Смыкалка• 26 февраля 2023
Як мені в пальто?
Сказала подруга, що треба щось більш сучасне і світліше 🙄 Світліше - ні, бо мені з коляскою і дворічкою гуляти. Фасон - як на мене, це класика. Ні?
ПС мені 40, якщо це важливо))
Смыкалка
• 26 февраля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Ви ж не свиня, щоб не прати забрьохане пальто місяцями.
На чорному теж видно багнюку.
Тому ви муситимете дбати однаково про чистоту світлого й чорного одягу.
Далі. Світле - це не одразу біле. Є кольорові свіжі варіанти.
Вам лише 40. Потіште себе свіженькими кольорами. Розквітайте, а не перетворюйтесь на заляканого сірого горобця.
На чорному теж видно багнюку.
Та ясно, що ні. У брудному ходити не буду ні дня, тому не хочу світле. А прати часто при нинішньому стані з електроенергією не дуже зручно, погодьтеся
Смыкалка
• 26 февраля 2023
Ответ дляКозяка-маляка
1. Воно мале на Вас .
2. Старить. Таке враження, що Вам 60.
3. Шапка кошмар.
2. Старить. Таке враження, що Вам 60.
3. Шапка кошмар.
це моя улюблена шапка з вушками
Козяка-маляка• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
це моя улюблена шапка з вушками
Перше фото в профіль видно, що гарна жінка .
Для чого навмисне себе старити ???
Добрый Йиннот• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
Я вас розумію. Але хочу підживити у вашій душі квітучу гілочку.
Щоб ви завжди прагнули себе прикрашати, а не просто бути зручною та утилітарною.
Замороженная селедка• 26 февраля 2023
Не ношу чорне апріорі
Все біле або беж
Куріть щось ніжніше
Але на смак …
Я люблю ніжно виглядати
Мені 45
Все біле або беж
Куріть щось ніжніше
Але на смак …
Я люблю ніжно виглядати
Мені 45
Атятя_тётя• 26 февраля 2023
Я також підтримаю вашу подругу, колір додає радості. Ніхто ж вас не агітує брати поросячий рожевий колір але наприклад колір пильна роза дуже гарний, або модний зараз м´ята чи беж.
Автор кольорове пальто не обов´язково буде брудним відразу, все залежить від матеріалу.
Але я за колір.
Просто каралева• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
А які фасони актуальні?
В оверсайз я як бочка((
Я тоже в поиске. Но это точно нет. Вы в нем бабка-стпйл. Или нужно больше размер. Есть модели, которые выглядят шикарно и не полнят. Но то,что я хочу стоит 350 еаро
Цыбулька• 26 февраля 2023
Боже, вам же не 70
Моя мама в 60 таке не носить. Можна і темне, але модель якусь сучаснішу.
Покажіть на собі оте срібне, що висить збоку.
Шапку спалити
Удачная• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
це моя улюблена шапка з вушками
Какая прелесть на круглое лицо в 40 лет шапку с ушками. Так мило и по девичьи
Смыкалка
• 26 февраля 2023
Ответ дляУдачная
Мені норм 😂
Смыкалка
• 26 февраля 2023
Ответ дляЦыбулька
Боже, вам же не 70
Шапку спалити
Воно бежеве і блищить 😬
На иголках• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
До цього було червоне. 3 дні - і манжети брудні, і переш те пальто.
В черном тоже будут грязные, только грязь будет светлой.
Смыкалка
• 26 февраля 2023
Ответ дляЗамыленная
А нема фото в сірому, яке поруч?
Воно бежеве і блищить 😬
Новогодняя пальма• 26 февраля 2023
Ответ дляСмыкалка
Воно бежеве і блищить 😬
Оно гораздо лучше на вид
ВЫВсеВрете• 26 февраля 2023
Автор, носить вам.
Вы выбирали по своим критериям, а не для кого то.
Пальто норм,классика,для прогулок то что нужно.
Зачем вам чужие советы?
КондуктЕр тролейбуса• 26 февраля 2023
Я люблю черный, есть очень стильные варианты. Я не вижу например себя в розовом или мятном зимой как тут писали выше. В случае с пуховиками такие цвета дешевят образ. Толи дело бежевый тренч на весну или легкая куртка. Но не об этом. Мне не нравится вид пальто, он добавляет возраста. Но! Так как вы с коляской и еще двухлеткой в приоритете должно быть удобство и теплота. Когда я часами гуляла на улице выбирала не маркие и теплые вещи. Потому что прогулка могла быть и по 3 часа, тут не до моды
Так что если цена хорошая, то берите. А на весну купите себе что то светлое.
КондуктЕр тролейбуса• 26 февраля 2023
И если выбирать между этим и тем блестящим то однозначно это, то на вид дешевая блестяшка.
Царевна Лягушка• 26 февраля 2023
Ответ дляНовопоштинская
Міряйте все підряд, оверсайз дуже по різному сідає
Оверсайз пуховик сідає як оверсайз, тому що оверсайз
У ньому і стрункі дівчатка як копички.