Не за Будка• 24 февраля 2023
Батьки кожного дня знаходять привід зайти
Під будь-яким приводом кожного (!) дня намагаються зайти, типу щось занести. Коли я кажу, що дякую, нам не потрібно, або «не несіть так пізно (вже реально пізно - ми готуємось до сну о 21 і їм ні до чого йти по темноті) і кажу, що ми заберемо самі завтра» - ні! Ми занесемо».
Я за все щиро вдячна, але не розумію такої наполегливості.
Онуків батьки брати до себе не хочуть, максимум - це раз на місяць на декілька годин.
Не розумію такої поведінки.
Це схоже на якийсь контроль.
Не розумію такої поведінки.
Це схоже на якийсь контроль.
мадам Везувий• 24 февраля 2023
Так, це контроль. Ви будь-якої хвилини маєте пускати в свій простір. Ставте межі.
В мене мати теж була без кордонів, нічого, звикла.
Интимная• 24 февраля 2023
Как де классно, когда есть Родители и рядом и могут зайти вот так просто так….. цените это и не злитесь.
Брюлик в стразах• 24 февраля 2023
Не відкривайте двері. В мене в свій час мама така активна була. Раз прийшла, постукада, а двері ніхто не відчиняє. Телефонує, а ви де? Нас не має і не скоро будемо.
Не за Будка
• 24 февраля 2023
Ответ дляИнтимная
Знала, що буде такий коментар)
До чого тут цінити чи не цінити.
Ми всі дорослі люди. У кожного свої справи.
Може ми хочемо провести час з чоловіком, може в нас не прибрано?
До чого тут цінити чи не цінити.
МадамОхмури• 24 февраля 2023
Ответ дляНе за Будка
Знала, що буде такий коментар)
До чого тут цінити чи не цінити.
Коментарі різні
Кожен приміряє на себе
ЛюбимаЯНЬ• 24 февраля 2023
Ответ дляНе за Будка
Знала, що буде такий коментар)
До чого тут цінити чи не цінити.
А почему нет? Вы не допускаете мысль, что они скучают, а не контролируют?
Не за Будка
• 24 февраля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А так всегда было?
Якось періодами. Зараз особливо часто.
Железный коготь• 24 февраля 2023
Ответ дляНе за Будка
Знала, що буде такий коментар)
До чого тут цінити чи не цінити.
Ну насчет неприбрано - если вас самих устраивает состояние жилья, то и перед ними нечего стесняться. Как есть так есть
Успокойся_Успокойся• 24 февраля 2023
Ответ дляНе за Будка
Якось періодами. Зараз особливо часто.
Наверно беспокоятся сейчас, времена сложные
Ечли бы меня напрягала такая ситуация- я б поговорила бы прямо с родителями
Не за Будка
• 24 февраля 2023
Було декілька випадків, що ми пішли з дому, а батьки не попередили про свій візит. Так ще й винні виявились. Чого це ми в суботу зранку не вдома ?
Кудесница_с_пургеном• 24 февраля 2023
Мої теж так кожного дня приходять.То мама холодця зробила,треба зятю занести.То дід налисників напік для онука тощо .Це після того,як ми виїхали в Європу в березні, та потім в листопаді повернулися.Батьки тепер кожного дня нас навідуюють.
Я так зрозуміла,що бояться що ми поїдемо ще кудись,і вже не побачимося.
В мене з чоловіком є курс на Канаду,переїхати туди назавжди.
Передбачу відповіді. Батьки ні коли в житті не покинуть України,своєї дачі,котів та песика.Ми тут народилися тут і сконаємо.
Не за Будка
• 24 февраля 2023
Повторю, що я ціню все, що вони роблять. Але ж мені не 10 років, щоб бути під постійним контролем
Помилуйте мадам• 24 февраля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Візи є? Стогодні дивилася відео що Канада планує закривати в‘їзд українцям з березня.
Купи слона• 24 февраля 2023
Ответ дляНе за Будка
Потом ваші діти вам не раді будуть. Ех як би я раділа, щоб побачити маму. Хоч на 5 хв. А її нема...
Кудесница_с_пургеном• 24 февраля 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
З 31березгя закриється програма .А ті хто подав на візу будуть приймати,бо є ті хто з серпня цекають на візу.Мені і сину прийшло запрошення на вклейку,вже поставили.Чекаємо на візу для чоловіка
Надежда наш компас• 24 февраля 2023
Ответ дляНе за Будка
Знала, що буде такий коментар)
До чого тут цінити чи не цінити.
Так и скажите, чтоб без приглашения не заходили
Мюллерная• 24 февраля 2023
Ответ дляИнтимная
Вы так пишите, скорее всего, потому что, они рано ушли и вы были слишком молоды.
Мюллерная• 24 февраля 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Из за этого не могут и дня прожить,чтобы не зайти?) Простите
Это не то, что вы думаете. Если бы скучали, то скучали и за внуками, и находили бы повод быть почаще с ними)
Бокс-орун• 24 февраля 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
И что это меняет? Можно скучать и не нарушать чужих границ
Жабры жабы• 24 февраля 2023
вони кордонів не відчувають... до чого це - цініть, вони скучили?!
наскільки цінити? що дозволяти? до хати будь-коли можна? що далі - в ліжко, в особисте життя, як задалеко? здається все просто - окрема квартира, двері, подзвоніть, домовтеся, попередьте, все, крапка
ви ж своїх дітей малих не пускаєте у спальню, коли самі з чоловіком, адже так? а це діти, маленькі, аяяй, як так можна
Бокс-орун• 24 февраля 2023
Ответ дляКупи слона
Может, автор, посмотрев на поведение родителей, так себя вести не будет? И дети будут рады
На привозе• 24 февраля 2023
Я б прямим текстом казала,шо досить нас контролювати,приходьте по дзвінку. Може,батьки Вам грошей дають,чи якось допомагають,може,це квартира їх? Вважають вас несамостійими приживальщиками
На привозе• 24 февраля 2023
Якось дивно,шо всі цілодобово вдома сидять,шо лазять постійно і постійно молодь вдома ...