Нерадистка Кэт• 25 февраля 2023
Народила довгоочікувану дитину, до сих пір не можу усвідомити це
Не знаю що зі мною не так. Два роки ми працювали над нашою донею, дві невдалі вагітності і ось майже місяць як я стала мамою. Але до сих пір не можу це усвідомити. Чоловік так трепетно до неї відноситься, грається, говорить з нею, а я просто годую грудьми і вкладаю спати. А ще постійно плачу коли на неї дивлюсь. Чому така реакція я не розумію. Скільки думок в голові і розуміння того що тепер нас троє, що тепер не буде все як раніше. Мені 30 і я звикла жити для себе, а тепер все змінилося. Я дивлюся на чоловіка і не розумію чому в мене не прокидається цей інстинкт. Шо зі мною не так? Може це якась післяпологова депресія?
Кофе в лобби• 25 февраля 2023
Ответ дляЗаведУющая
чому мої діти повинні як раби трудитись на якусь скотиняку яка буде по мільдівах шлятись?
мене не було 14 мільярдів років і після себе я нічого не лишу. Життя це помилка і не повинно було з´являтись взагалі.
Ну и не надо на скотиняку.может он у вас сам будет по мальдивам и на него будут работать)а труд он облагораживает,надо понять и полюбить и довольствоваться тем что есть.человеку не так много надо для счастья.а есть и богатеи несчастные.
MarinkaRam• 25 февраля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Автор,у мене те саме було..Це після родова депресія..Я просто місяць плакала коли на малого дивилася,це був жах((Я не розуміла навіщо родила дитину.. також довго чекала свого хлопчика..Все пройде,все буде добре..В якийсь момент ви відчуваєте себе самою щасливою на світі 😊
Это я... Мой смотрел на меня и говорил, ты наверное не рада, что у нас ребёнок появился... А я не знала, что ответить... :(
БезобидныйКрокодильчик• 25 февраля 2023
Авторе, це і депресія може бути, і просто гормональні ’гойдалки’.
Під час вагітності виділяється гормон, який робить жінку дуже спокійною. Після народження дитини його вже немає, і це відчутно.
Плюс Ви сильно втомлюєтеся, життя змінилося дуже для Вас.
Спробуйте знаходити декілька годин в тиждень на себе одну.
Просто півгодини погуляти одній, наприклад. Поки чоловік з дитиною вдома.
Чи, навпаки, побути вдома, а чоловік на вулиці гуляє з дитиною.
Але щоб це був лише Ваш час, а не прання-прибирання.
У більшості випадків тоді легшає.
Якщо ж не полегшає, то звернутися до психолога не буде зайвим.
У більшості випадків тоді легшає.
Вбигудях• 25 февраля 2023
Ответ дляЗаведУющая
егоїзм заводити дитину, я якраз позбавила її страждань.
Ви своїм дали мільйонні статки і безбідне існування?
Жизнь -особенно с хорошим здоровьем,намного важнее статков и безбедного существования.
Было бы желание его добиться.
Но это Ваш выбор,кто смеет судить
Было бы желание его добиться.
Но это Ваш выбор,кто смеет судить
Нервогенератор• 25 февраля 2023
Моему 8 лет, я до сих пор не понимаю, что я мама 🤣 первые полгода я кау робот, не было любви, почти не говорила с ним, а надо, постоянно как-то проснулась, до 6 мес я была не я, и правда, лишь бы накормить и выжить всем. Теперь это мой друг, советник и я как наставник, нет у меня какой-то особой роли мамы, просто люблю и делаю все, чтоб он был хорошим человеком.
ЗаведУющая• 25 февраля 2023
Ответ дляКофе в лобби
значить моя дитина буде рабовласницею і по мальдівах шлятись, гарно.
А 99 інших дітей мають на неї працювати бо моя дитина скотиняка егоїстична
Напланетянка• 25 февраля 2023
Ответ дляЗаведУющая
Удалено администрацией...
ЗаведУющая• 25 февраля 2023
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
прокиньтесь, не єдина платівка, що якщо є матка то треба її юзати. Включіть мозок і аналізуйте трохи, ми ж не тварини
Кофе в лобби• 25 февраля 2023
Ответ дляЗаведУющая
Это уже её проблемы.вам это не нужно.вы своей жизнью живите,курочек огородик цветочки.деть ваш сам разберётся как ему жить.
MarinkaRam• 25 февраля 2023
Ответ дляРусалка на ветвях
Автор, у вас случайно не кесарево?
А как это влияет? Потому что 2 первые беременности прошли супер и я была мама мама прям.. А сейчас вот кесарево первое было и депрессия кроет ппц.
