Дайте подуться• 26 февраля 2023
Порошенко за возврат 30 тисяч военным
Порошенко хочет вернуть 30 тисяч военным. Вы за или против?
Результат:
вже голосів:
114 (72.15%)
За
44 (27.85%)
Против
Ответ дляLoveYou
А точно нічо не змінилось?
Тобто вони далі ходять на свою роботу, заробляють спокійно гроші як немобілізовані, і не мають ніякого ризику в один день бути відправленими на фронт?
Їх сім´ї дуже щасливі з того, що тато тепер не сисадмін чи су-шеф, а ходить в 3 ночі на чергування) Точно кажу.
Я писала про кадрових військових, які як і до війни служать в своїх частинах . Щодо ризику. Коли перекидають на фронт, то й оплачуються ці дні по іншому.
Мобілізованим громадянським на мою думку мали б платити. Їх забирають з звичного життя, вони не ходять додому, як кадрові військові.
Ответ дляМарія В
А те що їх в будь-який момент можуть перекинути в зону бойових дій,вас не турбує???
Хто в зоні бойових дій! Коли будуть там, то і будуть отримувати! От це нормально, коли тітонька в Києві сидить перекладає папірці, приходить на роботу в 9 годин, а додому іде о 18 і отримує ці 30? Крім того, виплати поширювалися на строковиків та курсантів вищих військових навчальних закладів, які перебували за межами зони бойових дій та не виконували бойових завдань. І таких десятки тисяч. Оці заяви, чистої води піар. Дістали.
Що змінилося для військових з 1 лютого?
По-перше, мінімальний розмір грошового забезпечення (тобто першої, основної, частини доходів військових) для ЗСУ та Нацгвардії підвищили до 20,1 тис грн на місяць, а для працівників ДСНС та Нацполіції – до 17 тис грн.
Як пояснював міністр оборони Олексій Резніков, до 1 лютого ’стрілець отримував 13 тис грн, а після – 20 тис грн’.
Премія та надбавки за вислугу років і таємність нараховуються як відсоток від посадового окладу, тож підвищення окладу суттєво вплинуло на рівень загального грошового забезпечення військовослужбовця.
По-друге, змінюються умови отримання додаткової щомісячної грошової винагороди в розмірі 30 тис грн.
Якщо до 1 лютого її отримували всі службовці Сил оборони, зокрема поліцейські, співробітники НАБУ, Держспецзв’язку, то з 1 лютого – лише військовослужбовці, які виконують бойові завдання згідно з наказами.
Ідеться не лише про військових, які перебувають безпосередньо в районах ведення бойових дій. Усе залежить від завдань, які вони виконують. Так, 30 тис грн отримуватимуть військові, які виконують завдання:
у складі угруповань військ чи резерву головнокомандувача ЗСУ, у складі пунктів управління Генштабу, які здійснюють управління діючими угрупованнями військ;
з протиповітряного прикриття та наземної оборони об´єктів критичної інфраструктури;
із забезпечення підрозділів у районах ведення бойових дій згідно з логістичними розпорядженнями.
Резерв головнокомандувача ЗСУ – управління чи штаби окремих угруповань військ, які створюються за рішенням головнокомандувача або начальника Генштабу для виконання бойових завдань, що раптово виникають, а також для підсилення чи заміни підрозділів зі складу угруповань військ на загрозливих напрямках або в разі втрати ними боєздатності.
Навіть якщо військові перебувають не в зоні боїв, а на ротації, але виконують бойові завдання згідно з наказом, вони мають право на виплату 30 тис грн. Однак надбавка виплачується тільки за період виконання бойових завдань.
Крім того, надбавку 30 тис грн отримуватимуть військовослужбовці, відряджені до військових адміністрацій у районах ведення бойових дій.
По-третє, з 1 лютого передбачена надбавка 50 тис грн для військових, які виконують бойові завдання в складі органів військового управління, які управляють підрозділами першого ешелону оборони або наступу на лінії зіткнення.
Перелік цих органів затверджує головнокомандувач або начальник Генштабу.
Хто не отримуватиме 30 тисяч гривень?
У Міноборони пояснили, що зміни торкнуться лише військовослужбовців та співробітників системи МВС, які перебувають поза зоною бойових дій, строковиків і курсантів військових вишів, офіцерів управлінь і штабів, а також ’деяких інших категорій’.
