Яйцеголовая• 25 февраля 2023
Два закордонних паспорти
Хто знає точно, напишіть будь ласка.
Закордонний паспорт до січня наступного року. Хотіла зараз зробити новий закордонний паспорт , так як потім не буду мати можливості.
Чи можу я залишити старий паспорт діючий і мати два паспорти, так як там є візи?
Читаю що можна але потрібно заплатити якесь мито. Як це на практиці? Чи дійсно це так? І скільки то мито коштує?
Петриківна• 25 февраля 2023
Автор, ви можете мати 2 діючих закордонних паспорта. За збереження першого,нічого платити не треба, просто залишити собі івсе
Неугомонная• 25 февраля 2023
Можна, нічого платити додатково не потрібно.
Зі давно платила 150 грн, в цьому році нічого.
Фантазерша• 25 февраля 2023
Спокійно можете мати 2 паспорти. Нічого платити не треба. Сьогодні в паспортному була
Яйцеголовая
• 25 февраля 2023
А якщо ппретинати кордон, то можна по будь-яаому, чи по останньому??
курасаны• 25 февраля 2023
вы можете иметь 2 паспорта - это законное право любого гражданина без всяких дополнительных условий.
курасаны• 25 февраля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
по какому хотите
АлывердЫ• 25 февраля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Будь-якому діючому.
Бабка_в_кедах• 25 февраля 2023
Так, можете. Ми так їздили з двома діючими, бо не знали чи повернемося до закінчення дії старого