Гага Газу• 25 февраля 2023
Если ты возвращаешься в Киев мы разводимся
С мужем и 2 детьми находимся в Германии, муж работает зп около 3600 чистыми. Когда будет знать язык за может быть 6_7 т евро.
Я в декрете, через год мне надо выходить на работу. Я морально его пытаюсь подготовить к тому что через год я возвращаюсь на работу. Старший ребенок хочет остаться в Германии, младшая будет со мной
Сегодня я говорю, что надо дом сдать, я все равно там жить не буду, мне проще будет квартиру возле работы снять.
И тут его прорвало, что хочешь езжай, но тогда мы разводимся.
А я не могу жить в Германии, постоянная депрессия, спать не могу, зубы разрушаются, не нравится мне здесь и все....
Как бы вы поступили на моем месте?
Басноплетка• 25 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Тому що в Україні війна. Ну очевидно ж. Можна я не буду розписувати чому жити в мирній чужій країні краще, ніж в рідній країні де війна?
Якби мова йшла про те що автори хоче жити в мирній Україні, то я її б повністю зрозуміла
Ви дивна, бойові дії не по всій країні, тут життя є))) хоча вам з-за кордону не видно..
Разумная Губка• 25 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Я скрін зробила, можна не правити повідомлення, вже скинула адмінам.
На моє питання можете вже не відповідати, все зрозуміло
Басноплетка• 25 февраля 2023
Ответ длянеДоЖиру
Фінансово нас не торкнулося через заощадження та зарплатню у валюті. Треш зі світлом пройшов майже не помітили, максумим це 4-6 годин на добу не було, вночі та в день по пару годин, можна пережити. Зараз взагалі він є 24/7. Сирени ніхто з нас не реагує, виє і виє, вибухи теж чула, ракету один раз збивали над головою, але пофіг, нуль реакції що у мене, що у дітей. Діти і навчаються, і до репетитора ходять, гуляють, розваги у них теж є. Живемо.
Так у більшості, точніше у всіх хто вдома. Найбільша істерика у виїхавших.
Каменная Фрося• 25 февраля 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
У меня муж такое же сказал, когда я хотела на лечение поехать в Украину
Так что автор точно не троль. Такое бывает...
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
А без переходів на особистості слабо? І говоріть за себе, а не за весь форум, бо забагато честі. Вас особисто в моєму ’біженстві’ що смішить? Правда в цьому є щось смішне?
Ну ви ось ходите по темам виїхавших і з усіх ’стібетеся’. Вам мабуть здається що вас це робить такою крутою незламною патріоткою? Чи навіщо воно вам?Це те саме що я прийшла б в тему хвилювплочка і стібалася з того що комусь страшно під час тривоги.
Куратор дебошей• 25 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала
Сому ви за всіх розписуєтесь?
Чи з Німеччини краще видно?
Що конкретно ви зробили для наближення перемоги?
Чи з Німеччини краще видно?
Я не в Німеччині , нічого не наближаю, просто живу своїм життям.
Куратор дебошей• 25 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала
На соціалі добре подорожується?
В мене нема соціалу, а подорожується добре, це моє улюблене заняття
Куратор дебошей• 25 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала
А, так так і пишіть -людина без Батьківщини, країни. Перекотиполе одним словом.
Жалко тільки що потім назад же принесе таке
Ви не власник країни , до чого ці ’високі’ слова, моє те, що я купила, на що заробила і це все приносить мені задоволення. Для чого жити безвиїзно в одному місті, якщо можна спробувати різне?
неДоЖиру• 25 февраля 2023
Ответ дляБасноплетка
Принаймі у нас так. У когось по-іншому і це теж нормально. Я тільки не розумію, чому деяких тригеріть: як так не хочеш їхати чи повернувся. Мені все одно до тих, хто їде/поїхав. Це їх право та життя. Я не лізу туди, не моя справа. А якщо пишеш про це що тобі ок, то ти троль чи псих
Разумная Губка• 25 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Куратор дебошей• 25 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала
Цена ви пристосовуєтесь на соціалі і гуманітарках.
Ми тут живемо і це наш дім.
Нема соціалу в тих , хто працює. Там, де я живу з своєю сім´єю, це і є наш дім.
Басноплетка• 25 февраля 2023
Ответ длянеДоЖиру
Бо ниють неймовірно і постійно. Он тема сусідня як важко за кордоном, але сидять і ниють ниють..
