АфродитаПетровна• 25 февраля 2023
Не подобається тіло після тренувань
Дівчата,вже не знаю що робити. У мене дуже складна фігура,широкі стегна,ноги повнуваті. Ходжу на групові занятяя ще з літа 4 рази на тиждень. Там у нас і кардіо, і розтяжки, і силові з гантелями. Так,фігура моя підтягнулась,але всеодно ноги стали ще більші за рахунок м´язів,попа кругліша...не подобається мені...не знаю що робити,чи може кинути ці заняття,шукати щось інше? Що порадите,дівчата,у кого також така проблемна фігура...дякую...Щодо їжі,тут у мене все нормально,сиджу на ПП,раз на тиждень можу зробити собі день розлабону
Божья коровка• 25 февраля 2023
Раз на тиждень це забагато, тому і м´язи ростуть як у качка, раз на місяць робіть чітміл.
АфродитаПетровна
• 25 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
До того,як я пішла на тренування при такому режимі я худла...а тепер вже ні. Але раз на тиждень це мається на увазі шматок піци,або коктейль. Я не наїдаюсь багато,у мене підшлункова хвора
АфродитаПетровна
• 25 февраля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Покажіть )
Вибачте,але ні. Я тут раз вже кидала фото,потім від бруду відбитися не могла. Все не таке і навіть манікюр
Ход конём• 25 февраля 2023
Сколько кг гантели на ваших тренировках? Первый раз слышу, чтоб от групповых у кого то мышцы прямо «наросли»))))))
ПушАпница• 25 февраля 2023
не совсем понятно без фото. Есть моменты генетические от которых не уйдешь, а есть те, которые реально исправить. По вашему описанию неясно, что именно у вас
Невидимка Майя• 25 февраля 2023
Брати особистого тренера який буде давати вправи і навантаження згідно Ваших побажань до фігури та контролювати харчування.
Займаюся трохи бібільше року з невеликою перервою, в мене нічого не виросло, лише підтягнулося і -20 кг.
АфродитаПетровна
• 25 февраля 2023
Ответ дляХод конём
2-3-5 дивлячись які вправи
Ждушечка• 25 февраля 2023
Так наоборот это хорошо когда все подтянутое , основная масса думает если 50 кг и без спорта то это классно а по факту еще нормально когда в одежде . Я тоже хожу на групповые 4 раза в неделю но первый раз слышу что ими можно что-то накачать .
АфродитаПетровна
• 25 февраля 2023
Ответ дляПушАпница
Ну з типом фігури і з широкими стегнами нічого не зробиш,це ясно. Але після занять стало ще гірше. Вибачте,але фото не буде
АфродитаПетровна
• 25 февраля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
У мене вага невелика,зараз 60 кг. Я так і в школі важила. Все життя в одній вазі. У тренера була,вправи тіж самі пристдання,випади,щоб вуха прибрати,але нічого не допомагає
Чумачечая Весна• 25 февраля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
А рост какой при таком весе?
Простоваля• 25 февраля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
в мене знайома теж має товсті руки і ноги. Вона схудла, щоб руки ноги були стрункими, але груди 0 и попа теж. Тут треба обирати чим жертвувати
АфродитаПетровна
• 25 февраля 2023
Ответ дляЕлена 878
Все просто: продолжайте занятия, и нужно сильно меньше есть, и будет Вам счастье
Я зараз їм 1800 калорій. Коли знижую до 1500,то дуже важко і сил немає ні на що взагалі,не знаю чому так
АфродитаПетровна
• 25 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
А рост какой при таком весе?
166,мені 38 років
ПушАпница• 25 февраля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
может вам перейти на бег?
АфродитаПетровна
• 25 февраля 2023
Ответ дляПростоваля
У мене груди і так 1 розмір,руки худі,тонка талія і прес. А от з ногами нічого не можу зробити
Ход конём• 25 февраля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
2-3-5 дивлячись які вправи
Смешно)))))
Сорри, но от веса 3 кг ничего у вас нарости не могло. Пересмотрите питание, что то не так с вашим пп, вероятнее всего. Тренировки с малым весом точно не сделают из вас качка и ноги вы перекачать не сможете. Проконсультируйтесь с вашим тренером, она подскажет, что в питании вы неправильно делаете.
Я видела много девочек с проблемой как у вас, чаще всего все решалось очень просто, надо знать ваш рацион, особенно до и после тренировки. В общем, тренер вам поможет 100%
АфродитаПетровна
• 25 февраля 2023
Ответ дляПушАпница
может вам перейти на бег?
Бігаю влітку,було краще в тому плані,що не було того рельєфу чк зараз. Але бігати холодно,весною почну знову
Русалка на ветвях• 25 февраля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
С вашей фигурой только худеть, чтобы низ похудел. Или полюбить себя такую)))
ПушАпница• 25 февраля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
дорожка в зале есть? бег и пилатес. Без силовых вообще для ног.
ПолБатона• 25 февраля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
166,мені 38 років
Так лишнего веса нет, вы не похудеете. Может вам только кажется, что ноги полные
Оловянный_Прагматик• 25 февраля 2023
У меня тренер «груша», ноги и шея толщиной с мою талию, грудь 0, талию тоже потеряла. Профдеформация.
АфродитаПетровна
• 25 февраля 2023
Ответ дляХод конём
Смешно)))))
Я ж не написала,що я качок🤪але попа стала кругліша,ноги більші,у мене дуже розвинені м´язи,бо я в минулому фігуристка. Просто з віком фігура стала по-іншому виглядати
АфродитаПетровна
• 25 февраля 2023
Ответ дляПушАпница
Дорожка є,якось не думала про неї
Божья коровка• 25 февраля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Це дуже багато..
АфродитаПетровна
• 25 февраля 2023
Ответ дляЕлена 878
Я ем 1000, максимум раз в 100 лет 1200. И каждый день спорт. Это просто дело привычки, главное первые пару недель голод перетерпеть.
Був період я їла від 800 до 1000,але потім лікувала шлунок,щось не пішло мені таке
Ход конём• 25 февраля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Ноги больше стали за счет чего? У вас мышцы появились, или вы поправились, но благодаря тренировкам не обвисли? Это ведь разные вещи и разный подход необходим