Просто я• 25 февраля 2023

Хвылювалочка

Воет
Tata_F• 25 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Ні, спочатку треба в АТБ
З немитою головою? А раптом доля?
Амарилис• 25 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
Битки Вагнер))) в мене для них кувалда є
В мене на НР був холодець з півня-вагнерівця. Креатив продавця зробив своє діло і я не пройшла повз))
Конкордія• 25 февраля 2023
В нас в місті сьогодні звук тривоги інший чомусь, дивно, звикла вже до старого.
ПС. Звикла до звука тривоги, жесть яка...
ИринаКа• 25 февраля 2023
Ответ дляYellow berry
Бо не треба її туди пхати. Є спіднички оверсайз)
Або сукенки фасону ’кльош від горла’
Zelenkа• 25 февраля 2023
Дякую всім, давно не купувала гречку. Якось у нас вона не розходиться, більше все ж рис і артек.
Я вже зранку в срач влізла, заробила статус хворої на голову і мені ще настрочили, що хвилювалочки - то не є нормально.
автор Просто я • 25 февраля 2023
Ответ дляFany
А так хорошо утро начиналось
Подрались с соседкой за кота
Пападробнее пожалуйста
Jsolo• 25 февраля 2023
Ответ дляНина____
Девочки, дорогие, я не в упрёк, а зачем вы доводите себя до лишнего веса, чтобы потом издеваться над собой? Убирайте просто всякую сладкую дрянь из рациона, жареное, размер порции контролируйте , двигайтесь больше и вес будет в норме.Прлсто соблюдать нормальное рациональное питание, размер порции и время поглощения, конечно . А без соли нельзя совсем, вы что.
Ваша порада із категорії ,,хочеш бути щасливим, будь ним,,)
Gupa• 25 февраля 2023
Ответ дляИринаКа
Це що, Пєтя винен і в тому, що попа в штанці не влазе?)
Так, саме він!!!
Вже місяць не їм мучного і солодкого, а на вихідний, до кави одну можна, тим паче хвилювалочка ж!
Belosnezka1980• 25 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Какой музей?
Засяду щас здесь, потом расскажу гостям, что Звыняйте гости дорогие, ничего не готово, бо я хвылювалась
Становлення українсьної нації. Старший вже місяць просить.
Yellow berry• 25 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Корсет.
Люблю історичні. Замовила квитки, а потім почитала відгуки....йти перехотілося в принципі одразу.
Обирайте інше, тепер
Николь1986• 25 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
А цибуля є?
Атб на Атб не похож
Kvitkaliliia• 25 февраля 2023
Ответ дляTata_F
З немитою головою? А раптом доля?
Доля хропе, що стіни трусяться
Zelenkа• 25 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
А ми в музей збирались.
Ого, сто років ніде не була в музеях, якось в парку зайшли, але під час карантину обмеження по кількості людей, то і вийшли.
Амарилис• 25 февраля 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
С грязной головой в АТБ не пускают?
Ще ц на педикульоз можуть перевірити, так шо швидко мити голову.
Klodia• 25 февраля 2023
Ответ дляИринаКа
А кто же ещё?
Не сделал бы он Монблан фиолетовые с цельным лесным орехом, я бы их не покупала бы и не ела. Негодяй!
Леди на мопеде• 25 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
Я на ярмарок, сало, ковбаска, сир, мед і яблучка самі себе не куплять
Сегодня возле меня)
автор Просто я • 25 февраля 2023
Ответ дляVIKYSIA
За пиццей пойду в Сильпо, а что на Монблан акция?
В форе видела по 290.
VIKYSIA• 25 февраля 2023
Цибуля по 45-55грн
Yellow berry• 25 февраля 2023
Ответ дляFany
А так хорошо утро начиналось
Подрались с соседкой за кота
Файна розминка)
Kvitkaliliia• 25 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Це де?
Gupa• 25 февраля 2023
Ответ дляFany
А так хорошо утро начиналось
Подрались с соседкой за кота
А кіт кого обрав?
В сусідки волосся ціле?
Klodia• 25 февраля 2023
Ответ дляFany
А так хорошо утро начиналось
Подрались с соседкой за кота
Ой, расскажите)))
автор Просто я • 25 февраля 2023
Ответ дляYellow berry
Миють при вході)))
Причем свяченой водой.
Tata_F• 25 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Доля хропе, що стіни трусяться
Тоді можна й з немитою
ДевочкаКрасавица• 25 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Вас проверяли уже?
VIKYSIA• 25 февраля 2023
Ответ для Просто я
В форе видела по 290.
Ассорти?
Конкордія• 25 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
День не даремно пройшов, але мені ще в 5 ранку натякнули тут, що хохли тупі, та як кажуть хто рано встає тому русня діагнози роздає
Сестры Гримм• 25 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Ой про жучків. Я якось купили в атб крупу з сучками. Наловила їх у банку і приперла їм назад. . Ох і очі в них ьули
Zelenkа• 25 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Це де?
Ось тут https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3290052-10
LudaSHS• 25 февраля 2023
🧨🧨🧨🚀В Белгороде опять ракеты С-300 бракованные попались. Взрываются почему-то сразу после взлета ))))

Уже три штуки не хотят улетать из дома. Им в Белгороде так душевно, по-домашнему )))

П.С. Пишут что уже 7 штук захотели остаться дома ))

😂😂😂