Тобто без доплат залишаться всі, хто не служить у складі угруповань Сил оборони або резерву головнокомандувача і перебувають за межами районів ведення бойових дій.
’Це можуть бути навчальні центри, органи військового управління, тилові бази’, – пояснив начальник відділу грошового забезпечення та заробітної плати Міноборони Олег Рогаль.
Також ці виплати не передбачені під час навчань за кордоном чи відпустки.
Хто отримуватиме 100 тисяч?
З виплатою 100 тис грн усе майже без змін. Її й надалі отримують військові, які беруть участь у бойових діях у районах їх ведення та виконують бойові завдання. Також її отримуватимуть:
льотчики, які здійснюють польоти в районах ведення воєнних дій;
військові в складі підрозділу ракетних військ та артилерії в районах ведення бойових дій;
військові, які виконують завдання з вогневого ураження повітряних та морських цілей противника в районах ведення бойових дій;
моряки, які виконують завдання на кораблях, катерах, суднах поза межами внутрішніх акваторій портів, пунктів базування та місць тимчасового базування;
медичний персонал медичних частин та підрозділів у районах ведення воєнних дій.
Також 100 тис грн нараховуються:
родичам загиблих військовослужбовців, за місяць, у якому ті загинули;
родичам захоплених у полон (крім тих, які здалися добровільно) або які є заручниками, безвісно відсутніми, за час перебування в полоні чи безвісної відсутності;
у зв´язку з отриманим на службі пораненням (контузією, травмою, каліцтвом) з дня отримання поранення.
От що тут не зрозуміло написано?
Хто не отримуватиме 30 тисяч гривень?
Хто отримуватиме 100 тисяч?
Також 100 тис грн нараховуються:
От що тут не зрозуміло написано?
Ответ для Bang
А строковики та курсанти вже не люди,чи як?
Mrs.Ochmonek• 26 февраля 2023
Я за те, щоб Марина Порошенко повернула 700млн, ті що виділялись її фонду з держбюджету ’на культуру’, не один рік причому
Mrs.Ochmonek• 26 февраля 2023
Ответ для Bang
Що змінилося для військових з 1 лютого?
Хто не отримуватиме 30 тисяч гривень?
Хто отримуватиме 100 тисяч?
Також 100 тис грн нараховуються:
От що тут не зрозуміло написано?
Хто не отримуватиме 30 тисяч гривень?
Хто отримуватиме 100 тисяч?
Також 100 тис грн нараховуються:
От що тут не зрозуміло написано?
Все зрозуміло, тільки ніхто не читає. Читають заголовки і популістські заяви
Ответ дляWomAnn
Мне по..ть на порошенко, меня волнует полный беспредел в стране.
..крім декількох, це нікого білше не цікавить.
Он же ж пишуть,що Зеленського не відпустять. І ругаюься,що попередний ввів військовий збір,( а виявилося,що то копійки були по зрівнянню з тими втратами (фінансовими і не тільки ),що зараз. ).
Зараз он дивани забиті грошима знаходять,і всім нормально.. Мабуть, дуже багато хотіли б бути на місті того,чий диван. Як тут писали - ’всі ми такі’.
Olya Rybka• 26 февраля 2023
Ответ дляБонСу
война вообще вещь несправедливая - она не про комфорт ни для кого.
И чтобы считать 50 к средней зарплатой у большинство - это значит мыслить по-киевски)) но большинство в стране таких зп не имеют и 30к мобилизованному для них вполне себе сумма.
И в Киеве далеко не все получают 50к.
ПРОТИ!
Хлопці на ’0’ мають отримувати, а от ті які рік сидять в областях де не має військових дій - ЗНЯТИ. В знайомої хлопець платить по 1000грн за добу, щоб приїхати на вихідних до неї, коли складають список хто має їхати в гарячу точку - віддає $500, щоб його не вписали. Ніколи би не взнала, якби вона на п´яну голову не посварилася з ним і не розказала мені. Якщо порох хоче платити - най платить з своєї кишені
Ответ дляСоФиМур
ПРОТИ!
А які служать в областях тилових після поранень? Тим теж зняти? Чоловік доброволець, потрапив під артобстріл під Пісками. 3 місяці госпіталю. Частково придатний, служить в тиловій області зараз. Йому зняли надбавку.