Сиреневенькая• 25 февраля 2023

Наші Захисники

Думки про якісний склад ЗСУ інколи просто полярні. Розкажіть із власного оточення, про реальних людей, які зараз нас захищають. Хто вони за професією в минулому, довоєнному часі?
Результат:
вже голосів: 125
18 (14.4%) І до війни були військовими
18 (14.4%) Інженери, технарі
15 (12%) Робітники пром. підприємств
14 (11.2%) Інше
13 (10.4%) Підприємці
12 (9.6%) ІТ
10 (8%) Водії, таксисти
5 (4%) Представники агросфери
4 (3.2%) Держслужбовці
4 (3.2%) Юристи, економісти
3 (2.4%) Спортсмени
3 (2.4%) Безробітні в пошуку
3 (2.4%) Безробітні по життю
3 (2.4%) Маргінали, алкаші
Белочкой зови• 25 февраля 2023
Актори, оператори, парочка режисерів.

автор Сиреневенькая • 25 февраля 2023
Ответ дляБелочкой зови
Актори, оператори, парочка режисерів.
Ви з творчої середи
Упустила цю сферу
автор Сиреневенькая • 25 февраля 2023
Не середи, а середовища. Моя мова далека до норми, але не здамся)
західний_діалект• 25 февраля 2023
Мій брат. Командир одного із підрозділів 95-ої.
Белочкой зови• 25 февраля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Ви з творчої середи
Упустила цю сферу
Ага. Очень много наших там. Повестки никто не ждал, все сами, с первых дней. Многие погибли. Паша Ли, например, в первые же дни ушел. Те, кто остались здесь, почти все волонтерят.
Морковна• 25 февраля 2023
Совершенно разных знаю, кто воюет. Повестки не выбирают, кому слать - бизнесменам или неблагополучным
автор Сиреневенькая • 25 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Велика безмежна подяка йому за захист життя моїх дітей і мене
І раніше був військовим?

автор Сиреневенькая • 25 февраля 2023
Ответ дляМорковна
Отримати повістку і воювати - різні речі. Наприклад, наш головнокомандувач.
західний_діалект• 25 февраля 2023
Ответ дляСиреневенькая
І раніше був військовим?
Так .у 2000 закінчив військовий інститут. 8 березня 2014 вони вирушили на захист України.
західний_діалект• 25 февраля 2023
Ответ дляСиреневенькая
І раніше був військовим?
Всім-всім наших хлопцям велика подяка!
Ананомчикус• 25 февраля 2023
Чоловік і його оточення і до війни були військовими. Ще знаю тих, хто колись служив, звільнився, а в перший день війни пішов служити знову (привид Вінниці наприклад).Знаю ще одного власника турагенства, пішов в тро, потім в зсу. Мій викладач воював на херсонському напрямку. Ще знаю одного викладача музики, зараз під Бахмутом. Ще мій сусід безробітній, пішов в тро, загинув.
А я с косою• 25 февраля 2023
Два військових, один аграрій, три айтішника. Якось ріжуть очі деякі ваші варіанти. Особливо «маргінали, алкаші».
Fashion_besties• 25 февраля 2023
Ответ дляСиреневенькая
З п‘ятниці-п‘яниці же ;)
А я с косою• 25 февраля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Яснопонятно
автор Сиреневенькая • 25 февраля 2023
Ответ дляА я с косою
Представники будь-якого суспільства. Ми ж не страуси
автор Сиреневенькая • 25 февраля 2023
Ответ дляА я с косою
Яснопонятно
У вас немає знайомих, які порішали? У мене є.
А я с косою• 25 февраля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Я розумію, але все одно, якось це… не знаю. Зневажливо до тих, хто нас з вами захищає незалежно від їх професії чи соціального статусу. Вам так не здається?
автор Сиреневенькая • 25 февраля 2023
Ответ дляА я с косою
Соціальний статус не дорівнює громадянській позиції. У мене наркоман, який пішов на захист, викликає повагу, на відміну від високо освідченого чоловіка, який втік за кордон, оформивши опіку над інвалідом (інвалід доречі через пару днів повернувся).
Мона_Лиса• 25 февраля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Что вы имеете в виду - объясните.
Я правда не понимаю

Инста_Богиня• 25 февраля 2023
В мене взагалі бвльшість це діти років 19, які ше навчалися.
А так технарі, менеджери та інші це з тих, хто старше
Мона_Лиса• 25 февраля 2023
По теме - один айтишник
Второй - смежно между айти и маркетингом (любимый кум).
Это прям из ооочень близкого круга.
Те кто просто знакомые - то очень разные ситуации.
Инста_Богиня• 25 февраля 2023
І підприємці є, багато. У кого своє виробництво, дуже не бідні люди
Ms. При теле• 25 февраля 2023
Ответ дляСиреневенькая
- Мамо як таке можливо, ти мені сказала, що людей створив Бог, а тато сказав, що вони пішли від мавп?
- Все дуже просто: розповіла тобі про моїх родичів, а тато розповів про своїх!

Це про вас анекдот
автор Сиреневенькая • 25 февраля 2023
Ответ дляМона_Лиса
Что вы имеете в виду - объясните.
Я правда не понимаю
Повістки видають всім чоловікам призовного віку, але це не означає, що їх призвуть.
Ms. При теле• 25 февраля 2023
А по темі:
Декан КНУ
Аграрій
Водії
Держслужбовець
Декілька продавців магазину Фокстрот
Електрик
Військова
Автомеханік
Провідний менеджер міжнародної компанії
Телеведучий
автор Сиреневенькая • 25 февраля 2023
Ответ дляMs. При теле

Це про вас анекдот
У вас чудове почуття гумору. Іскрометне, небанальне, з родзинкою
Маргарита Владимировна• 25 февраля 2023
Ответ дляА я с косою
Мені також це очі різануло. Яка різниця, з якого середовища людина - він однозначно герой, якщо захищає Україну
Мудрецыха мира сего• 25 февраля 2023
Разные люди, некоторые добровольцы военные с 2014, уже и не помню их профессии до войны. Несколько творческих личностей. Зоозащитники и экоактивисты. Эмигрант, бывший военный, специально вернувшийся в Украину и сознательно отправившийся в осаждённый завод Азовсталь, вечная ему память... Инженеры и металлурги, один водитель, один менеджер отдела гипермаркета. Самая-самая экзотика - стриптизёрша, хорошая искренняя девушка, 11 месяц плена пошёл у неё(
Вот кого точно никогда не знала на нашей стороне, так это маргиналов, алкашей и безработных. Эти идут против нас воевать, по моим наблюдениям. Что ни наркоман с двумя отсидками из неблагополучного района моего детства - то боец дыныры. Подруги бывший туда же, из крымской тюрмы в утилизацию при штурме нашего города.
Непогодка• 25 февраля 2023
Кравець, костюмер драмтеатру (чоловік подруги)
Ms. Доброта• 25 февраля 2023
Медработник, на контракт пошел еще до войны.
Таксист, в ТРО. Профессиональный военный, сосед.
У меня мало знакомых военных.
А что дает эта статистика? Из любопытства?