Смыкалка• 26 февраля 2023
Як мені в пальто?
Сказала подруга, що треба щось більш сучасне і світліше 🙄 Світліше - ні, бо мені з коляскою і дворічкою гуляти. Фасон - як на мене, це класика. Ні?
ПС мені 40, якщо це важливо))
Планшетница• 26 февраля 2023
Грустненько и бедненько. На распродажах можно куда приличнее что то взять.
Соня-сонятко• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
4,000
Зараз можна купити набагато краще і стильніше, і ненабагато дорожче
Пошукайте по сайтах
Ось, до прикладу, дивіться
Ви ж молода жінка, а себе таким одягом зістарюєте
Пошукайте по сайтах
Ось, до прикладу, дивіться
Смыкалка
• 26 февраля 2023
Ответ дляЦаревна Лягушка
Оверсайз пуховик сідає як оверсайз, тому що оверсайз
У ньому і стрункі дівчатка як копички.
Копички, але значно менші в діаметрі
Смыкалка
• 26 февраля 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
И если выбирать между этим и тем блестящим то однозначно это, то на вид дешевая блестяшка.
Саме так. На вигляд, як пальто з ’Аврори’, де все по 3 грн
Бабушка Бетман• 26 февраля 2023
Ответ дляХдеЯсь?
А если человеку важен комфорт и тепло?) Это для прогулок с ребенком тем более.
Але ж комфортне і тепле в сучасному світі теж є)) навіщо бабуся-стайл для прогулянок брати?
Боевая• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
А які фасони актуальні?
В оверсайз я як бочка((
Ну не в обтяг же брати? А як в ньому присісти, шнурки щавязати на ботінках? Має бути не як плащ палатка но хоть трохи вільне по тілу.
Смыкалка
• 26 февраля 2023
Ответ дляНовогодняя пальма
Еще черные сзади вас и то лучше
О, я його найперше вподобала!!! Але 10,000...
Замыленная• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
Воно бежеве і блищить 😬
То й що?) На блискучому менше видно бруд)
Царевна Лягушка• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
Воно бежеве і блищить 😬
Ой, ті блискучі взагалі жах якийсь дешманський.
Пальто на вас не мале.
То тутешня публіка орієнтується на ’снопики’.))
А от колір тре якийсь інший. Пошукайте хоча б темно-зелений, чи синій.
Пальто на вас не мале.
Новогодняя пальма• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
Та да. Цена не радует. Но оно и выглядит гораздо дороже, чем на вас сейчас это
Бабушка Бетман• 26 февраля 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Не ношу чорне апріорі
Все біле або беж
Куріть щось ніжніше
Але на смак …
Я люблю ніжно виглядати
Мені 45
Все біле або беж
Куріть щось ніжніше
Але на смак …
Я люблю ніжно виглядати
Мені 45
Я, наприклад, чорне ношу, але і світле також, звичайно. Річ у тім, хто таке взагалі запропонував автору?
Айкос чи ельф?;)
Планшетница• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
10 тыщ за базарное убожество? Выйдите из этого ’бутика’. Я купила Армани за 7тыс с -50% в интертопе пухан роскошно выглядящий.
Планшетница• 26 февраля 2023
Хотя я поняла где автор, в бутичке с турецкими шубами и дубленками с наценкой 400% без претензии на актуальность судя по манекенам с салатовыми ценниками. Если уже эту убогость решитесь брать то торгуйтесь до 3тыс - скинут и глазом не моргнут.
Царевна Лягушка• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
Копички, але значно менші в діаметрі
Ой, згадала ще оті жахливі пальто-ковдри.
Ні, ну на юних ще куди не йшло. Навіть користь - педофілів відлякувати.
А от на жінках за 30, то треш був.
Ду да ду да ду• 26 февраля 2023
Ответ дляОбнимашкина
Бабка стайл с базара
Так магаз соответствует ,вы же видите остальные модели
Ду да ду да ду• 26 февраля 2023
Ответ дляНа иголках
Это не пальто, это пуховик или удлиненная куртка. Норм, самое обычное, только больше размер нужен.
Разумница,это не пузовик в пальто синтепоновое.
Бабушка Бетман• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
Саме так воно на вас і виглядає((( зніміть його. Дівчата праві, хоч ті, що поруч приміряйте.
Приму в дар• 26 февраля 2023
Пальто называется ’привет пенсия’. Автор, ну сейчас такой выбор, поищите более современное, стильное. Почему черное? Есть серый, коричневый, тауп, темный беж. Да миллион немарких цветов, если не хотите сильно светлое или яркое. Если что мне тоже 40 и дети есть), в жизни бы такое не купила
Смыкалка
• 26 февраля 2023
Ответ дляБабушка Бетман
Я про те, що поруч лежить)
Вилами по воде• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
Мені не йде просторе пальто, я як вагітна в ньому)) у мене ще й повне лице, навіть коли важу 50 кг, така форма)) і здається, я вся така кругла й велика
и у меня крупное лицо, по- этому, только по фигуре.
Смыкалка
• 26 февраля 2023
Ответ дляПриму в дар
Покажіть модний фасон?
Бавовна• 26 февраля 2023
Ответ дляХдеЯсь?
Все одно жах, я коли відкрила фото, подумала, що бабуся 60 років. Хоча моя мама 63 років носить більш модне. Комфорт може бути гарним.
Приму в дар• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
Покажіть модний фасон?
Откройте сайты Зары, Манго, Массимо, да хоть тот же Резервед и посмотрите