Просто я• 25 февраля 2023

Хвылювалочка

Воет
автор Просто я • 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
Сьогодні не фоткала, якось попрошу її, вона не любить фоткатися, треба вмовляти. Любить кататися на качелях(моя мама привчила, то вона сама тепер катається з задоволенням) і купатися в озерах на прогулянці, з весни по осінь, у випадку, якщо ще якась собака купається.
Как собаки купаются я видела, а вот как катаются не качелях . Хотелось бы глянуть
a.ostroverh• 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
Якщо пам´ятаєте, я ’кубік’ б/в з арматури на олх знайшла, газелькою забрала з Деміївської. От так тепер все в комплексі.
Джесіка за цей час підросла.

Белла тепер сама хазяйнує в хаті.
А то дєдовщину розвела: вона сідає на гойдалку і гойдається, а Джесіка не вміє гойдатись, бо ще ж мала. Джесіка нервується, чим голосніше гавкає, тим Белла більше себе розкачає на гойдалці, спеціально дразнить
Ого как выросла!
ok1904• 26 февраля 2023
Ответ для Просто я
Ну, такой вольер, добротный. Места много. А фотки где собака катается на качелях есть?
Я колись не в хвилювалочці, а десь про псів тема, похвалилася ’кубіком’(досить недорого обійшовся, дуже гарно зварений), то мені був допис, що боже збав таке тіснк, але ж то лиш частина вольєру, собака буде не малою(хаскі+маламут), якщо не буде добротного вольєру, то нашому невеликому городу, ягіднику швидко настане кінець, хаскі в мерзлій землі вже третю(!) яму вирила(виявилося її цікавлять корінці і цибулини квітів, зїдає...)
ok1904• 26 февраля 2023
Ответ для Просто я
Приємний вид, заколихувальний. Якось попрошу.
ok1904• 26 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ого как выросла!
Ага!
автор Просто я • 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
От народ. Да у некоторых людей квартиры меньше этого вольера
автор Просто я • 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
Буду благодарна
Амарилис• 26 февраля 2023
А що це ви тут робите?
автор Просто я • 26 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
А що це ви тут робите?
Вас ждём
ok1904• 26 февраля 2023
Ответ для Просто я
там ще вихід окремий у накриття , де машину ставити, щоб брат міг тренувати комфортно собаку в будь яку погоду. Ми сообща продумали так, щоб забеспечити і безпеку городу, комфорт собаці .
Мамі підкинула ідею, що треба думати як її навчити возика возити, щоб можна було не легкі сумки, невеликі мішки з базару/магазину додому доставити, це ж їздова собака.
чи реалізуємо таку фантастичну ідею час покаже.
ok1904• 26 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
А що це ви тут робите?
Плітки про літачок , що виведений із строюА50У у картопляників обсмоктуємо.
Амарилис• 26 февраля 2023
Ответ для Просто я
Вас ждём
Я вже тут). Про собаку-катаку прочитала, які ж вони цікаві, ці тварини)
автор Просто я • 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
Я так понимаю, что лошадь просто держать негде
решили собаку использовать
Амарилис• 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
Бачила як вівчарка сумку носить
автор Просто я • 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
Так там только один самолётик сломался сегодня? Или ещё что то?
Амарилис• 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
Знати б точно, що саме він. Бо вже багато різних версій публікували. І що то ТУшка якась, і що транспортник.
Амарилис• 26 февраля 2023
Ответ для Просто я
Один ще збили
автор Просто я • 26 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Один ще збили
О, тоже не плохо.
Амарилис• 26 февраля 2023
Ответ для Просто я
О, тоже не плохо.
Не просто непогано, а навіть чудово
Амарилис• 26 февраля 2023
Хочу тортика 🍰
автор Просто я • 26 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Не просто непогано, а навіть чудово
А что ещё нового? Целый день занята, не было время глянуть новости.
автор Просто я • 26 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Хочу тортика 🍰
Я обедала труфельным рошеновским. Я уже не хочу
a.ostroverh• 26 февраля 2023
Ответ для Просто я
Вот ще в нашей группе писали про отрицательную посадку в расее сегодня су25
Но нигде больше не было...
Амарилис• 26 февраля 2023
Ответ для Просто я
Не знаю, це тільки що президент казав. Телевізор щось бубнить фоном, то я й почула. Я теж сьогодні заняття собі знайшла. Вчора побачила букашку, яка в крупах живе, то сьогодні повна ревізія всіх шкафчиків була. Знайшла скотиняку в крупі з атб.
автор Просто я • 26 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
АТБ зло.
ok1904• 26 февраля 2023
Ответ для Просто я
решили собаку использовать
Нііт, це брат на блок посту стоїть, пропускав автомобіль, поряд з водієм сиділа хаскі гарнюня слово за слово, а в хазяїв вдома 5щенят, от 31.12.2022 брат одну дівчинку забрав. А вже потім став розгрібати, вивчати що це зовсім не така собака як наша Белла ам.стафф+англ бульдог, якій 9 років, яка мамі зараз компаньйонкою
Леди на мопеде• 26 февраля 2023
О, здесь тусня, я как чувствовала
ok1904• 26 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Там не один літачок наче, а декілька.
Амарилис• 26 февраля 2023
Ответ для Просто я
АТБ зло.
Та блін, зла не хватає. Я вже колись їх виводила, це ж капець.
Амарилис• 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
О, я пам´ятаю Вашу тему про другу собаку. Тільки Ви під анонімом там наче писали.