Брызжу ядом• 25 февраля 2023
Автор, я вас понимаю, но сейчас прямо возвращаться вообще не время, работа вас ждёт, а ждёт ли и будет ли ждать аж через год. Никто не знает, что будет через месяц, тем более год. Поэтому хватит заниматься пппппстраланиями и иметь мужу мозг. Учите немецкий, ищите знакомства по месту, узнавайте на счёт работы, садиков и нянь там, где вы есть. Вы должны быть готовы к любому сценарию.
И да ваш муж прав, такое ощущение, что вы его бросить хотите просто
А зубы полечите, сделайте полф чистку, поменяйте средства ухода и купите ирригатор, если его у вас нет. Возможно зубы портятся от плохого питания и ухода, воды. Перейдите на бутилированную
Разумная Губка• 25 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
В мене все добре, я не нию і не скиглю, на відміну від тих, хто виїхав і щодня тут створює теми про важке житіє.
Та хай хто що хоче, те й створює, Вам то що? Я Ваші бескінечні ’Хвилювалочки’ теж вважаю не зовсім здравими. Мені про це теж торочити в кожній темі? Вам не вистачає або простої логіки, або здорового глузду зрозуміти, про що конкретно ЦЯ тема. Всі теми від виїхавших скидуєте під одну риску - живем на соціалі й це круто, країна, що прийняла - не така, Україна- погана. Ви не вмієте читати? Людина пише про зовсім інші речі - про те, що ВДОМА їй краще і це не про просто понити, вона має з цього приводу свою позицію, яку озвучила чоловікові. Ви розвели срач, і не тому, що любите Україну більше ніж інші (тут вам рівних звісно не має), а лише через свою зашореність.
Ответ дляZelenkа
Ви просто бігаєте по цих темах і тавруєте їх соромом) ще раз спитаю: навіщо? І що вас смішить в моєму ’біженстві’ (не знаю що саме ви мали на увазі під цим словом). Я виїхала до Німеччини 27 лютого на шостому місяці вагітності, їхала сюди бо друзі покликали. Працювати я не можу бо дитині зараз 7 місяців, тому так сиджу на соціалі. З чого саме ви тут стібетеся?
Ответ дляРазумная Губка
Так я відпочатку писала не про автора, а про тих, хто знецінює Україну - в цій темі їм відповідали з самого ранку. Ви своє хамство притримайте, або пишіть відкрито, але ж ні, бо страшно? Хвилювалочки - то якраз нормально, це форум для живого спілкування, а не для анонімного обсирання України.
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Г@Л@В@ломка• 25 февраля 2023
Ответ дляUkrainika
Муж мой никогда и не был в Германии. Как и старшая дочь. Они в Киеве
Возвращаемся с младшей. С ней и уезжали.
Ну так это разные вещи!
В сравнении с автором
Ms. Похвала• 25 февраля 2023
Ответ длянеДоЖиру
Бо не треба писати, що в Україні умов для життя немає, в Україні не живуть, а пристосовуються, що всі хто не виїхав чи повернувся-лози, а в европі -ВІП персони.
То не буде і відповіді на таке ставлення.
І по друге, не треба нити, як там їм важко.
Таки в курсе• 25 февраля 2023
Ответ дляГага Газу
Я не кормлю полтора года, поэтому вряд ли
Я не в Германии и тоже такое заметила и не только по себе, я в @е если честно
Сфера влияния• 25 февраля 2023
Я мужа понимаю, жить семьей на 2 страны - это просто бред. Тоже работаю в ИТ-компании, 50% коллег - семейные люди из разных других стран. Абсолютно все привезли с собой жену или мужа, ну и детей само собой. Не знаю никого, кто бы годами жил раздельно с супругом.
Другой вопрос, что приходится выбирать, чья работа важнее так сказать, и второму супругу искать тоже работу в новой стране.
Сфера влияния• 25 февраля 2023
Ответ дляБасноплетка
Автор відверто каже, що хоче працювати в Україні, нащо їй та Німеччина і витрачати час на курси, якщо вдома чекає будинок і робота??? Чесслово, не розумію коли люди не шукають легших шляхів
Не розумію, як можна відмовлятись від безкоштовної можливості вивчити ще одну іноземну мову. Для мене це не вкладається в голові
Сосулька• 25 февраля 2023
Ответ дляРепетиторша
Кем работает муж и сколько зарплата брутто в час?
Какое отношение это имеет к теме?
Зарплату на выходе автор написала. Хотите дать совет о том, о чём не просят?
Самый умный• 25 февраля 2023
3600 чистыми зарплата в германии без знания языка? никого не напрягла цифра? И на каком основании он выехал? детей двое! для пересечения границы мало