irach50• 24 февраля 2023
Не пам’ятаю, що за блогери і чому колись підписувалась, але комети матрьошок…..
Там не промиті мізки, там просто імперіалізм в крові
Cvetochek...• 24 февраля 2023
фу, премерзкая особь. а ее бывший муженек так тем более, как ханурь из подворотни. и не стыдно его на сцену продвигать.
что прочитала, что в гуано вступила
Ответ дляЮлияL
Вы предлагаете идти в инстаграм, искать вышеупомянутую и читать комменты?
Чесно не пропоную, навіть не зайшла на сторінку, вискочило в стрічці. Просто почитала коменти і аж піднудило від промитих мізків( це на перший погляд, але більш схоже а їх відсутність). Не знаю хто це, але там її свої ж з гамном мішають за те що висказалась проти війни
Inna_ya_krasivaya• 24 февраля 2023
Ответ дляCvetochek...
что прочитала, что в гуано вступила
чем премерзкая? она за Украину
Inna_ya_krasivaya• 24 февраля 2023
Ответ дляirach50
ну так понятно. А она в чем виновата?
grechka827• 24 февраля 2023
Нашо то читати і ще сюди тянути? Я без притензій, автор.
Тутешні не всі до тями по сей день прийшли, а що ви від москаля хочете?
Inna_ya_krasivaya• 24 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Бувша Шнура) думаю, вона лукавить, що виїхала так вдало, видно зрозуміла, що пахне жареним.
чем жареным? москву вроде не бомбили
так что могла спокойно жить
ВЗРЫВ_МОЗГА• 24 февраля 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
чем жареным? москву вроде не бомбили
так что могла спокойно жить
Она из Питера. Близкая подружка собчачки и Белоцерковской.
Ответ дляgrechka827
Та на ніч в інсту зайшла і нахлинуло щось)мене реально просто одна тут сьогодні дістала, що типу в Дніпрі так круто все бо їх не гвалтували, то щось гостро реагую на все сьогодні…
Inna_ya_krasivaya• 24 февраля 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
и? что это меняет
может бывшие подружки
человек написал нормальный пост. Извиняется, понимает ответственность на себе за действия русни. нет давайте ее смешаем с говном. так как тогда?
может бывшие подружки