ЭтаваНиМожетБыть• 25 февраля 2023

Гадалки не обманули путлера, о Владимире будет мировая слава

Только о Владимире Зеленском он не подумал. Слава Украине.
АдеКВАтная• 25 февраля 2023
нет. ошибка.
будет слава, но другая.
история, она такая.
Чемодан-Вокзал-Майами• 25 февраля 2023
О путлере конечно славы никакой
Kidstaff Bot• 25 февраля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
ksusha1155• 25 февраля 2023
Звичайно слава буде, вже є- так і вмре хуйлом. Я про іншого вову. Наш мега)))
автор elitka • 25 февраля 2023
А Зеленский войдёт в историю 🙏🙏🙏🙏
olena38• 25 февраля 2023
’Мііровая слава’ про путіна вже лунає-путін ху@ло і злочинець. Так і війде в світову історію : вова-х@йло.
darsi• 25 февраля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
нет. ошибка.
будет слава, но другая.
история, она такая.
У Зеленского много ошибок, как и любого, кто вынужден каждый день принимать непростые решения. Но в любом случае, он останется Владимиром, а вот путин-Ху…лом!
Coffee is Love• 25 февраля 2023
Судити обох треба
МаргаритаЛьвовна• 25 февраля 2023
У слова ’слава’ несколько значений.

Синиця славу розпустила,
Що хоче море запалить,
Що море буцімто згорить,-
Така, бач, є у неї сила.
За вітром слава полетіла
По всіх усюдах і кутках,
По байраках і по садках,
Далеко — аж за синє море...
Усім, хто був на морі, горе!
Ану — до берега тікать,
Мерщій добро своє ховать
Од проклятущої Синиці.
Як назлетілось тії птиці,
Як назбиралося звірей,
Людей —
Дивитися на чудасію!..
А пересудливі жінки
Побрали ще й ложки,
Бо мали ту надію,
Як море стане закипать,
Щоб юшки добре посьорбать,
Якої й зроду не сьорбали
(Вони вже, бачте, позвикали
Скрізь по обідах куштувать).
От ждуть вони, стоять.
Усі баньки повитріщали...
— От-от уже почне кипіть, —
Хто-небудь нищечком мовляє, —
Ось цитьте, зараз запалає... —
А море все собі гуляє,
І не кипить, і не горить.
Так що ж Синиця?.. Та мовчить!
І запалить не запалила,
А тільки слави наробила
Та з сорому й сховалася кудись.
За сюю капосну дурницю
Полаяли Синицю
Та й розійшлись.
Яка ж в сій байці, братця, сила?
А та: ніколи не хвались,
Поки гаразд не зробиш діла.
Чай с мясом• 25 февраля 2023
Про гадалку пуйла канал был в начале войны))
автор elitka • 25 февраля 2023
Ответ дляЧай с мясом
Ржака
cvetla• 25 февраля 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
О путлере конечно славы никакой
Ну чого ж так... Про Гiтлера ж вiками згадуватимуть
darsi• 25 февраля 2023
Ответ дляЧай с мясом
«Карты, милочка, не врут», как говорила Раневская. Кабаева вернулась из Швейцарии в Москву).
ДевочкаКрасавица• 25 февраля 2023
Ответ дляcvetla
Та то сарказм. Конечно о путлере слава есть, ещё и какая
Яся222• 25 февраля 2023
Было бы хорошо, чтобы всех чудаков, которые организовывали войны, не вносили в книги по истории. Просто был чудак и из-за него произошли такие события, без имени и фамилии и его биографии. Чтобы только те, кто делал что-то хорошее, были частью истории.
Svetrise• 25 февраля 2023
Ответ дляdarsi
вы так хорошо пишите. вот мне интересно, а что для зе и Ко95 человеческие жизни граждан Украины? как думаете?
для врага всем понятно, кто мы, а для него
darsi• 25 февраля 2023
Svetrise, вы меня забанили? У меня нет функции вам ответить. Зачем в таком случае вопрос задаете?
AnyaSkazka• 25 февраля 2023
Я пам´ятаю, як дуже давно була тут на Порадниці тема, що чи то Ванга чи хто передбачили війну двох Володимирів. І що переможе молодший. І ми всі тут гадали, хто ж то другий Володимир, бо Зеленським в політиці тоді ще й не пахло. При чому ми думали, що саме пуйло молодший, і вгадували, хто може бути старшим.
Ateya• 25 февраля 2023
Та тут вже як почитаєшь і подивишься, то і війну ми виграємо завдяки Зелі, ніяк не українцям. Блін, що з людьми не так, то одного цьомають в потилицю, то іншому поклони б´ють...що ж у нас українці такі фанатичні до захоплення ціми політиками, що очевидного не хочеть визнавати. Я вже не знаю, коли в цій країни хтось перестана знущатися з людей.
Виктория 2013• 25 февраля 2023
Ванга тоже говорила,что Владимир!!
Уже весь мир знает какой)
Svetrise• 25 февраля 2023
Ответ дляdarsi
в прошлом да, я не запоминаю всех кто меня оскорбляет, хамит, переходит на личности. поэтому блок.
надеюсь, вы сейчас сможете общаться нормально и ваш ответ будет по сути моего вопроса.