 хотя бы на треть так же, как нынешний?
Или в качестве ’кого-то другого’ Вы имеете в виду кого-то вообще третьего? Интересно кого же. Ведь на чем-то же Ваши допущения о лучшем развитии событий основаны... или нет?))) Будь такая возможность, то готовы вернуться в прошлое и экспериментировать с ’кем-то другим’ под свою ответственность? Очень сильно почему-то сомневаюсь
’абы не молчать’ ваш коммент называется, мимо проходила, но благо ваша личная неприязнь к персоналиям не меняет вообще ничего.
И совет напоследок: меньше читайте готовых мнений и больше самостоятельно думайте, иногда помогает
’лучше подготовиться к войне’ у вашего любимца было 5 лет и почти абсолютная власть, без всяких ковидов и прочих палок в колеса - кто мешал? А кто мешал ему отработать на мировой арене свою прямую обязанность в 2014 хотя бы на треть так же, как нынешний? Или в качестве ’кого-то другого’ Вы имеете в виду кого-то вообще третьего? Интересно кого же. Ведь на чем-то же Ваши допущения о лучшем развитии событий основаны... или нет?))) Будь такая возможность, то готовы вернуться в прошлое и экспериментировать с ’кем-то другим’ под свою ответственность? Очень сильно почему-то сомневаюсь
Оксана-004e• 24 февраля 2023
Ответ дляseta1983
А мне посыл от его речи услышался такой - какой я молодец, я герой и самый пресамый, и дети мои, учатся в Украине, а все, кто уехал - предатели и зрадныкы
Вот, молодец, конечно, сказал - фас
Оксана-004e• 24 февраля 2023
Ответ дляБонСу
+1000
Думаете никто другой не справился бы с защитой страны кроме него?
Ответ дляОксана-004e
А Вы думаете справился бы?)) ну назовите кто именно и как бы справился.
Так отработать как Зеля, никто из оппозиционного политикума просто не смог бы - не для того те цветочки росли и 30 лет разворовывали, чтобы грудью вставать за страну и терять непосильно нажитое.
Кто бы другой смог так жестко говорить с миром и добиваться результата? В том числе благодаря своему актерскому и управленческому прошлому.
Один из ’других’ вон уже ’поработал’ в 2014 - не припомню даже сотой доли необходимого для президента уровня риторики. Просто Вы не помните, Вам не важно, у вас войны тогда не было, не так ли?) Но лично у меня эта война вторая - к счастью или нет, но есть с чем сравнивать всё, начиная от отношения к своим обязанностям до просто отношения к людям.
Странно, что до сих пор это всё еще кому-то нужно объяснять.
Оксана-004e• 24 февраля 2023
Ответ дляБонСу
Может хоть воровать бы меньше стали? На солдатах и то умудряются, ничего святого
Про разминирования - да, молодцы, конечно, справились на отлично