Дайте подумать• 26 февраля 2023

Нужно ли сейчас разрешение отца чтобы вывезти детей заграницу.

Отец и мать в браке, если мама захочет вывезти детей заграницу, нужно ли документальное разрешение отца на выезд ребенка?
Я_з_Франека• 26 февраля 2023
Нет, только ребёнку паспорт и свидетельство о рождении, можно в Дие показать
західний_діалект• 26 февраля 2023
Не потрібно
західний_діалект• 26 февраля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
У мене останніх два рази навіть свідоцтв про народження не просили.
Пошаманю• 26 февраля 2023
До окончания военного положения не нужно.
ПультОт_БМВ• 26 февраля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
В Дии? У нас не проконало. Только на нашей границе
Аноним Советчик• 26 февраля 2023
не потрібно
і не мають значення відносити батьків дитини між собою
Аноним Советчик• 26 февраля 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
а на якому кордоні це ще повинно ’конать’
Ряженка• 26 февраля 2023
Нет,сейчас не нужно
Я_з_Франека• 26 февраля 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Странно, свидетельство вообще только на нашей границе нужно, больше нигде не сталкивалась чтобы просил, хотя я уже ничему не удивляюсь, за эту неделю 3 раза выезжала, то на Венгерской границе, им и права надо было показать, и машину вдоль и поперек просмотрели, и наличку им покажи, и точно ли я еду куда говорю, каждую машину по часу досматривали, я 6 часов простояла
ПультОт_БМВ• 26 февраля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Да, как раз на венгерской границе. Они там вообще с приветом, сколько не езжу все им не так. Последний раз у меня требовали визу, хотя у меня словацкие документы, автобус из-за этого задержали на 1,5 часа с нами возились
БлинчикБезСметанки• 26 февраля 2023
Сестра виїхала в Британію 8 місяців назад, на Різдво приїжджали в Україну, польські прикордонники спершу не хотіли впускати дітей до України, тримали кілька годин в кімнаті до з´ясування обставин, врешті пропустили, але попередили, що без закордонних паспортів і дозволу від батька ще раз в Польщу не пустять.
Робили терміново в Україні документи
Аноним Советчик• 26 февраля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Робили терміново в Україні документи
оце ви навигадували
БлинчикБезСметанки• 26 февраля 2023
Ответ дляАноним Советчик
оце ви навигадували
Ваше право, вірити чи ні: без закордонних паспортів дітей сказали, що більше не пропустять.
Можливо, тому що це вже не перший виїзд
Я_з_Франека• 26 февраля 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Я иногда жалуюсь когда через Словакию еду что долго работают, а тут реально они такое впечатление что издеваются...6 часов простояла, с учётом что ехала в город 25 км только от границы
Аноним Советчик• 26 февраля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Можливо, тому що це вже не перший виїзд
до чого тут закордонні паспорти
ви пишете нісенітницю. польські прикордонники не можуть ’не впускати до України’, бо до Україні громадян ’впускають’ прикордонники українські. а польскі - випускають з Польщі.
то вам на майбутнє, шоб ваші сторіс не виглядали так недолуго
західний_діалект• 26 февраля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Робили терміново в Україні документи
Не пустити в Україну громадян України? Ви серйозно?
Аноним Советчик• 26 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
ага, польскі прикордонники
західний_діалект• 26 февраля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Можливо, тому що це вже не перший виїзд
Не пропустять куди? З України до Польщі - можливо.
Але затримати по дорозі в Україну - це точно не правда.
Які обставини вони хотіли з´ясувати?
БлинчикБезСметанки• 26 февраля 2023
Ответ дляАноним Советчик
до чого тут закордонні паспорти
Це прекрасна теорія практика: 3 години з´ясування, що це за діти, чиї вони громадяни, що це за жінка з ними, на підставі чого мандрують, бо свідоцтво про народження на українській мові для поляків не є підставою для перетину кордону
ПультОт_БМВ• 26 февраля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Та я уже все украино/словацкий маршрут только на поезде и только через Польшу
західний_діалект• 26 февраля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ви уявляєте скільки людей повернулося додому за цей період, які тікали без закордонних паспортів у березні минулого року?
І як це їх пропустили?
До речі, у мене також у дитини не було паспорту. На кордоні подала свідоцтво про народження. Жодного запитання не було.
БлинчикБезСметанки• 26 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
І як це їх пропустили?
Я вам розповідаю події місячної давності, можливо людський фактор, але факт є фактом, а ви мені ’не мають права не пустити громадян’.
Польські прикордонники не мають доказів, що ці діти громадяни України, можливо, вони - поляки, і мати незаконно хоче їх вивезти від батька -поляка?
західний_діалект• 26 февраля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Не я вам , а законодавство України.
БлинчикБезСметанки• 26 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Не я вам , а законодавство України.
Яким чином польські прикордонники до законодавства України?
oksi-71• 26 февраля 2023
если с мамой едут, то не нужно. Если с третьим лицом, то обязательно доверенности обоих родителей.
Аноним Советчик• 26 февраля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А ’довєрєнность’ української мовою була б підставою, ага
БлинчикБезСметанки• 26 февраля 2023
Ответ дляАноним Советчик
Я не про ’доверенность’, а про закордонні паспорти дітей, за їх наявності питань би не було. Якщо є можливість їх зробити, це треба робити, і не розраховувати лише на свідоцтва, бо можливі питання
Аноним Советчик• 27 февраля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
тема не про закордонні паспорти
БлинчикБезСметанки• 27 февраля 2023
Ответ дляАноним Советчик
тема не про закордонні паспорти
Моя відповідь була тим, хто писав, що достатньо лише свідоцтва, більше нічого не треба. В теорії, може, і достатньо, на практиці краще мати по можливості всі документи - дозвіл, паспорт тощо
Аноним Советчик• 27 февраля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
треба мати тільки те, що передбачено законодавством.
а не ’всі документи’, бо тоді й довідку про сплату за вивіз сміття беріть з собою