Смыкалка• 26 февраля 2023

Кто был за рулем Citroen, авто действительно не стоит

своих денег? Рассмтатриваю C4 после 2017 года, отзывы слишком разные.
автор Смыкалка • 26 февраля 2023
Ответ дляФантазерша
Був у нас сітроен С4, купували новим з салону, з ним були одні клопоти, як не одне, то інше, хоча дизайн дуже подобався, раді, що продали. Після купили KIA ceed, машині вже 10 років, відпрацювала на відмінно, планували міняти знову на таку ж марку, якби не війна.
Дякую, таку саму інформацію читаю на автофорумах

Фантазерша• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
То це ж було в гарні, спокійні часи, а зараз й поготів не варто, бо проблемі і з спеціалістами і з запчастинами. Гляньте сузукі або кіа, мені дуже подобався кіа стонік, хоч він і менший був по розмірах, ніж наш сід. С4 продали через 5-ть років і видихнули на радощах.
Прячусь от Всех• 26 февраля 2023
когда-то очень нравился Кактус визуально, ездила на Форде Эскейп новом, а шею сворачивала на Кактус. полетели в отпуск и взяли в аренду этот Кактус - такое убожество, тарантайка просто.
автор Смыкалка • 26 февраля 2023
Ответ дляПрячусь от Всех
((( ничего лучше за эти деньги не нахожу, разве что Тойота королла. Нужно брать сейчас что-то