ЗавЛабСнаб• 25 февраля 2023
автор, у меня с первым ребенком инстинкт дооолго не просыпался. Депрессии не было. Но я относилась к нему, как к забавному маленькому существу, за которым нужно ухаживать
А со вторым - любовь накрыла еще, наверное, когда он только высунул из меня головку )))
люблю их обоих очень сильно
ЗаведУющая• 25 февраля 2023
Ответ дляКофе в лобби
саме тому що деякі так думають і маємо війни.
Моїй дитині нічого доброго не світить, я її звільнила від мук
Напланетянка• 25 февраля 2023
Ответ дляЗаведУющая
Животные умнее некоторых людей. Как бэ я хочу что бы ребенок мой увидел небо, звезды, красоту мира. Прожил жизнь так как хочется. А у вас нека хрень в голове. Вы же не самоубились как осознали эту жизнь, продолжаете жить. Греетесь на солнышке, едите вкусную еду, кота погладить можете.
ЗаведУющая• 25 февраля 2023
Ответ дляНапланетянка
ВИ дивіться і споглядайте поки є час. А ваша дитина мучитиметься в агонії війн, голоду, епідемій, робіт і безробіття, знищеної екології
Напланетянка• 25 февраля 2023
Ответ дляЗаведУющая
Ха. Вот прям так в агонии. Не ну а чего вы до сих пор живы? Вы ж мучетесь так шо капец.
Русалка на ветвях• 25 февраля 2023
Ответ дляMarinkaRam
Потому что при ЕР сразу же вырабатывается гормон окситоцин, природой так заложено. Он и отвечает за материнские чувства.
При кесаревом- нет, его могут доколоть искусственно, но это не то.
У меня кесарево, первый месяц я вообще никаких эмоций не испытывала к дочке, хоть и долго ждали. Даже бесила своим плачем. А потом все резко поменялось. Месяц-полтора прошло.
Девочки, не волнуйтесь, с вами всё так, прийдет. Только себя не вините.
Кофе в лобби• 25 февраля 2023
Ответ дляЗаведУющая
Я пас .упивайтесь на здоровье драмами.может вы и правы вам может и не нужно ребёнка,зачем такой негатив..
Запретный фрукт• 25 февраля 2023
дети выросли, мамой не почувствовала.
материнский инстинкт -0
сейчас в 40 кайфую свободе
материнский инстинкт -0
сейчас в 40 кайфую свободе
Ермолайчик• 25 февраля 2023
Ответ дляЗаведУющая
Це ваш вибір. Тільки питання: а хто буде біля вас на старості? І заради кого ви живете? Хто зустрічає вас вдома…?
ЗаведУющая• 25 февраля 2023
Ответ дляНапланетянка
4 рік кайфу, повний локдаун перейшов у війну без світла робіт і просвіту. І не знати ше скільки те триватиме. Непогано!
Для мене це 10% життя, для дітей це 100%, уявляю як їм добре
Маргарита и Мастер• 25 февраля 2023
Не хвилюйтесь.Я перший місяць була на автопілоті, в мене було відчуття , що я змінила роботу, що це просто моя нова робота. А потім ми потрапили в лікарню, і якось все змінилося, я нарешті відчула, що я мама.
Ермолайчик• 25 февраля 2023
Ответ дляЗаведУющая
🤦🏽♀️🤦🏽♀️🤦🏽♀️
Ужгород• 25 февраля 2023
Ответ дляMarinkaRam
Желаю чтобы у вас все было хорошо, от всей души!Вы хороший человечек. По крайней мере, с финансами все ок!
А представьте, как оно: с началом войны мужа турнули с работы,а от войны мы сбежали ещё в 14 году, так что квартира съёмная. Свою хотели покупать, не успели денег собрать.. Есть старший деть. И тут..беременность непланово. ну, пытаемся радоваться и жить не смотря ни на что. Ведь жизнь,реально, слишком короткая.
Напланетянка• 25 февраля 2023
Ответ дляЗаведУющая
И шо? Тем не менее вы живы. Я не хотела бы что б моя мама меня не рожала. Принимаю этот мир таким как есть. И радости в нем есть место
MarinkaRam• 25 февраля 2023
Ответ дляРусалка на ветвях
Та не виню, сижу иногда плачу и думаю зачем мне все это.. Мне стыдно это писать, но это лучше чем ложь. Хотя он очень красивый с длинными чёрными волосами, кучерявыми, как кукла.. Большие глаза и такой сладкий весь. Но когда он плачет я незнаю, что мне делать. А ещё я приглашу няню позже и сниму номер на два дня и там отдохну... Это моя мечта. Получается я говно мать..
Русалка на ветвях• 25 февраля 2023
Ответ дляMarinkaRam
Сколько малышу?
ЗаведУющая• 25 февраля 2023
Ответ дляНапланетянка
краще б мої батьки мене не заводили і я не парилась