Помогалочка• 26 февраля 2023

Поради лікаря Берга, хтось практикував?

Слухаю його поради з приводу харчування, але ще не практикувала.
Пишущаяся• 26 февраля 2023
Я схудла за його порадами по ІГ,але не притримуюсь Кето,вживаю яблучний оцет( сама роблю).

Белая котичка• 26 февраля 2023
Він продвигає,якщо не помиляюсь,кето харчування. Розумію коли цей вид харчування назначають конкретним людям з конкретними хворобами,як епілепсія, наприклад. А просто всім підряд...ну не знаю,я б не ризикувала, здоров´я одне у нас
КокошинЭль• 26 февраля 2023
Кето дієта +інтервальне голодування

Я так худла .
Куплю орехи• 26 февраля 2023
Мне оч нравится, но дорого такие качественные продукты покупать.. поэтому стараюсь хоть приближаться к низкоуглеводнуюой. Но кето это супер для меня..
Пишущаяся• 26 февраля 2023
Ответ дляБелая котичка
Його варінт Кето найздоровіший! Він радить відмовитись від цукру,,фруктів,хліба і каш...на першому місту в нього зелень і овочі,а потім м´ясо,риба та ін.
В нас чомусь вважається що треба їсти лише м´ясо...
автор Помогалочка • 27 февраля 2023
Ответ дляПишущаяся
Це точно. Накупують курячого філе і ’худнуть’ Шкода що ми недооцінюємо всю користь овочів і зелені!
Белая котичка• 27 февраля 2023
Ответ дляПишущаяся
Бо якби у Вас була освіта біолога,то Ви знали б важливість білку для людського організму.
Пишущаяся• 27 февраля 2023
Ответ дляБелая котичка
Не зрозуміла? До чого ви це написали?
Само_достаточная• 27 февраля 2023
Ответ дляБелая котичка
Мне кажется, что люди с образованием биолога должны знать, что белок есть не только в мясе 🤔

Белая котичка• 27 февраля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
То це ж не до мене питання тоді,а до того,хто про м´ясо написав))) я особисто говорила про важливість білку,а не про важливість конкретно одного м´яса в організмі людини)
Та і не хочу на ніч розводити довгі розмови,тим паче що у кожного своя думка) і кожний поділився своєю ж думкою)
Йцфыяч• 27 февраля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
В рослинних продуктах він майже не засвоюється
Йцфыяч• 27 февраля 2023
Ответ дляКокошинЭль
Кето дієта +інтервальне голодування

Я так худла .
Довго були на кето? І як потім не набрали?
Любительница• 27 февраля 2023
Ответ дляПомогалочка
Ага, все могут позволить зелень и овощи. Этим летом они в сезон были не всем по карману, а зимой тем более.
КокошинЭль• 27 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
7 місяців худла.

Скажіть, а як не набирати після схуднення на ПП? А після Дюкана? А після середземноморської дієти?
Вірно, треба притримуватися принципів і в подальшому житті, але просто вже не так суворо.

Після кето я потроху додавала вуглеводи в раціон. На вихідних можу з´їсти піццу чи чебуреки
Стриптизерка• 27 февраля 2023
Ответ дляПишущаяся
ИГ по какой схеме?16/8? Объем порций уменьшили? Сколько приемов пищи было за день? С какого веса худели и сколько сбросили?
автор Помогалочка • 27 февраля 2023
Ответ дляЛюбительница
Зелень можна навіть на балконі виростити, а овочі це і капуста, буряк, морква і т.д не тільки броколі, айзберг, помідори.
Пишущаяся• 27 февраля 2023
Ответ дляСтриптизерка
Начинала по схеме 16/8,а через время перешла 2разовое питание в 11.00 и 17.00. Порции специально не уменьшала,ни в чем себя не ограничивала. Очень долго не могла сбросить лишних 5кг. А сестры сбросили по 10кг лишних и самочувствие гораздо улучшилось,особенно у старшей в период менопаузы-давление нормализовалось .
Пишущаяся• 27 февраля 2023
Ответ дляПомогалочка
Замороженные смеси очень выручают зимой.
Йцфыяч• 27 февраля 2023
Ответ дляКокошинЭль
7 місяців худла.

Дякую!